Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 4. 11. 2016 17:13

Koukal jsem na to, ale přišlo mi trochu divný, že třeba v Bangkoku je 1x Citi a 51x Bangkok Bank. Může to tak být, ale nevím, jak stará/relevantní data dnes jsou.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 4. 11. 2016 18:32

To bude cca odpovídat. V Thajsku jsem bankomat Citi v životě neviděl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 4. 11. 2016 19:55

Ja ho videl.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod socerjack 17. 11. 2016 06:55

Zdravím, chtěl bych koupit elektroniku na netu a zaplatit diners kreditkou. Bohužel jsem nenašel žádný obchod, který kartu akceptuje. Víte prosím o nějakém?Díky
socerjack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DirtyKing 17. 11. 2016 07:37

Alza.cz, TSBohemia.cz ...
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 11. 2016 16:28

Jo to zkusim tez asi tu TSBohemia pokud to realne funguje. Je hezky ze najdu moznost placeni (online) ale casto karta nesla, takze jsem ji zalozil a neresil.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 11. 2016 22:12

Teď si vzpomenu jenom na tu Alzu, ale je jich určitě víc. přijde mi, že v platebních bránách Diners Club obecně přibývá. Řešením může být i platba na pobočce, kde to většinou jde.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 12. 2016 13:29

Vypadá to, že převody hotovosti bez poplatku letos nejspíš nebudou... Koukám do aktualit a nic nepíšou: https://www.dinersclub.cz/aktuality?items_per_page=50
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 1. 12. 2016 14:33

Z Diners se stává nenažraná a nepoužitelná banka. S kartou nejde skoro nikde platit. Podstatně zvedli roční poplatky za karty, zkrouhli provize, a teď tohle. Asi je čas udělat pá pá. Mně tedy drží u nich pojištění.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 12. 2016 15:26

Já už kašlu i na pojištění, svoje mám u ČSOB a tohle mělo smysl jen pro spolucestující, kteří si aspoň nemuseli sjednávat zvlášť, což ale obnášelo zaplatit kartou nějaký náklad na cestu, ale letos jsem jednoduše neměl takový náklad kde zaplatit. Další rok si už jistě předplácet nebudu, ještě akorát váhám, jestli bych kartu nedowngradoval do bezpoplatkové verze Pure, ale když nebudou dělat promokampaně na hotovost bez poplatků, tak to taky nemá smysl.

A ještě perlička - zkusil jsem si zažádat kvůli 200 bodům do Club Rewards o dodatkovou kartu, přišla bleskurychle - za 2 dny byla ve schránce, ale pak čtu dodatek ke smlouvě a z držitele se najednou stává "spolužadatel" a současně dle OP má i ručitelský závazek... Tak na to jim peču, kartu jsem roztříhl a vyhodil - nevím, co v tom Dinersku hulí, ale aby držitel karty za cokoliv ručil, to bude nějaká divná látka...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Nada22 7. 12. 2016 12:23

Chápu to správně, že za body si lze koupit poplatek za kartu až na další rok ? Za letošní mi to asi nevrátí ? Příští rok už PLUS nechci. Děkuji za odpověď.
Nada22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 12:31

Myslím, že by to mělo jít, minimálně pokud máš body - já si vedení karty předplácel hned v týž měsíc, co mi ji vydali, roční poplatek naúčtovali až další měsíc a hned i odúčtovali. Ale pokud by ti už roční poplatek naúčtovali předtím a body za platby jsi nasbíral až poté, tak nevím, jestli ti to refundují zpětně...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Nada22 7. 12. 2016 13:02

Já bych to chtěla zpětně a to asi nejde.
Nada22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 13:07

Pokud bych měl hádat, spíš bych řekl, že ne, ale za dotaz přímo na Diners nejspíš nedáš nic...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Nada22 7. 12. 2016 15:01

Zkoušela jsem, jsou nedostupní.
Nada22
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků