Visa withdraw (Fio banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Twixx 18. 12. 2016 04:12

Zdravím,
založil jsem si běžný účet u Fio banky s VISA Classic payWave kartou. S kartou jde všude běžně platit (internetové platby) ale narazil jsem na problém při výběru peněz zpátky na účet přes kartu není umožněn. Na všech službách (sázková kancelář, virtuální bazar s výběrem pomocí platební brány) kde je možno vložit peníze přes kartu a následně vybrat, mi je výběr znemožněn. Při kontaktovaní dané služby je vesměs odpověď "As I checked, your card do not allow withdrawal transactions from our site." Mám zkušenost pouze ze zahraničními službami. U všech služeb mi není výběr přes VISA kartu vůbec umožněn nejedná se o chybu která by vznikla až při potvrzování transakce.
Karta i účet by měli mít standardní nastavení při zakládání jsem neměl žádné zvláštní požadavky.
Kde by mohl být problém?

Díky za rady.
Twixx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ency 18. 12. 2016 12:41

Psal si na Fio servis? Tohle je sice hodne specificke, ale mozna se najde nekdo, kdo bude vedet. Kazdopadne, pokud jim budes psat, napis, co ti odepsali.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků