Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jasno1 24. 1. 2017 15:01

Koncem ledna končí pobočka Praha 5 - Bucharova - Nové Butovice
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 24. 1. 2017 16:27

Skoncila i pobocka u stanice metra Budejovicka,P4 v atrium..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 24. 1. 2017 17:12

Bucharova byla dřív Citi....
O 250 metrů dál je pobočka v Petržílkově. Ovšem s ruským personálem.....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod outlier 24. 1. 2017 17:19

Ruší všechny ex-Citi pobočky? Slyšel jsem, že drtivá většina zaměstnanců Citi má být propuštěna.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasno1 24. 1. 2017 18:02

Osobní bankéř co přešel z Citi do RB mi psal, že se na další spolupráci nedohodl a v RB končí
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod charman 24. 1. 2017 20:10

Pěkný citát na měšci týkající se RB viz. "Na jaře už nezaseju". :D :D :D Myslím, že takových bude hodně. A platbu kreditkami ob RB "odpískají" i normální uživatelé né jen "dojiči" když už není důvod tou kartou platit ani pro normálního uživatele. Maximálně jim zůstanou věční "dlužnici" a potencionáně problematičtí klienti.

https://www.youtube.com/watch?v=4AvR4oisrAY
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 24. 1. 2017 20:23

Nad myšlenkovými pochody některých lidí mi zůstává rozum stát.
Ty vole, v RB pláčou, rvou si vlasy, že přijdou o tak skvělé klienty jako jsou zdejší dojiče. V jiných bankách už na ně čekají s otevřenou náručí.
Zajímalo by mě kolik "potenciálních problematických klientů" bude mít RB v portfóliu. 5%? Víc to při jejich schvalování nebude. A věční dlužníci na kreditní kartě? Co si banka může víc přát.....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Vasek06 24. 1. 2017 20:28

No jo, ale zapoměl jsi na jednu důležitou věc. A to - musí z nich Ty dluhy taky dostat a to je jádro pudla.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 24. 1. 2017 20:36

Vašíku, ve většině případů peníze z dlužníků dostanou, neboj.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod filip893 24. 1. 2017 20:49

RB Life pro běžné klienty bude stále zajímavý produkt. I nadále umožní být zdarma a zároveň přinést něco na bonusech. Sice prvních 50k Kč útraty v roce padne na bezplatné vedení, ale i tak při běžném používání bude zisková.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 24. 1. 2017 20:54

Hlavně Billa karta....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod charman 24. 1. 2017 20:56

Klient ps píše:Nad myšlenkovými pochody některých lidí mi zůstává rozum stát.


Nad tvými myšlenkovými pochody zase mi zůstává rozum stát. Kreditní karty běžně - teď nepíši o "dojičích" - většinou používají vzdělaní lidé s určitým příjmem a nebo věční "dlužníci". A takový klient si řekne proč mám platit v obchodě "kreditkou" když z toho nic nemám. Při běžných platbách - ani korunu. Tak proč mám takovou kartu používat. Není u ní ani žádné pojištění prostě nic. Taková MALL karta je úplně marná. Takže rovnou vytáhnou svou debetku a zaplatí s ní. A nebo si pořídí buď kreditku či debetku, která jim alespoň něco přinese, když né finanční bonus, tak alespoň pojištění či cokoliv jiného.

Jen idiot bude platit MALL kou benzín, nákup v Tescu atd. a přitom bude vědět, že s toho nic nemá. Proč by to dělal.

A co se týče dlužníků, tak ty vratky na kartách byly pro banku něco jako lákadlo - pořiď si kartu - vyděláš - a pak stejně nakonec prodělal. A na tom pak banka vydělala.

Ale komu chceš nabízet kreditku bez jakýchkoliv výhod. Chytrý a vzdělaný na to jebe a hloupý a chudý taky, když mu banka nenabídne nějaké lákadlo.

Píši o "běžných" klientech. Né o maximálních "dojičích" bonusů.

Mysli trošku.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 24. 1. 2017 21:09

Chytrý a vzdělaný člověk neplatí benzín do auta svou kreditní kartou, ale kartou zaměstnavatele nebo kartou firmy již vlastni.
A zbytek tvého příspěvku jsou takové žvásty, že na to nemá cenu reagovat.
Jen si porovnej tebou opovrhavanou RB vydanou Billa kartu s Tesco kreditkou.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod filip893 24. 1. 2017 21:12

Dobře odmysleme různé bonusy na kreditní (vratky) či debetní kartě (např. zvýhodněné úročení BÚ u AirBank). Proč i nadále budu platit kreditní kartou, i když už by mi nic nepřinesla (jako že i nadále bude vracet).

:arrow: Nemusím řešit, kolik mám na účtě, lépe se mi řídí cashflow.
:arrow: Mám oddělené transakce na účtu od kartových transakcí.
:arrow: Mám lepší přehled o tom, kolik jsem utratil kartou.
:arrow: Případné blokace (hotely, atd.) mi snižují jen úvěrový limit, neblokují mi mé peníze.
:arrow: V době téměř 0 % sazeb na spořících účtech už to sice nehraje takovou roli, ale přeci jen splacením až o 55 dní později se dá něco málo na úrocích získat.

Tohle jsou výhody kreditních karet oproti debetním
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 24. 1. 2017 21:16

Klient ps píše:Vašíku, ve většině případů peníze z dlužníků dostanou, neboj.


No nevím, nevím. Trochu o tom něco vím a není to tak jednoduché. Pro banky to představuje problém - a ten musí někdo řešit a ... Prostě i banky mají radši bezproblémové klienty s pravidelným kapáním než problémové s velkým dluhem a nejistotou ....
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků