ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 08:36

Dle podmínek kampaně to mají udělat následující kalendářní měsíc po měsíci, kdy došlo ke splnění podmínek klientem - tedy došlo k zaplacení aspoň 20 plateb v celkové výši 400 Kč...

Existuje jakýsi výplatní termín (neoficiálně), kdy dojde k vyplacení odměn - je zhruba kolem 15. dne v měsíci (plusmínus den dva na obě strany) - já jsem měl dostat odměny v prosinci (platby jsem uskutečnil v listopadu) loňského roku, reklamoval jsem zhruba v polovině ledna, to mi obratem potvrdili, že jsem podmínky splnil, ale že do "výplatního termínu" v lednu mi už odměny vyplatit nestihnou, tak že mi přijdou v únoru (to i "dodrželi", leč s tím dvouměsíčním skluzem).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 23. 2. 2017 17:31

Platby jsem uskutečnil v listopadu a 15.12.2016 připsali 400,-.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qsubt 25. 2. 2017 14:21

pokud chci platit NFC skrz CSOB co pro to musim udelat?

1. zridit si CSOB nebo ERA ucet
2. plnit podminku prijem 15tis mesicne? - muze byt z meho vlastniho uctu u jine banky?
3. nejake dalsi podminky jako pocty odchozich plateb nejsou?
4. stahnout apku do mobilu, aktivovat si to v IB, a to je vsechno?
Je to zdarma nebo jenom prvni rok zdarma? - jako tusim u KB?
-
Pardon ze to pisu sem, a ne treba na facebook CSOB ale nemam moc dobre zkusenosti z minula kdyz jsem se na neco primo doptaval primo banky.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 2. 2017 14:53

V podstatě všechny body, jak popisuješ platí. Akorát od 1. května bude na ČSOB Kontě Plus stačit kreditní obrat jen 10 tisíc Kč, aby bylo vedení bez poplatku (další podmínky tam nejsou).

NFC karta u ČSOB je přímo vlastně "klonem" stávajících karet, které ti ČSOB vydala (můžou to být i kreditní karty), nežádá se o ní zvlášť jako v KB a jsou bez poplatku.

Jinak pořád lze využít kampaně 400 Kč za prvních 20 plateb telefonem (celková výše plateb musí být na 400 Kč): https://www.nanakupy.cz/odmena400/, navíc 400 Kč může získat i doporučitel, takže pokud chceš někomu přispět, stačí mu po založení tvého účtu mu napsat své číslo účtu (pokud nikoho nemáš, tak se klidně hlásím, ještě nějaké to místo mám)...

EDIT: Stejné podmínky platí i pro Era, tam stačí kreditní obrat 10 tisíc Kč na Online účtu už nyní, navíc lze sbírat i body do Světa odměn (to ale půjde pravěpodobně letos už i v "modré" ČSOB), ale pokud bys chtěl účet zrušit do 1 roku (třeba jen využít té akce na 400 Kč), je to zpoplatněno 200 Kč.
Naposledy upravil fremantle dne 25. 2. 2017 14:57, celkově upraveno 2
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 25. 2. 2017 14:54

Pokud chceš platit mobilem, musíš mít jakýkoliv bežný účet a platební kartuu ČSOB.Pak stačí stáhnout apku Na nákupy,aktivovat a hotovo.Vše je zdarma bez časového omezení.Funguje to off line,pro dotaz na zústatek na účtu musíš být online.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2017 16:08

Připomínám ještě jednu podmínku: Android 4.4. a vyšší.
(někteří jablíčkáři by mohli být dost překvapeni, že jim něco nejde :D )
anonymni

Odeslat příspěvekod qsubt 25. 2. 2017 16:39

jo dik za info, vsem, a ze android to viiim, mam 7,0. snad se to rozjede...
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 27. 2. 2017 19:26

Kdo jste dostali informace o nových podmínkách, píše se tam o změně měsíčního limitu pro získání benefitů za platby KK?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 2. 2017 19:31

Ne, ani nemusí - program výhod není součástí obchodních podmínek, ten nejspíš změní ze dne na den...

Jinak nové obchodní podmínky a sazebníky, které by měli platit by nejpozději 1. března měly být zveřejněné na stránkách: https://www.csob.cz/portal/lide/poplatk ... ie-a-zmeny
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod gekkon 1. 3. 2017 08:51

Od rana nejede internetbanking vcetne mobilni aplikace. Nikde zadne upozorneni..

EDIT: Na FB odpovedeli, ze o tom vi a ze to resi. Tak uvidim.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Korzaik 1. 3. 2017 14:40

Jaké má výhody kreditka od ČSOB? Tak dva měsíce zpátky jsem si na netu vyplňoval formulář, ale nakonec jsem žádost telefonicky zrušil a pustil to z hlavy. K mému překvapení mi teď volali, že mám schváleno a rovnou na 100k, což je ranec, takový limit na žádné kreditce nemám a navýší mi to úvěrování z kreditek skoro na 300k (ono to po zrušením RB zase dost klesne). Zajímalo by mě, jak to schvalujou. :D
No každopádně, má cenu si jí tedy vzít? Jdou přes ní alespoň kupovat zájezdy?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 3. 2017 14:47

Kupovat zájezdy jdou, ale nezískáš z toho žádnou výhodu.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 3. 2017 14:48

To jsi ale nic nepodepisoval, ne? To pak nemáš schváleno, ale předscháleno, což je (alespoň u ČSOB) trochu rozdíl... Co mám zkušenost, tak předschválené nabídky (hlavně pro majitele) účtu jsou už docela na absurdní limity (já měl třeba ve výpisech předschválené nabídky na hypotéku na 5 milionů, kreditku 190 tisíc Kč, kontokorentní úvěr 100 tisíc, spotřebitelské úvěry do 600 tisíc), ale reálně pak dojde klient na pobočku a utře (takhle jsem si ještě kdysi žádal o 100 tisíc Kč na kreditku u Ery - taky jsem měl na tu samou částku předschválenou nabídku a zamítli mi ji (na jiných kreditkách jsem měl úvěrové rámce tehdy asi kolem 150 tisíc Kč), na druhé straně, pak když jsem žádal o Premium kartu na minimálních 50 tisíc Kč, předschválenou nabídku jsem neměl a tu mi schválili... :hm).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 1. 3. 2017 14:48

Franklin: No tak s tím ať jsou někam. Tak alespoň dobírky?

Nepodepisoval jsem nic, ale prý už se mi ozve kurýr. Celkem mě tohle jednání udivuje, když jsem jim tenkrát jasně řekl, že tu kreditku nechci a nejsem si ani jistej, jestli jsem tu žádost vyplnil celou.
Naposledy upravil Korzaik dne 1. 3. 2017 14:50, celkově upraveno 1
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 3. 2017 14:50

Dobírky taktéž fungují, ale ani z nich nezískáš žádnou výhodu.

Ad předschválený limit - docela by mě zajímalo, jestli (a v jaké výši) ČSOB něco zanesla do registru BRKI.
Franklin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků