MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 4. 2017 20:30

Jo, tak to byla info, co mi původně dali na pobočce. Já balíček ještě neměnil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 4. 2017 21:31

Opravdu povedená banka, její IB funguje takto:
Clipboard02.jpg

a když si chcete stěžovat, tak
Clipboard01.jpg
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 4. 2017 21:31

Opravdu povedená banka, její IB funguje takto:
Clipboard02.jpg

a když si chcete stěžovat, tak
Clipboard01.jpg


-- 21. 4. 2017 22:43 --

..čas stejný... vkládá se to 2x
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jisy 21. 4. 2017 22:00

fremantle: tu max. výši odměn bych chápal stejně, ale nikdy jsem to neprověřil - změnu balíčku jsem vůbec neprovedl.

drkarel: Ten čtvrtrok je přibližná hodnota, nepočítají to na dny, ale na měsíce. Mě zcela určitě přišla zpráva o možnosti změny o něco dříve, cca po dva a půl měs.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 4. 2017 05:51

A nepřišla Ti ta SMS se začátkem kalendářního čtvrtletí? Podmínky, co sem dával fremantle, bych chápal tak, že balíček mohu změnit jednou v každém následujícím období: 1.1.-31.3., 1.4.-30.6., 1.7.-30.9., 1.10.-31.12.

-- 22. 4. 2017 07:00 --

Bond: Ano, čas od času má nějaký částečný výpadek IB, ale neřekl bych, že nějak zvlášť často. Že v té době nefungujou zprávy, mne nepřekvapuje. Přijde mi dokonce, že zprávy nefungujou mimo nějakou pracovní dobu, protože mi většinou nejdou odeslat v časech před a kolem 6. hodiny ranní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 4. 2017 17:33

Toto není ojedinělý výpadek, ale vcelku pravidelný, několikrát do týdne, obzvláště v noci
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 22. 4. 2017 18:26

ano potvrzuji, ty soukrome zpravy nejdou odeslat asi do tech 6 az 7h rano.
vim ze toto se ale deje az u Monety,drive u GE to odesilani fungovalo nonstop.Kdy odpovedeli byla vec jina.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 26. 4. 2017 13:53

drkarel píše:Mně ta šablona dost vyhovuje - skočí tam celá dlužná částka za minulé období a nemusí se autorizovat. :-) Ale dlouho jsem fungoval jen s KK bez účtu.

Můžu se zeptat, jak je to s rychlostí splátky kreditky, když je proveden z účtu Monety? Je to hned, nebo to nějakou dobu trvá jako v případě zaplacení z úplně jiného účtu.

Aktuálně mám hlavní účet u Air Bank. U Monety mám Genius Gratis a teď Money Card Smart a začínám docela zvažovat o změně hlavního účtu vzhledem k lepšímu propojení s kreditkou.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kardaq 26. 4. 2017 13:58

Jenze Air Bank ma i na beznem uctu urok 1% p.a., to zadne propojeni kreditky nenahradi.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 4. 2017 15:03

No, tak to mám u Monety taky (do 50k, což je pro účely běžného účtu dostatečné). Ano, rozumnej spořák Moneta nemá.

kecinzer: Počítám, že to je hned, nijak to nesleduji. Splatnost úhrady jsem dával i na poslední den splatnosti KK. Ale toho v podstatě dosáhnu i z Air Bank (ovšem bez záruky). A pokud myslíš, za jak dlouho se navýší zůstatek, to jsem taky nikdy nesledoval. Zatím jsem to nepotřeboval.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 4. 2017 17:07

Co to je za účet, který spoří u Monety za 1% do 50 tisíc?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kardaq 26. 4. 2017 17:12

GG asi ne.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 4. 2017 17:12

Už dlouho není nabízen - určitá edice Free & Flexi z léta 2014 (Kuwa, ten čas letí.)

-- 26. 4. 2017 18:14 --

Upřímně řečeno, když se tak člověk zamyslí, je to prd ... ale mám lepší pocit, když se mi peníze válej na úročeném BÚ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod kardaq 26. 4. 2017 17:18

Take jsem nejaky FF mel, ale jsem ho uz zrusil, za to saskovani s obratem me to nestalo, kdyz tam mam GG.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kecinzer 26. 4. 2017 19:41

kardaq píše:Jenze Air Bank ma i na beznem uctu urok 1% p.a., to zadne propojeni kreditky nenahradi.

1% u Airbank je pěkné, ale je potřeba udělat 5 plateb debetkou, což je občas docela otravné. Navíc nevím, zda výše těch úroků stojí za to přemýšlet jakou kartou zaplatit. Pokud to řeší člověk sám, tak je to ještě docela v pohodě, ale pokud máte účty sdílené např. s manželkou, která platby debetkou/kreditkou taky aplikuje, už je to docela síla :)).
K tomu, aby ty úroky něco nesly musí mít člověk na účtech kolem půl mega, ale to už se zase naráží na limit vysokého úročení.
Pokud mám už na účtech půl mega, tak bych z toho část raději zhodnocoval lépe - termiňák, fondy?
Celkově mi tedy přijde, že už dnes spořící účty nemají moc smysl.
kecinzer
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků