Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 11. 2016 12:47

Takovy dotaz bych radeji smeroval primo na MALL.CZ
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2016 12:50

Já myslím, že jdou a že jsem to i dělal. Ale zeptal bych se, jak píše Zedna. Já tedy v takovýchto případech, abych nemusel čekat na odpověď, vrazím zboží do košíku, vrazím tam ty kupóny a dojedu objednávku až skoro do konce ... jen ji neodešlu ... a vidím, zda mi to ty kupóny vzalo nebo ne.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 11. 2016 12:51

Zedna1 píše:Mam dotaz od kolegy:
Mel stejny problem, jako zde popisovali i jini, tedy nepripsany bonus u RB Mall kreditky za platbu zauctovanou tesne pred koncem zuctovaciho obdobi. Podal reklamaci a bylo mu SMSkou odpovezeno, ze obdobi pro ten bonus bylo uzavreno 21.10., tj. 3 dny pred koncem toho zuctovaciho obdobi.

sumarizace datumu:
zuctovaci obdobi 26.9.-24.10.
platba 21.10.
zuctovani platby 22.10.
cyklus pro pocitani premii byl pry uzavren 21.10.

Poradil jsem mu at zkusi napsat, ze to je v rozporu podminkami a ze pokud mu usly bonus nenahradi, tak at zkusi kontaktovat financniho arbitra.

Co si o tom myslite?
Jaky navrhujete postup?

EDIT:
Samozrejme, ze ten bonus by standardne spadl do nasledujiciho obdobi, ale tam by pak kvuli stropu limitu uz nemohl cerpat bonus za dalsi platby z toho nasledujiciho obdobi, takze fakticky by timto prisel o bonus z jednoho obdobi.
Proto je nutne ten usly bonus vymahat jinak nez jeho prevedenim do nasledujiciho obdobi.


Tak po urgenci reklamace, kolegovi dnes dosla SMSka, ze se mu reklamovany usly bonus objevi na pristim vypisu jako refundace. Takze reklamace nakonec uspesna, i kdyz ne hned napoprve.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 24. 11. 2016 14:55

Jo, uz mi dorazil kod na vyhru v darkomatu, platil jsem online a stejne sem dostal jen poukaz na knizky ...
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 24. 11. 2016 16:21

EDIT:
Samozrejme, ze ten bonus by standardne spadl do nasledujiciho obdobi, ale tam by pak kvuli stropu limitu uz nemohl cerpat bonus za dalsi platby z toho nasledujiciho obdobi, takze fakticky by timto prisel o bonus z jednoho obdobi.
Proto je nutne ten usly bonus vymahat jinak nez jeho prevedenim do nasledujiciho obdobi.[/quote]

Tak po urgenci reklamace, kolegovi dnes dosla SMSka, ze se mu reklamovany usly bonus objevi na pristim vypisu jako refundace. Takze reklamace nakonec uspesna, i kdyz ne hned napoprve.[/quote]

Také jsem reklamoval a napsali mi to samé. Bohužel jsem teď koukal, že je mi to prd platné, protože to akorát načetli do dalšího zúčtovacího období ve kterém jsem dělal další platby a tudíž jsem jeden bonus -1000 Kč v mínusu.
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 11. 2016 16:49

No já jsem vyhrál s dárkomatem ten voucher na ty lyže :-) Platil jsem taky online.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vit.spinka 24. 11. 2016 17:24

Nevím, jestli už to tady padlo, a já to jen přehlédl. Leč:
Za minulé zúčtovací období jsem se na kartě nedostal do mínusu (prostě jsem tam poslal tak velký přeplatek, že ani utrácením jsem ho ještě nevyčerpal - plánoval jsem velkou platbu, která se pak nestala). A RB mi nenaúčotvala obligátních 50 korun(!)
(Kartu jsem aktivně používal, cca 30 transakcí, prémie za období 1000 Kč :-) , takže tím to nebude.)
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 11. 2016 20:57

z dárkomatu mám taky jen 250 na knížky, platil jsem online, takže jsem se hodně snažil trefit přesný čas
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zeim 25. 11. 2016 08:13

Kam Vám přišel dárkomatový voucher, mě se nic neobjevilo
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xkanourek 25. 11. 2016 08:18

Normální RB bordel, taky jsem teď na výpise neměl 50 za vedení...beru to jako předvánoční bonus.
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 11. 2016 08:48

Např. na Style kartě se mně neúčtuje poplatek už půl roku. A jestli si dobře pamatuju, tak by neměl být první rok účtovaný jenom na Mall.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2016 11:53

Záleží na tom (na konkrétních podmínkách akce apod.). Já mám na Style taky roční poplatkové prázdniny. Jsem teď schválně zkoušel reklamovat poplatek za vedení u migrované Citi life. Poplatek na RB life nemá být účtován rok od aktivace (v případě pohybu) a u mne (a u všech migrantů) byla karta RB life aktivována až k datu migrace, což ještě rok nebylo. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 25. 11. 2016 22:03

Me tedy na zmigrovane RB Life zadne poplatky neuctuji. Akorat me stvou s tim SMS spamem, uz jsem ho jednou nechal zrusit a oni mi ho zase asi zaktivovali kokoti.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Franklin 25. 11. 2016 22:44

Poplatky u zmigrovaných Citi->RB Life karet jsou vcelku jasné. Sazebník říká, že první rok u nové karty je zdarma. A protože RB při migraci skutečně vydala novou kartu, první rok bude bez poplatku.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 25. 11. 2016 23:16

Mně poplatek na migrované RB Life účtují...
A v Dárkomatu jsem nic nevyhrál. Mám prý ale nadále možnost využívat všechny výhody karty, už to je výhra.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků