Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 12. 2016 12:15

jichaj píše:Ne, navrh na uzavreni smlouvy je to co si neses domu z pobocky (po tom co projedou registry)...pak dorazi postou jeste akceptace navrhu..


Nebo zamítnutí... po podpisu návrhu to ještě schvaluje risk manaždement (který ještě m.j. volá žadateli a ptá se na některé údaje z návrhu), jen se podivuji nad tím, že v "návrhu" nejde jednoduše opravit třeba to odmítnutí pojištění, aniž by nebylo třeba celou žádost zrušit a vytvořit jinou, moc mi to smysl nedává, ale to v RB hodně věcí, ale už to je jedno.

-- 23. 12. 2016 13:16 --

charman píše:Fremantle to nedáš. :D :D :D Pokud míníš mimořádně splatit 2.1.2017 a půjčil jsi si 20.12.2016 - to máš 13 dnů - a pokud máš úrok 11.9% to je 32,60 za den. To by jsi jim to tam musel vrátit už 26.12.2016 s čímž asi počítáš ? :-D :-D :-D To budou dvě rychlovky. Rychlá půjčka a ještě rychlejší splacení. :tleskani :tleskani :tleskani

Jo, počítám, vrátil jsem jim to už 21. prosince... Jistinu jsem si nechal na pokrytí 3 splátek (pokud by chtěli vytasit s tím, že platí už nové podmínky, tu cca korunu úroku za den už obětuji) ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 23. 12. 2016 12:23

U tebe my měli zavést službu - minutová půjčka né rychlá půjčka. Ta je na tebe moc pomalá. 8-) 8-) 8-)

Např. 12.25 hod. půjčeno, 12.30 hod. vráceno. Na prémii si ty 2 měsíce klidně počkáš. :mrgreen:

Tak dle toho jak jsi postupoval se s úroky vlezeš do 100,- Kč né. Nechce se mi to počítat.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 12. 2016 12:48

Pomalí jsou šíleně, třeba ten požadavek na zrušení pojištění pořád nezpracovali, už jsem kvůli tomu volal. Ale jinak jo, klidně si počkám, nyní si to už může žít svým vlastním životem... Jak to vyjde nákladově uvidím později.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 23. 12. 2016 13:58

Me to pojisteni do smlouvy take vecpali, tak jsem -119kc na vydelku. A jeste pri zakladani uctu mi tam vecpali urazove pojisteni, tam jsem -40kc. Oboji uz mam ukonceno a jestli dorazi bonus, tak to asi zkousnu ;-).
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 23. 12. 2016 16:03

Fremantle: tak asi mluvime o jinem "navrhu" ;) Ja normalne na pobocce zrusil pojisteni, podepsal "navrh", po " internim schvaleni" pujcky zalozil ucet, penize hned dorazily a sel jsem domu...
Nedovedu si predstavit, ze by pak ten navrh neakceptovali a penize ze me dolovali zpet ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 12. 2016 21:26

Kolik jste brali, na jak dlouho a kolik jste jim rekli prijem?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 23. 12. 2016 21:44

Pro : S474N

Nevím, ale myslím, že najít podmínky této "akce" je naprosto tristní. Ale odpovím ti.

Kolik jste brali ? - chceš - li bonus stačí ti 100 litrů, víc netřeba, ale ani méně.
Na jak dlouho ? - chceš li pouze bonus a né půjčku jako takovou - opět je to jedno - hlavní je schválení - třeba 60 měsíců - prostě je to úplně jedno.
Kolik jste jim řekli příjem ? - v tomto případě bych ti radil hovořit pravdu - pokud by jsi lhal mohlo by to zavánět trestným činem.

Asi tak.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 23. 12. 2016 21:48

Víc než 96M nedali, ačkoliv na pobočce zkoušela zadat 120. Na epujcky tuším víc jak 96 nešlo.
Fremantle: napsala jim majl? A případně, jak dlouho jsi čekal se splátkou? Já minulé čekal, než odepisou, ale to bylo skoro týden.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 12. 2016 00:48

Prijem nejlepe takovy co chodi do raifky na ucet od zamestnavatele :-), anebo takovy, aby po odecteni zavazku z registru (jsou videt i zamitnute zadosti o pujcky, kreditky a vse dalsi) a odecteni rekneme cca 10.000 na zivobyti bylo mozno pujcku splacet... Tedy na 96 mesicu asi bude stacit daleko mensi prijem, nez na 6 mesicu ...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 24. 12. 2016 00:50

No prijem uvest rozhodne pravdivy dle skutecnosti, aby nedoslo k uverovemu podvodu.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vpe 24. 12. 2016 10:05

Mno, OSVC to maji trochu jinak, ze?
---
Mmch., remeslnik si muze vydelat 826 670 Kč za rok a nezaplatit z toho ani korunu na dani z prijmu :tleskani

Je v tom pouze sleva na dani a vydajovy pausal 80%, s dalsimi odpocty na manzelku a na deti jeste podstatne vice...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2016 14:27

charman: ja se nezajimal z duvodu, ze bych to nevedel, ale naopak jsem chtel vedet, kolik vam realne proslo, protoze me to neproslo :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 27. 12. 2016 16:38

Určitě už to tu bylo někým zmíněno. Každopádně mít BÚ u RB a na něj navázané KK přináší výhodu v dřívější dostupnosti výpisů (a jejich stažení bez hesla). Dnes kolem poledne byly pro KK s datem výpisu k 27. dni v měsíci již dostupné. V kartyonline a na emailu nikoliv...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 27. 12. 2016 17:12

S474N píše:charman: ja se nezajimal z duvodu, ze bych to nevedel, ale naopak jsem chtel vedet, kolik vam realne proslo, protoze me to neproslo :wink:


Zdravím, pak se ti tedy za tuto svoji větu omlouvám.

charman píše:Nevím, ale myslím, že najít podmínky této "akce" je naprosto tristní. Ale odpovím ti.


SORRY.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 12. 2016 17:13

Mě přišel dnes výpis k 27. dni z RB Style v 12:59 do emailu.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků