Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 31. 10. 2016 23:51

andre7 píše:Kdyby někdo měl zájem být můj doporučitel za 50% z odměny, může se mi ozvat do SZ.


Mas tam SZ :-)
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 07Petr 1. 11. 2016 10:59

Tak tedy já taky nabízím polovinu odměny dle https://www.creditas.cz/aktuality/speci ... -ziskejte/

Více v SZ.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarekVach 1. 11. 2016 11:25

Přidávám se i já a nabízím polovinu odměny z odměny 500 CZK (250 CZK) za sjednání termínovaného vkladu/termínovaných vkladů Creditas ve výši alespoň 100.000 CZK a uvedení mě jako doporučitele. Více informací v soukromých zprávách anebo na emailu: marek.vach@seznam.cz
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Spread 1. 11. 2016 23:46

Uvazuji o zalozeni TV u Creditas. Uz jsem se informoval. Vidim tam dve teoreticka rizika:

1/ ze se Creditas nezmeni na banku (a.s) - coz si myslim, ze je asi velmi malo pravdepodobne. Co si o tom myslite?

2/ Ze druzstevni podil nebude vyplacen v jeho nominalni hodnote. Co si o tom myslite?

Vidite jeste nejaky jiny duvod, proc bych se mel Creditas vyhnout?

Chtel bych zalozit TV na 3 a 5 let. Smenit EUR na CZK a ulozit. Jake vidite kurzove riziko? Je mozne, ze EUR bude za 30 CZK za 3-5 let?

Predem dekuji za feedback.

Jo, a pokud by me nekdo chtel doporucit, zat muzeme jet fifty/fifty. Poslite soukromou zpravu.
Spread
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 13. 12. 2016 16:23

Zdroj: Facebook Creditas

6.12.2016
Dotaz: Dobry den, kdy bude k dispozici nejake info o vasich sporicich produktech? Mam na mysli hlavne vyse uroku a pravidla ohledne sporiciho uctu, dekuji.

CREDITAS: Dobrý den, vše zveřejníme 1. ledna 2017.


Takze letos uz se nic podrobnejsiho nedozvime ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martiina.m 13. 12. 2016 17:46

Tak to si budeme muset opravdu počkat... A co Sberbank? Nemá někdo zprávy, zda se nechystají od ledna snižovat?
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 12. 2016 18:21

Nepočítejte s tím, že Creditas bude nějaká user-friendly banka. Tohle chování je, resp. u záložny bylo naprosto běžné - žádné změny typu úprava úrokových sazeb (samozřejmě změny obchodních podmínek, a pod. zveřejňovány v zákonné lhůtě jsou) nejsou předem komunikovány (oficiálně, na pobočce se klient mohl něco občas dozvědět od pracovníků) a až v den platnosti je příslušná úprava na webu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Smurfik 27. 12. 2016 16:32

Creditas nabídne od 1.1.2017 spořící účet s úrokovou sazbou 1,1%, ale:

Cituji: Spořicí účet nabízí atraktivní úrokovou sazbu 1,1% ročně. Tvoří ji základní úroková sazba 0,5%, kterou banka garantuje do konce roku 2021 a bonus 0,6%, jenž náleží všem klientům, kteří ze svého spořicího účtu nevybírali v průběhu příslušného čtvrtletí.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 27. 12. 2016 17:20

Kvůli 0,1 % si likviditu peněz fakt nesnížím. Založení účtu od Creditas se odkládá. :) Prozatím si vystačím s AB (1%) a Zlatým účtem (1%).
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 12. 2016 18:09

Prý bez podmínek :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dargen 27. 12. 2016 18:22

Přesně to mě hned napadlo!
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 12. 2016 18:24

Další ulhaná a zbytečná banka ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 12. 2016 18:24

Až mě ta nabídka spořícího účtu překvapila, jak je v rozporu s původními proklamacemi představitelů banky. Pro běžné bankovnictví nepříliš použitelná varianta. Konkurovat může ale neomezenou výší úročeného zůstatku. Jestli tam ovšem nebude nějaká další omezující podmínka...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 27. 12. 2016 18:30

Jedinou vyhodu vidim v uroceni bez pasem pro jakoukoliv castku, v Air mam sice bonusove 1,2% ale jen do ctvrt mega +1% do 100k. Takze zakladat ucet budu hned v lednu a prevedu tam i z Equa
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 12. 2016 19:58

Neni to s ohledem na situaci spatna nabidka. Takovy 3M terminak.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků