Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sorryjako 5. 4. 2017 06:02

Ted jeste jestli budou mit kam ty vklady umistit?
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 5. 4. 2017 09:56

Creditas celkem logicky předpokládá, že část velmi bonitních klientů, které nabral na vyšší úroky, tak se jim podaří a taky daří prodat produkty skupiny Unikapital...nějaké procento klientů zkrátka už zlákali...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 5. 4. 2017 09:59

Myslis dluhopisy? Ty mi nijak vyhodne neprijdou. Co si pamatuju, tak vynos byl 4% p.a. to je na rizikovou investici dost malo.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 4. 2017 10:42

Nj, ale každej není tak finančně gramotnej a když ptáčka lapají ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 5. 4. 2017 21:24

Při zakládání jsem viděl jak chlap přišel pro dluhopisy a nevypada zrovna jako majitel holdingu. :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonyni 11. 4. 2017 21:47

Úsměvná pravidelná reklama banky v TV na výhodné úročení peněz. :D
anonyni

Odeslat příspěvekod tomasfinance 13. 4. 2017 09:29

tak termínované vklady ještě pořád mohou být výhodné oproti vkladům v jiných bankách
A ten spořák je taky docela dobrej, i když ne pro ty nováčky...
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wetherek 20. 4. 2017 07:33

Na konci března jsem si založil pár spořáků a u jednoho z nich jsem omylem zadal výpisy poštou - samozřejmě hned naskočil poplateček 25,- Kč (mimochodem výpis stále nemám), ale o to mi nejde (moje blbost).

Při pokusu změnit výpis na elektronický mi to padá do chyby:

"V aplikaci došlo k chybě. Incident o této chybě byl zaznamenán a bude řešen našimi techniky. ID incidentu: bgjj3-s3rt8."

Vyzkoušeno v IE i Chrome. Stalo se to taky někomu?
Doufám, že kvůli takové kravině nebudu muset na pobočku ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod XLADI 20. 4. 2017 09:14

Poslal bych jim dotaz přes IB, popřípadě, pokud by ti to nezměnili sami abys nemusel na pobočku. Jde jen o změnu nastavení výpisu. Nic co by klienta mohlo nějak poškodit. Přes Zuno jsem dělal změny přes dotaz v IB normálně. Snad to půjde. Minimálně budou upozorněni na chybu kterou brzy opraví.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 4. 2017 11:20

Jen bych k tomu dodal, že jim nestačí poslat pouze dotaz ohledně nějakého problému s popisem. Vyžaduji k tomu i doložit screenshot. Už jsem s nimi řešil některé problémy a vždy po mne vyžadovali screenshot s tím konkrétním problémem. Bez toho asi nejsou schopní pochopit o co se jedná.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 4. 2017 17:35

Reklamace na nezaložení spořícího účtu na základě chyby banky ze dne 31/3 uznána..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 24. 4. 2017 14:29

Je historie transakcí zobrazovaná v IB neomezená, tj. třeba za několik let?
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 24. 4. 2017 17:25

No tohle se dozvíme až za několik let :-)
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 4. 2017 17:31

Tak já jsem v dobách záložny měl spořicí účet s výpovědní lhůtou 3 let od 2013 do 2016 (celkem hezkých 3,5 % p.a., pokud si vzpomínám; po ukončení výpovědní lhůty byl pak zrušen) a bylo vidět všechny transakce od založení. V každém případě Creditas běží na stejném core bankovnictví jako třeba Air Bank (Arbes OBS), kde jsou transakce taky zobrazovány s neomezenou historií, takže předpokládám, že tam neprovedli žádnou vlastní změnu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 26. 4. 2017 16:08

Přišla mi pozvánka na osobní schůzku na pobočku - chtějí mi představit lépe úročené vkladové produkty. Absolvoval někdo? Předpokládám, že to jsou ty dluhopisy, kvůli kterým se mi nechce ztrácet čas...
Tomason87
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků