ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 11. 2016 12:15

Jakou cestou (e-mail, zpráva v IB, dopis ...) jsi ji dostal?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 11. 2016 12:24

A nejdůležitější - už jsi měl uzavřenou komisionářskou smlouvu?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod msimcard 9. 11. 2016 12:31

Mně taky dnes ta samá nabídka přišla. Koncesionářskou smlouvu uzavřenou nemám.
Myslím, že vytěžit z této nabídky něco není tak jednoduché. Jedná se o investici a tam je vždy nějaké riziko, že na tom budeš tratit.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 11. 2016 12:43

Tak u fondu, který má z 75 % dluhopisy a 25 % akcie (Aria Lion Moderate) je docela nepravděpodobné, že by se cena ze dne na den změnila o desítky procent - a i pokud by to byly jednotky procent (taky dost nepravděpodobné) s ohledem na nulové vstupní a výstupní poplatky, pořád jsou to jen peníze navíc "za nic". Na přesné posouzení si je dobré přečíst přesné podmínky kampaně, ale neviděl bych tam problém - samozřejmě banka chce klienty nalákat na nákup fondů s vysokými manažerskými poplatky, teda počítá, že se do nákupu podílových listů "zadarmo" nechají uvrtat podbízením bonusu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod rd261 9. 11. 2016 12:53

MarKom píše:Došla někomu nabídka od ING, že při zainvestování min. 1000 Kč do podílových fondů obdrží "příspěvek k investici do podílového fondu ve výši 700 Kč"? To je mnohem lepší než nějaké doporučovaní, které se na tuto akci nevztahuje.
Má někdo vyzkoušeno z předchozích akcí metodu - nákup fondu - připsání odměny - prodej fondu? Jde mi o možnost zrealizovat zmíněný postup s minimální ztrátou během cca 2 měsíců.


Mně ta nabídka také přišla. ING konto mám, bez investice do fondů. Tak uvažuji že bych to také zkusil.
Půjde to jednoduše po připsání bonusu prodat a zrušit?
http://www.ingbank.cz/files/cz/investic ... final2.pdf
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod msimcard 9. 11. 2016 12:59

Nevím, nevyznám se v tom zas tolik. Ale vím jedno - každá investice do fondů nese určité riziko. Je to v podstatě sázka na neurčitý výsledek. Mám kamaráda, který na investicích do fondů poměrně vydělal zajímavé peníze, ale současně dodává, že i o nějaké přišel. Kdo má rád "stopro věci", tak do toho nejde. Kdo má rád určitou míru rizika - pro něj jsou fondy dobrá volba.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarKom 9. 11. 2016 13:55

Nabídku jsem dostal formou mailu. A ano, neměl jsem ještě uzavřenou koncesionářskou smlouvu. Pravidla vypadají celkem jasně. Po investici minimálně 1000 Kč připíší 10. dne následujícího měsíce částku 700 Kč (příspěvek bude vyplacen do podílového fondu). Samozřejmě za splnění podmínek. Jak říká freemantle, neumím si představit jak by na tom člověk mohl tratit když zkrátí dobu té investice na minimum. A navíc i kdyby ty fondy byly v mínusu, tak mi řekněte, jak člověk může během dvou měsíců tratit z částky 1000 (když 700 ještě dostanu)? Nevím co všechno by se muselo ve světě stát.. I přes pokles v jednotkách procent, mi to stále vydělá na hodně slušnou večeři. Já jdu do toho. Nemám důvod jim nevěřit, ze srpnové akce mi připsali jak 500 za založení účtu, tak i 600 za doporučení. A to si ta pravidla šlo vyložit dosti rozdílně.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 11. 2016 11:40

Mě tedy přišla emailem nabídka na příspěvek 1000 Kč k investici 10000 Kč. O:-) V životě jsem neinvestoval a ani neuzavíral komisionářskou smlouvu. :-) Proč někomu nabízejí akci s 1000 Kč a jinému jen akci se 700 Kč? :hm Třeba jdou obě akce kombinovat? 8-D

Zde lze stáhnout podmínky k oběma akcím:
http://www.ingbank.cz/prispevek-1-000-kc-k-investici.html
http://www.ingbank.cz/prispevek-700-kc-k-investici.html
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 11. 2016 13:05

také mám akci 10+1 :hm možná podle zůstatku na spořáku, kdo tam má víc...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 11. 2016 18:30

Ja tam mam ale nula. ;-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 11. 2016 18:37

Mi neprisla zadna nabidka, ale predpokladam, ze to mohou uplatit uplne vsichni..Je to opravdu tak jednoduche, zalozit si fond, investovat a po pridani bonusu ho zase zpatky prodat a vse bez poplatku?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 10. 11. 2016 19:27

TAk se mi podařilo vyhrát v té soutěži se spořením 5 000 :-) Tak to opravdu není podvod...
Naposledy upravil hannys85 dne 10. 11. 2016 20:48, celkově upraveno 1
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 10. 11. 2016 20:25

ano je to jednoduche,udelal sem to tak s tema fondama nakup a pak prodej,ale za ten mensi bonus.tim padem uz ani na tu akci s 700kc bonusem nemam narok.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 10. 11. 2016 22:30

rd261 píše:Mně ta nabídka také přišla. ING konto mám, bez investice do fondů. Tak uvažuji že bych to také zkusil.
Půjde to jednoduše po připsání bonusu prodat a zrušit?
http://www.ingbank.cz/files/cz/investic ... final2.pdf


ano pujde :-)

-- 10. 11. 2016 23:31 --

dr._lukas píše:Je to opravdu tak jednoduche, zalozit si fond, investovat a po pridani bonusu ho zase zpatky prodat a vse bez poplatku?


ano jde to a je to zdarma ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 10. 11. 2016 23:23

Komisionářskou smlouvu mám x let a to je zřejmě důvod proč mi nabídka nepřišla grrrr.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků