Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 1. 2017 14:22

Bude vyhledove platit kurz karetni asociace i nadále?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 6. 1. 2017 14:27

Myslim, ze kdyby si nekdo na Florenci udelal stanek s notebookem, na papundekl napsal Creditas, tak mu tam lidi budou nosit prachy ;-)
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 6. 1. 2017 14:38

Koukám, že na Florenci fronta až k muzeu hlavního města, co...
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 1. 2017 16:31

gekkon píše:Jen jsem vstoupil, prisla obsluha, ze ted jdou na obed, tak na 30minut zaviraji :) to jsem jeste nezazil...

Než ses vydal na pobočku, zcela jistě sis zjstil otevírací dobu, kde je skutečně uvedena polední přestávka :mrgreen:
https://www.creditas.cz/kontakty/praha_5_-_andel

Tohle není až taková rarita.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 1. 2017 17:30

Tak mám taky založeno, 5 spořáků a účet, záležitost na půl hodiny, obsluha příjemná, takže v pohodě. Údaje tam měli vyplněný z netu, i když blbě, čehož jsem si naštěstí všimnul. Blbý je, že jsem musel podepisovat 6x smlouvu + dispozice, já bych se v tolika papírech ztratil, ale paní vypadala, že v tom má přehled. Naštěstí jsem vychytal čas a šel hned na řadu, po mě už se tvořila fronta a celkem i dost důchodců. Dobrý je, že jim nemusíte dávat scan občanky, ale stačí opis, ale o to se musí člověk přihlásit sám, jinak jde občanka bez ptaní na kopírku.

Do 20.1 prej mají ještě staré karty s logem záložny, pak budou nový. Blbý je, že Visu asi neplánujou.
IB vypadá dobře, zajímavý je, že se to samo po nějakým čase neodhlašuje, každopádně mě štve ta přihlašovací SMS, ale ono to stejně k nějakýmu aktivnějšímu používání nebude, takže se to zkousne. Až uvidí účty za SMS, tak to možná ještě rádi zvážej. :D
Naposledy upravil Korzaik dne 6. 1. 2017 17:38, celkově upraveno 1
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dargen 6. 1. 2017 17:37

Před chvílí jsem se vrátil z pobočky Brno. Zrovna lepili oznámení, že přednostně berou objednaný. Polední pauzu zrušili, končí až všechny obslouží, čili přesčas. Jedou včetně paní vedoucí, tedy 3 přepážky. Pobočka se bude stěhovat do větších prostor, kam a kdy nevím. Čekačka 45min, vyřizování až na místě také 45min. A oznámení o objednávání budou dávat i na net. Kdo chce šetřit naše lesy, ať počká do února, protože to množství papírů je teď strašný.
Naposledy upravil dargen dne 6. 1. 2017 17:39, celkově upraveno 1
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 6. 1. 2017 17:38

Korzaik píše:Dobrý je, že jim nemusíte dávat scan občanky, ale stačí opis, ale o to se musí člověk přihlásit sám, jinak jde občanka bez ptaní na kopírku.


Dík za tuhle informaci, že je to možné, protože taky nerad nechávám dělat scan OP :-) Na jaké pobočce to bylo ? Jen jako info, kdyby se náhodou na moji pobočce cukali, že to nejde.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasfinance 6. 1. 2017 18:03

Pred rokem jsem zakladal terminak na andelu a byli tam dva duchodci. Za 30 min jsem prisel na radu. Par mesicu na to na florenci nekolik tv bez cekani. Urok 3,1 a 3,6 procent . Takze ted uz nemusim cekat frontu za urok 1,1 procent :-)
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 1. 2017 19:06

Opis obcanky je u slusnych bank samozrejmosti. V Trebici se dokonce aktivne zeptali. Ne jako v RB, kde tvrdi, ze to jinak nejde. Pripadne ve Fiu, kde nepokryte lzou, ze se jedna o povinnost zakaznika.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 6. 1. 2017 19:17

taylor729 píše:Bude vyhledove platit kurz karetni asociace i nadále?


On snad platí i teď?
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 1. 2017 19:34

U vlastních karet to bylo vždy kurzem karetní asociace do EUR a pak deviza-prodej do korun, předtím když měli karty ČSOB, tak dle podmínek ČSOB. Nemyslím si, že se tohle nějak změní...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod melassa 6. 1. 2017 21:54

Jo, na Florenci mimo pobočku opravdu je ještě výpomoc z dočasně uzavřené pobočky na Hlavním nádraží. Zvoní jim tam však jeden telefon za druhým :-( To rušilo nejen nás, ale i zaměstnance. Je tam managerka která jediná je v obraze a dva nováčci, kteří se jí stále ptají. Bez objednání nedoporučuji vůbec do Creditasu chodit!!! Na druhou stranu se musí nechat, že jsou příjemní, snaží se a na kienta se usmívají .... jak dlouho při tempu co mají to vydrží je otázkou. :-D
melassa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B36 7. 1. 2017 14:17

Ted koukam, ze na jejich webu v te casti JAK ZALOZIT? zmizela volba objednani mobilniho pracovnika, ktery za vami prijede. Ze by to prozatim zrusili a jedince, ktere planovali posilat po vsech certech radeji vyuzivali na zvladani naporu na pobockach:)?
B36
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 1. 2017 16:35

Spíš mají teď práci na x týdnů dopředu, tak to schovali, aby dalším nemuseli vysvětlovat pořád dokola, že nemůžou přijet dřív, jak za x týdnů.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 1. 2017 17:24

Údajně maji na to pouze 3 pracovníky ! Na celou ČR. Alespoň tak mi to bylo řečeno na info.
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků