Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 27. 11. 2016 22:11

tc1 píše:Zdravím. Mám kreditku u RB (bývalá Citi Life). Chtěl bych kreditku RB Mall nebo Aukro kvůli těm bonusovým kódům (2000 resp. 3000 Kč). Jako současný držitel RB kreditky ale nemám na ty bonusy nárok. Jak to udělat? Zrušit současnou kartu a za rok požádat o novou? Jestli budou ty bonusy ještě existovat..
Někde to jinak?


Proc bys nemel na bonusy narok? Bonus jde de facto z provize (ty byvaly v dobe Citi treba 5.000 pro delaera, treba tu agenturu pasouci u
Icni dealery) pro toho, kdo ovecku privedl (tedy mall nebo aukro dostane odmenu a ze sveho pak ti venuje nejaky darek)...

Proste si zazadej a uvidis. Kdyz bys odmenu nedostal s nejakym takovymto oduvodnenim, tak tu horsi bez poplatku zrusis a je to.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tc1 28. 11. 2016 09:08

vpe: je to trochu složitější - v minulosti jsem již kartu Citi Mall měl a bonus 2000 kč vyčerpal. Jakmile mi skončilo roční období bez poplatků, kartu jsem zrušil a založil si novou Citi Life - ta nyní přešla pod RB. Protože se opět pomalu blíží konec ročního období bez poplatků, zajímá mě, jestli bych opět mohl získat KK RB Mall i s tím bonusem 2000 Kč. Myslím, že to už nepůjde - citace ze stránek mall.cz: "Nabídka bonusu 2000 Kč platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictví této stránky".
Ještě bych mohl zkusit tu KK RB Aukro, ale tam se vrací z nákupů zpět jen 1 procento.
tc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 11. 2016 09:19

Muzes prece zkusit obe.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod tc1 28. 11. 2016 09:43

Volal jsem na zákaznickou linku - do konce roku by to prý ještě mělo jít.
Ale momentálně nejde žádost poslat:

"Vážení návštěvníci,
omlouváme se za dočasnou nedostupnost online aplikace ePůjčky.
V tuto chvíli pro Vás připravujeme technická vylepšení stránek a usilovně pracujeme na jejich opětovném zprovoznění.
Děkujeme za vaše pochopení,
Raiffeisenbank"
tc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andreasbaader 28. 11. 2016 11:40

Jen pro info. Jak dlouho Vam trvalo od data prvni transakce kartou Style zaslani slevoveho kuponu Aukro? Diky.
andreasbaader
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deepman 28. 11. 2016 17:27

U mne 6 dnů.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rd261 28. 11. 2016 20:20

až 7 den večer
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 28. 11. 2016 20:46

tc1 píše:vpe: je to trochu složitější - v minulosti jsem již kartu Citi Mall měl a bonus 2000 kč vyčerpal. Jakmile mi skončilo roční období bez poplatků, kartu jsem zrušil a založil si novou Citi Life - ta nyní přešla pod RB. Protože se opět pomalu blíží konec ročního období bez poplatků, zajímá mě, jestli bych opět mohl získat KK RB Mall i s tím bonusem 2000 Kč. Myslím, že to už nepůjde - citace ze stránek mall.cz: "Nabídka bonusu 2000 Kč platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictví této stránky".
Ještě bych mohl zkusit tu KK RB Aukro, ale tam se vrací z nákupů zpět jen 1 procento.

Jedna věc je, co píší na webu a druhá, jak mají nastavený systém a jestli by to prošlo nebo ne. Ale striktně vzato podle toho, co mají na webu, tak si myslím, že na Mall bonus bys měl mít nárok, protože u RB si ještě Mall neměl, měl jsi jí jen u Citi. Žádnou jinou výluku tam nevidím.
U bonusu za Aukro je to otázka, na webu přímo nic nepíší, ale mají tam odkaz na časté otázky a teprve tam je odlišně od stejného textu přímo na webu napsáno, že na bonus nemají nárok stávající držitelé kreditní karty RB. Ale řekl bych, že to je takový dokument na nic, přece nikdo nemůže být nucen studovat nějaké časté otázky, to nejsou podmínky...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 29. 11. 2016 10:56

tc1 píše:vpe: je to trochu složitější - v minulosti jsem již kartu Citi Mall měl a bonus 2000 kč vyčerpal. Jakmile mi skončilo roční období bez poplatků, kartu jsem zrušil a založil si novou Citi Life - ta nyní přešla pod RB. Protože se opět pomalu blíží konec ročního období bez poplatků, zajímá mě, jestli bych opět mohl získat KK RB Mall i s tím bonusem 2000 Kč. Myslím, že to už nepůjde - citace ze stránek mall.cz: "Nabídka bonusu 2000 Kč platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictví této stránky".
Ještě bych mohl zkusit tu KK RB Aukro, ale tam se vrací z nákupů zpět jen 1 procento.


Pokud zadas o druhou kartu "prostřednictví této stránky", tak to je 50:50 :) (to ti nikdo nerekne na 100%, muze roli hrat i casovy rozestup, dalsi moznost je, ze mall provizi dostane a necha si ji)...

Pozadej na jine rodne cislo, na manzelku ;-) pak to bude na 100%.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 2. 12. 2016 11:40

Zda se, ze Allianz zrusila moznost platby pojisteni kartou (alespon u 3. pilire penzijka), nejen RB Life ale vsemi PK. Podle infolinky je "dočasně nedostupná kvůli přechodu na novou platformu podporující tento způsob platby". Poslal jsem jim pisemny dotaz, jestli prechod ukonci jeste v tomto roce.
Naposledy upravil HNF-01 dne 2. 12. 2016 17:49, celkově upraveno 1
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2016 11:46

Hmm, já ještě před 2 týdny životko platil.
Naposledy upravil drkarel dne 2. 12. 2016 12:04, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 2. 12. 2016 12:01

Budu potřebovat zaplatit havarijko, to je blbá situace :-(
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 12. 2016 13:08

Nedavno jsem platil pojisteni kartou pres internet u Generali.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 12. 2016 13:33

To je celkem blbý, taky jsem chtěl u Allianz zaplatit PP Dinerskou (= teda reálně bych ho uhradil až v polovině února, zrovna by se to hodilo, když letos neposkytli ani možnost výběrů bez poplatku)... Doufám, že to je jen dočasné a do konce roku to ještě zprovozní.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Gandalf007 2. 12. 2016 13:46

Před chvílí jsem platil povinné ručení KK Style a vše v pohodě funguje.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků