Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 1. 2017 18:21

Druhé přihlášení už taky ok, ale při prvním přihlášení se to seklo a nechtělo mě to hodit na změnu hesla.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod msimcard 9. 1. 2017 21:45

Zdravím,
jak se dá objednat schůzka na nějakou pražskou pobočku? Telefonicky nebo je na webu nějaký formulář?
Jedná se jen o založení účtu, ale vzhledem k tomu, že tu píšete, že je potřeba dopředu se objednat a na blind nemá cenu chodit, tak bych se rád objednal.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 1. 2017 22:58

Objednává se telefonicky. Na Florenc by tě měli objednat rychle, má tam detašované pracoviště i pobočka z Opletalovy.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod msimcard 9. 1. 2017 23:12

ok. No možná to zkusím přecijenom tam zajít a vyčkat frontu - třeba to půjde. Docela mi zaráží, že na webu nemají vůbec informaci o té pobočce, kde probíhá rekonstrukce.

*Omlouvám se - už je to tam uvedeno.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 10. 1. 2017 09:19

chodit tam naslepo opravdu nedoporučuji, zkusil jsem to dvakrát. na objednání jsem rovnou přišel, sednul a za 20 min bylo hotovo.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 1. 2017 09:20

Kde si prosím mohu předvyplnit smlouvu, abych jen přišel na pobočku a podepsal potřebné dokumenty?
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 10. 1. 2017 09:25

to nevím, snad mělo být možné požádat o účet online a dokončit proceduru na pobočce, ale zaznamenal jsem, že to teď nějak nejde.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2017 11:58

Ono ani to předvyplnění online není 100%, některé údaje se jim tam nepřepíšou, některé jsou zase na nic (např. číslo účtu pro první platbu, aby se ověřila totožnost při zakládání na dálku). Jinak ale normálně vyplnit a odeslat on-line žádost.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dave67 10. 1. 2017 14:59

Musí být podpis na smlouvě úředně ověřen?
dave67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2017 15:43

Řekl bych, že ne. (Ze zkušeností jinde.) "Ověření" bude pomocí první platby ze stávajícího účtu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 10. 1. 2017 16:50

Pro jistotu se zeptam: Je tu uz nekdo, kdo si zalozil sporici ucet u Creditas dalkove? Jelikoz bydlim v totalni dire, na pobocku se nedostanu, tak vyckavam, kdy jim poslat udaje, abych pak nemusel resit, zda se to nekde cestou neztratilo. Docela rad bych se uz odsunul z AirBank, kde mam ten 0%. Diky
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fibik 10. 1. 2017 17:13

Jo,mám založeno, 1.1. žádost,4.1 došla smlouva kterou jsem týž den odeslal zpět a 9.1 sms do IB+funkční účet.
fibik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 1. 2017 18:20

já žádal 2., smlouva dorazila dnes
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dargen 10. 1. 2017 18:36

Má už někdo platební kartu? Abych měl představu, jak dlouho trvá dodání.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 1. 2017 18:58

Pokud chcete popustit někomu, kdo již má v Creditas účet dispoziční právo, nemusí být u této operace na pobočce přítomen.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků