Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jichaj 15. 11. 2016 12:48

a kdy jsi to splatil?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 11. 2016 14:19

jichaj: Ty jsi dělal mimořádné splátky ještě před 1. řádnou splátkou? A pak si udělal řádnou splátku a následně kompletní doplacení? A bonus si (zatím) nedostal.

Fantucci: Ty si udělal první splátku klasicky a pak za pár dní kompletní doplacení? Tj. žádné mimořádné splátky před první splátkou? A bonus si dostal.

Z toho mi přijde, že k automatickému vyplacení bonusu je potřeba opravdu žádnou mimořádnou splátku před 1. řádnou splátkou nedělat. Což je škoda, protože jsem plánoval hned po pár dnech většinu splatit.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 11. 2016 15:15

ee, provedl jsem řádnou splátku a pak doplatil..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 16. 11. 2016 18:14

Tak me nabidli 100000kč na 36 mesicu rpsn 17,12, kdyz jsem se zeptal jestli jsem se nepreslechl, tak pry, ze me muze stahnout jeste 2% , tak jsme se dostali na rpsn 15,12. Tak uvazuju jestli do toho jit, ale pres 3500 kč bych mel tedy byt v plusu diky bonusu, tak asi jo.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fantucci 16. 11. 2016 18:50

ano, já si myslím, že je třeba udělat řádně 1. splátku a pak splatit. Nejsem si jist, jestli lze udělat mimořádnou splátku před první splátkou
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 16. 11. 2016 21:18

Tak ono pokud se den splácení nastaví např. na 10. den od sjednání půjčky, tak 1. splátka proběhne již za 10 dnů, takže by se na úrocích zase tolik krvácet nemuselo.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 22. 11. 2016 23:06

Tak jsem si zažádal přes net a schváleno.
Jenže jsem žádal o 100.000Kč na 12 měsíců a do mailu mi přišlo, že mi schválili 100.000Kč na 19 měsíců. To by bylo OK.
Jenže k tomu připsali, že mi klidně půjčí 200.000Kč na 96 měsíců. A v přiložené smlouvě už zmiňují jen těch 200.000Kč na 96 měsíců.
Tak jsem fakt zvědav jak to dopadne a zda to kurýr bude umět opravit.

Úrok mi navrhli 15,9% p.a., ale je to pro těch 200K. Tak nevím, jestli to platí i pro 100K :/

A ve smlouvě taky píšou o "Náklady na účast v pojištění schopnosti splácet sjednaný úvěr: – výše poplatku činí 119.0 Kč měsíčně, poplatek je splatný společně s měsíční splátkou". O žádné pojištění jsem nežádal, tak snad to z toho půjde vyjmout...

To bude s RB ještě veselé. Zvlášť po splacení :)
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2016 07:19

Typicka RB, nic neplati. To je snad uz lepsi zajit kvuli zadosti na tu pobocku.
Netlik:
nevim jak u RB, ale u mBank, Equa, Zuno pobihala prvni pravidelna splatka ne drive nez za mesic. Tady napr. pokud zadam 1.11. a nastavim splatku na 10. v mesici, tak prvni splatka probehne 10.12.
Nevi nekdo, jak to ma v tomto pripade RB?
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 11. 2016 07:46

Je to následující kalendářní měsíc.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 23. 11. 2016 08:39

Dnes pujdu zazadat o pucku na pobocku.. Je lepsi natahnout pujcku na co nejdelsi obdobi nebo naopak na co nejkratsi? Jde mi ciste o vytazeni bonusu, provedu prvni splatku a pote chci pujcku doplatit..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 23. 11. 2016 11:26

fremantle: ee, 1. splátka muze byt uz v mesici, kdy byla půjčka sjednana....

Tatatoooo: je to fuk, spis zalezi na tom, jak dlouho po nacerpani proběhne 1. splátka a jak dlouho po 1. splatce bude doplaceno (plati se jen pomerna část z obou splatek)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 23. 11. 2016 12:40

Prosel jsem.
Predschvalena pujcka byla 115000 urok 15,2%.
Udelali mi novou nabidku, ze by mohla byt lepsi: 100000 urok 15,2% :-).
U druhe nabidky bankerka dokaze "kouzlit" a sundala 2%.
Takze zalozeno za 13,2%. Na 60 mesicu.
Prvni splatku ji to nabidlo nejdrive 10.12, pritom jsem zadal o prvni splatku od 1.12..
Ekontosmart jsme zakladali az po tom, co jsem prosel a penize na nem byli hned po aktivaci..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 24. 11. 2016 12:23

včera jsem si zkusmo zažádal o epůjčku ve výši 100tis. kvůli bonusu, vzápětí zamítnuto, pravděpodobně už mám překreditkováno, ale proč to píšu:
dnes ráno tel. od Home Creditu s tím, že jak jsem byl spokojen (vloni jsem využil jejich akci s CZC asi jako každý tady) a že pro mě mají předschválenou půjčku překvapivě ve výši 100tis. následně ještě SMS s nabídkou dokonce až 200tis.
Náhoda? Nemyslím si... a tím se pro mě tuzemské registry a jejich správce stali značně nedůvěryhodnými.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 24. 11. 2016 15:13

To ne, mně včera volali taky a nic nového jsem si nebral. Prostě se to sešlo najednou.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 11. 2016 22:30

Dneska jsem byl vyřídit převod uctu z citibank. Mel jsem @ at work a v systému bylo nastaveno taky ekonto Komplet. Mam to zdarma za příchozí vejplatu. Castku neřekla. Tak těch 5 tisíc jak tu někdo uváděl si tam budu přeposílat. Docela se mi bude hodit 1 odchozí sepa platba na dotaci uctu na burzu do Holandska a už vím kam si z burzy v Anglii budu moct zasílat eura. I kdyz už mám fio eurovej a nové i UniCredit prémium taky eur účet, nebo eur účet u equy. Naštěstí byla bankéřka ochotná a nastavila mi i mobilní aplikaci. Takovejch nastavení a potvrzovacich sms jsem nikde nezažil. Ještě že to mám z krku, kam se na to hrabe nastavení u UniCredit smartbankingu, nebo airbank s qr kódem.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků