Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mariacek 14. 1. 2017 13:05

Tatatoooo píše:Dnes jsem navstivil pobocku na Florenci ohledne zalozeni uctu a odesel jsem objednan na pristi stredu..


Já tam byl 12. dopoledne. Hned jsem řekl, že mám předvyplněnou žádost z netu, zrušené zaslání smluv domů, tak mě pak slečna vzala, ikdyž ji za chvíli měl přijít klient. Zakládal jsem jen spořák, trvalo to vše asi 7-8 minut. Poděkoval, že mě vzala hned a šel jsem...

Akorát jsem si pitomec :nenapadne při převodu peněz na nový spořák nastavoval příkaz na 42 tisíc na únor, až přijde výplata a omylem tam nechal aktuální datum. Takže mi to odešlo hned, na účtu zbylo asi 800 Kč a poslat zpět to nejde, aniž bych přišel o bonusový úrok. Ještě že Rajfka má výpověď 21 dnů na spořáku a prachy mi přijdou za týden 8-)
Mariacek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan23 14. 1. 2017 14:00

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli má CB multiměnovou kartu nebo lze kartu přehazovat jako to šlo u Citi? Pokud ani jedno lze mít kartu k EUR účtu zdarma?
jan23
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 1. 2017 14:35

Ne, ne a ne.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 1. 2017 15:22

Creditas karty vydává jen k BÚ v CZK.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jan23 14. 1. 2017 18:38

Diky obema
jan23
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 15. 1. 2017 17:37

Jsem uz slepej, nebo ze stranek Creditas zmizela moznost zalozit sporici ucet jinak nez na pobocce? At koukam, jak koukam, nemuzu prislusny odkaz najit. Kdyby byl nekdo ze zdejsich tak laskav a hodil sem odkaz, diky.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 15. 1. 2017 19:37

Noxik píše:Jsem uz slepej, nebo ze stranek Creditas zmizela moznost zalozit sporici ucet jinak nez na pobocce? At koukam, jak koukam, nemuzu prislusny odkaz najit. Kdyby byl nekdo ze zdejsich tak laskav a hodil sem odkaz, diky.


Myslím, že slepý nejste..nabídka na založení on-line zmizela.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 1. 2017 19:45

Prosim o potvrzeni:

- nejlepsi kk pro cizi meny Cetelem (MC) a pak tkcp (vůb s malým spreadem)?
- nejlepsi dk pro cizi meny Creditas

Je to aktualne tak?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Torns 15. 1. 2017 19:48

Nabídka na založení online zmizela, ale odkaz vedl na https://ib.creditas.cz/web/zalozeni-sporiciho-uctu.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jisy 15. 1. 2017 20:02

octaviampi píše:Prosim o potvrzeni:

- nejlepsi kk pro cizi meny Cetelem (MC) a pak tkcp (vůb s malým spreadem)?
- nejlepsi dk pro cizi meny Creditas

Je to aktualne tak?


U kk bych dal obrácené pořadí, u dk to platí.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 15. 1. 2017 21:03

Torns: Diky, zazadal jsem, tak jsem zvedav na rychlost. Asi maji vazne moc zajemcu, ze to musi takhle hloupe schovavat. Snad tam to uroceni nejaky cas vydrzi, abych to zas za pul roku nemusel rusit. V unoru pry pujde pridavat ucty online, tak bude sranda, kolik jich muze maximalne byt.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B36 15. 1. 2017 23:05

Tak tak, az to pujde delat online, tak jiste nastavi nejake max. mnozstvi zalozitelnych uctu, aby vyloucili jedince, kteri by neodolali vytvorit rekord v jejich poctu:)
B36
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave67 16. 1. 2017 16:58

Kde najdu přihlašovací jméno pro první přihlášení? Heslo již mám, smlouvu zpět ještě ne.
dave67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 1. 2017 17:01

To sis volil v žádosti, ne? Standardně tam nejspíš naskočil e-mail, ale šlo to změnit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod philmencz 16. 1. 2017 22:49

Zkoušel jste již někdo platit kartou CB v cizí měně? Zajímá mě především, zda ty kurzy sedí s tím, co je na stránkách.

...a ještě jeden dotaz, je tu někdo, kdo si přes net žádal o založení účtu 3.1. a později a už mu přišla smlouva?
philmencz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků