ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod muf2muf 3. 2. 2017 07:43

No a proč ne? Budoucnost je nejistá, čekají nás temné časy. Je zapotřebí se zajistit :-D
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 3. 2. 2017 08:00

mojmax píše:Jaké dvojnásobné ceny za energie? ČEZ není nejlevnější, ale jeho e-tarif se pohybuje mezi levnějšími dodavateli.

Čez jsem si pořídil, protože má poplatek jen 10 Kč/měsíc za to, že u něj odebírám elektriku. Ostatní ho mají většinou kolem 70-80 korun. Druhá (a poslední) sazba, která závisí na obchodníkovi, je cena silové elektřiny - všechny ostatní poplatky musí mít všichni stejné. Cena silové energie u ČEZ je opravdu vyšší než u konkurence, ale při mé spotřebě se mi vyplatí platit ten dvacetník více za kWh a ušetřit 60 Kč na paušálu. Ale to si každý musí spočítat sám.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 3. 2. 2017 09:16

tak eTarif bez přívlastku patří mezi nejlevnější, samozřejmě záleží na jakém území a obecně na spotřebě
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 3. 2. 2017 10:41

Fosfa má 0,- poplatek, konkurence ČEZu třeba 25 Kč. 70 Kč sem teda už dlouho neviděl - i Čez má nejvíc 60. Se 75,- to kdysi rozjížděl Centropol v dřevní době, kdy se v tom lidi nevyznali a nachytal hejly.

eTarif se vyplatí jen při malé spotřebě, do 4-5MWh ročně.
Ta karta je to jediné, co mě u ČEZu drží, bez té slevy bych asi odešel :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hufnagel 3. 2. 2017 13:59

Dostal jsem dnes lednový výpis ČEZ karty a stav bonusu je uvedený k 31.12. 0 Kč. Čekal jsem že bude asi 450 Kč. Přitom vyúčtování elektřiny mám až v říjnu. Na lince ČEZ finančních služeb mi řekli, že bonusový program spravuje sám ČEZ a oni s tím nic nemají společného. Konec diskuze. Tak volám do ČEZu a tam prý, že žádné bonusy na konci roku nepřeváděli a že prý se to děje až při vyúčtování v říjnu. Takže jsem přišel asi o 450 kč bonusů, které jsem tam vloni nasbíral? Jak jste na tom s bonusem v lednovém výpisu vy?
Hufnagel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 3. 2. 2017 14:06

Takže shrnuto ČEZ karta je dobrá .... jen škoda, že nevyplácí ty bonusy. :-) :D . Zlatá Fosfa. :idea:
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 3. 2. 2017 14:33

Proto jsem psal, že jsem zvědav, jestli ty bonusy opravdu někdo dostane, aby je nevytvářel dva roky a oni mu pak žádnou slevu při vyúčtování nedali. Někdo to otestovat musí. :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod brouter 3. 2. 2017 15:08

Hufnagel píše:Dostal jsem dnes lednový výpis ČEZ karty a stav bonusu je uvedený k 31.12. 0 Kč. Čekal jsem že bude asi 450 Kč. Přitom vyúčtování elektřiny mám až v říjnu. Na lince ČEZ finančních služeb mi řekli, že bonusový program spravuje sám ČEZ a oni s tím nic nemají společného. Konec diskuze. Tak volám do ČEZu a tam prý, že žádné bonusy na konci roku nepřeváděli a že prý se to děje až při vyúčtování v říjnu. Takže jsem přišel asi o 450 kč bonusů, které jsem tam vloni nasbíral? Jak jste na tom s bonusem v lednovém výpisu vy?


Hlavne neplas...dle meho mas prvni vypis. Ve vypisu se kredity zobrazuji s mesicnim zpozdenim...tedy vse uvidis dalsi mesic...
brouter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sniper76 3. 2. 2017 16:12

brouter píše:
Hufnagel píše:Dostal jsem dnes lednový výpis ČEZ karty a stav bonusu je uvedený k 31.12. 0 Kč. Čekal jsem že bude asi 450 Kč. Přitom vyúčtování elektřiny mám až v říjnu. Na lince ČEZ finančních služeb mi řekli, že bonusový program spravuje sám ČEZ a oni s tím nic nemají společného. Konec diskuze. Tak volám do ČEZu a tam prý, že žádné bonusy na konci roku nepřeváděli a že prý se to děje až při vyúčtování v říjnu. Takže jsem přišel asi o 450 kč bonusů, které jsem tam vloni nasbíral? Jak jste na tom s bonusem v lednovém výpisu vy?


Hlavne neplas...dle meho mas prvni vypis. Ve vypisu se kredity zobrazuji s mesicnim zpozdenim...tedy vse uvidis dalsi mesic...


Souhlas. V prosinci placeno kartou, začátkem ledna zaplaceno a dnes ve výpisu byl bonus připsán.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 3. 2. 2017 16:28

Prosím necitovat poslední příspěvek. Děkuji.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod sniper76 3. 2. 2017 16:38

:nenapadne
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marax1 3. 2. 2017 19:19

Škoda, že na uvedené číslo se nedá dovolat.


Vážená paní ,

pokud máte u Vaší ČEZ karty, vztahující se k revolvingové smlouvě číslo .........., nesrovnalosti ve stavu bonusových bodů, obraťte se na ČEZ linku na telefonním čísle 371 100 100.

Děkujeme.

S pozdravem

ČEZ FINANČNÍ SLUŽBY

ESSOX s.r.o.

P.O.BOX 66

370 21 České Budějovice

Tel.: 389 010 400

E-mail: financnisluzby@cez.cz



Vážená společnost,

3. 2. 2017 jsem obdržela aktuální měsíční výpis k ČEZ KARTĚ vydané ke smlouvě ..............
Stav bonusu za používání uvedené karty k 31. 12. 2016 je tam však 0 Kč.
K 30. 11. 2016 byl celkový bonus ve výši 1 800 Kč, proto k uvedenému datu 31. 12. 2016 by tam měl být stav minimálně 2 400 Kč.
marax1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 2. 2017 00:56

V diskuzi je další zkušenost s ČEZ kreditkou
http://m.mesec.cz/clanky/kreditka-v-sup ... nions-next
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 2. 2017 22:39

Nevíte, zda lze ČEZ (ESSOX) kartu přihlásit na MC Priceless Specials?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2017 23:04

ano lze, některé nabídky ovšem neplatí pro karty KB, ale nevím jestli ESSOX tak berou či nikoliv
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků