Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 1. 2017 18:08

Kdyby to bylo na Osm hroznych, tak bych o tom uvazoval.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 1. 2017 18:21

Ty si můžeš přece už dávno stáhnout z netu. ;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 1. 2017 06:46

Tak byly to volné lístky na 2D firlmy. Někdo dostal do řetězce Palace Cinemas a někdo do Cinema City,
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 28. 1. 2017 12:20

Já dostal dva lupeny do CineStaru :-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 2. 2017 14:39

Manželka si dnes založila účty v AB, běžný a spořící, jaké je však překvapení, že nyní v únoru nebudou účty úročit ani korunu :-) Takže je po 2hod od založení zase ruší..3měs. odpuštění nefunguje
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 2. 2017 16:38

Tak mela provest 5 plateb kartou ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 2. 2017 17:49

Ano to by jisto jistě udělala, ale až by přišla karta a bonusové úročení by se vztahovalo až od 1.3.2017..Pro klienty, kteří si založí účet na začátku nebo v průběhu měsíce se v ten daný měsíc neúročí ani koruna..V minulosti toto bylo odpuštěno a "nový" klient měl alespoň první měsíc úročení bez podmínek..Kdyby jí na to zaměstnanec upozornil, ani by k založení nedošlo a ušetřili by si oba práci..Nebo by se účet založil už tak, aby mohla být splněná podmínka a účty od tohoto měsíce úročili..V každé bance je to logické, příjdu, chci spoření, tento měsíc úročím a abych normálně úročil i ten další, tak splním jejich podmínky
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 2. 2017 17:52

"demo období" v Air Bank už skončilo, teď už to bude jen horší a horší
(viz mBank)
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 2. 2017 17:56

Je to pravda..Kdybych neměl zvýhodnění "0,2%", tak ten účet dnes zruším také..Doba, kdy jsme byli vděční za "nové" banky bohužel upadá...Ale hlavně, že se pracovník stačil zmínit o hypotékách, nabízel půjčku nebo alespoň pojištění, zásadní věc, že půjčíme bance v únoru zadarmo, ale nezmínil
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 1. 2. 2017 21:34

Teda chlubit se veřejně hloupou ženou... :-) Snad je dobrá aspoň v kuchyni nebo v posteli ;-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 1. 2. 2017 21:36

To by mě zajímalo, jestli bys mu totéž řekl i do očí...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 1. 2. 2017 22:19

dr._lukas píše:Je to pravda..Kdybych neměl zvýhodnění "0,2%", tak ten účet dnes zruším také..Doba, kdy jsme byli vděční za "nové" banky bohužel upadá...Ale hlavně, že se pracovník stačil zmínit o hypotékách, nabízel půjčku nebo alespoň pojištění, zásadní věc, že půjčíme bance v únoru zadarmo, ale nezmínil


Můžu mít neskromný dotaz kolik tam chtěla žena uložit ? Pokud to bylo 100 + 250 litrů na běžný účet + spořák tak to snad ještě beru. To je úrok za měsíc cca 220, - Kč když má únor méně dnů. Za leden to je 247,67 Kč. Ovšem pokud to bylo několik desítek tisíc korun, tak se jedná o pár desetikorun.

A druhá otázka ? Pro Vás má Váš čas nulovou hodnotu, když zabijete čas se založením a posléze se zrušením. Sorry, ale některé "operace" některých jedinců mi fakt hlava nebere. :hm
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 2. 2017 22:24

V okamžiku, kdy jde o princip, jde všechno ostatní stranou. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 2. 2017 03:51

Jako by tam chtela dat ty penize pouze a jen na unor? Navic tu nekdo mozna kdysi psal, ze mu to zaclo urocit vyssi sazbou po 5 platbach kartou uz v aktualnim mesici?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dargen 2. 2. 2017 05:40

charman píše:
dr._lukas píše: A druhá otázka ? Pro Vás má Váš čas nulovou hodnotu, když zabijete čas se založením a posléze se zrušením. Sorry, ale některé "operace" některých jedinců mi fakt hlava nebere. :hm


Zrusit ucet u AirBank jde na dve kliknuti v IB.
dargen
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků