Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 5. 6. 2017 07:17

Já se spíš ptám na Erste. Z diskuze jsem si myslel, že kontrolu dokladů a bezpečnostní kontrolu má Erste salonek taky zvlášť.
Ladislav_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 5. 6. 2017 07:59

Nemá
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 5. 6. 2017 08:01

Jasne, obě maji stejnou privátní kontrolu. Rozdil je jen v tom, ze RB je pred ni a Erste za ní.
Kontrola je automaticky pro 2 lidi na 1 kartu, i kdyz v salonku pak vstup jiz kontroluji.

Je super, ze v CR je takhle odděleně. V Carcassonne bylo pro priority pass jen vedlejsi rada, kterou jsme vsechny předběhli. Ty lidi meli za to neskutečný řeči :-)
Naposledy upravil Prologer dne 5. 6. 2017 08:03, celkově upraveno 1
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 5. 6. 2017 08:03

PatrikChrz píše:Podle toho, co tady psali ostatní diskutující, tak do RB salonku se lze opravdu dostat bez letenky a bez kontroly, ideální pro někoho, kdo pracuje na letišti nebo v jeho blízkosti (mohl by tak chodit na obědy).


To se mi nezdá, obsluha vždy důsledně vyžadovala palubní vstupenku.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 5. 6. 2017 08:14

Jak se dá dostat do salonku přes tu privátní bezpečností kontrolu?
Byl jsem v Erste na T2 už dvakrát a pokaždé jsem se tam dostal přes běžnou bezpečnostní kontrolu, až v airside části letiště, poblíž gatů jsem vyšel po schodech nahoru do salonku.
Ta privátní je asi rychlejší, že?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 6. 2017 08:48

Do Erste salonku i RB salonku na T2 se da jit po schodech,ktere jsou vpravo terminalu ve verejne casti.
Pak nasleduje bezpecnostni kontrola pro cestujici,kteri chteji do Erste salonku.
Vstup do RB salonku je pred bezpecnostni kontrolou,ale i tak je kazdy prichozi kontrolovan primo na recepci tohoto salonku.
Jestli je bezp. kontrola u salonku rychlejsi?
Jak kdy.V letni sezone jsou nekdy fronty i tam.
Naposledy upravil cipisekcz dne 5. 6. 2017 11:51, celkově upraveno 3
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 5. 6. 2017 10:56

Před měsícem v poledne tam nebyla ani noha a obsluha u bezpečnostní kontroly se viditelně nudila. Přitom salónek byl tak z 1/3 plný. Kdyby byla u bezpečnostní kontroly fronta, tak teda nevím, kam by se ti lidi pak vešli.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 6. 2017 11:52

Pro XLS:
V letni sezone jsou nekdy NARAZOVE fronty i tam.
Ne kazdy cestujici kdo ma NAROK tou Bezp. kontrolou projit pak navstivi salonek Erste.
Mesic zpatky?Letni letovy rad ani v tuto chvili nejede na plne obratky.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx999 5. 6. 2017 14:24

Ladislav_2 píše:koukám na stránky letiště a vypadá to, že do Erste salónku se jde až po pasové kontrole a naopak RB má privátní kontrolu. to je novinka, nebo chyba? http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujicim/vip-service/

Jediny rozdil je, ze Erste je za privatni pasovkou, zatimco RB pred ni. Pasovka je pro oba salonky spolecna.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 6. 2017 11:35

Chci se zeptat, u debetni platebni karty Visa Platinum od Komercky dostava tez dotycnej Priority Pass a ma narok az na 4x vstup do salonku nebo ne? :)
Jeden znami by mozna bral tu Top nabidku, ma tam normal ucet ale nechce to rusit a pokud by teda upgradoval.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Peťo6 6. 6. 2017 11:53

Dostaneš základný Priority Pass = môžeš chodiť do salónikov, ale všetky vstupy si platíš. Nie je tam ani jeden vstup zadarmo.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 6. 2017 12:55

Dekuji za info :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod paty07 6. 6. 2017 21:25

Prologer píše:Kontrola je automaticky pro 2 lidi na 1 kartu, i kdyz v salonku pak vstup jiz kontroluji.

A jak se kontrola popasuje s tvrzením, že kartu nemám, ale těch pár drobných za salónek si zaplatím.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 7. 6. 2017 02:53

Pošle vás pryč.

Zkusil jsem jim ukázat business letenku + pas (tj. ukázal, že mám nárok na vstup do salonku zdarma, a přitom neukázal Erste kartu). Nepustili mě dál, trvali na tom, že chtějí vidět kartu Erste či RB.
Prostě standardní cesta do salonku je spodem, skrz normální bezpečtnostní kontrolu. Zkratka přímo od check-inu je jen pro držitele (těch správných) karet Erste a RB.

-- 7. 6. 2017 03:58 --

Dneska mi z Erste přišel mail, že jsem vyčerpal ty 4 vstupy zdarma na Priority Pass. Tedy já je vyčerpal 5.3., mail zmiňoval, že obsahuje výpis do 30.4., a dnes je 7.6... ale tak aspoň někdy člověk ví, na čem je.
Je tam seznam: datum vstupu, identifikace salonku, číslo Priority Passu (takže bych mohl rozlišit PP svůj a manželky) a počet hostů.

(A jasně také obsahuje informaci, že ten limit 4 vstupů je na kalendářní rok, ale to víme.)
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markas1988 7. 6. 2017 11:06

audiobullys píše:Dneska jsem vyzkoušel objednat lístky na vyprodaná představení vc divadla přes ČSOB asistenta a ačkoliv jsem volal čtvrt hodky před pátou tak za hodinu jsem měl lístky na pokladně rezervovaný. To čumím.


Jaké představení a jaké divadlo?
Markas1988
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků