Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milansokol 1. 7. 2017 12:17

Tak aspon, ze to je od 1.7.2017, takze muzeme v klidu prevest jinam bez ztraty bonusove sazby 0,6%. Vemte si, kdyby to udelali treba od 1.6. - to by byl vetsi prusvih.

Jinak jeste mi napadlo reseni pro ty, co se nechteji vzdat 1,1% a maji aspon milion: Moneta s uctem Gold. Melo by byt vse bez poplatku a sazba 1,1%. Nemam zkusenosti s nimi, ale asi vyzkousim. Jestli nekdo mate zkusenosti, tak napiste. Zadny hacek jsem v podminkach zatim nenasel.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 1. 7. 2017 12:23

Náhodou to načasování je výborný, stejně to nemělo smysl vybírat dřív než dnes :)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milansokol 1. 7. 2017 13:02

Přesně tak. Creditas se tím připravila o docela slušnou částku. Docela se divím, že byli takto "hodní" :)

Jinak ještě k Moneta - tak je ten úrok jen 0,7% pokud nechcete jít do podílových fondů. Ale i tak 0,7% je víc, než 0,6 :)
Pokud to správně chápu, tak podmínka 35000 Kč měsíčně připsaná platba na běžný účet se dá splnit 1mil. na spořáku.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 1. 7. 2017 13:25

No uprimne - neveril bych, ze z mych sporaku bude jeste nekdy nejvyhodnejsi Moneta. Mam tam sporak Genius (I) s 0,6% na neomezenou sumu se smesnou podminkou mesicniho kreditu ve vysi 7.000czk.
Jinak ten rust uroku se v dohledne dobe opravdu predpoklada.
Skoda, ze sestrelili ta dvojcata. Do te doby udajne recese probihaly pomerne pravidelne co 10 let - rikal v nejakem videu Ing. Kiss, tvurce PMD 85..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 7. 2017 15:38

Creditas mi opakovaně zve emailem na schůzku s tím, že pro mě má vyšší zhodnocení než je veřejná nabídka. Má cenu si schůzku sjednávat a nebo je to bezpředmětné. Stalo se to někomu? Co vám konkrétně nabídli?
díky za názory
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepano 1. 7. 2017 15:49

To budou ty jejich dluhopisy.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XLADI 1. 7. 2017 18:28

Pro ty co založili do 31.3. prej mají spešl spořicí produkt s 1,1% na 3 roky, ale nechci si zablokovat prachy na 3 roky. Tohle bylo lepší. Buď bonus každé 3 měsíce a prachy kdykoli bez bonusu na 3 měsíce, ale takhle to nemám zájem. Mám ještě Equa a Airbank, tak to tam přesunu hned v pondělí.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 7. 2017 20:58

PatrikChrz píše:Ach jo :( Já mám ještě Zlatý účet u Raifky (stavební spořitelna) s 1 % p.a., ale nejsem moc nadšený z toho tam mít víc, než je pojištěná částka :(


A co terminaky? Proc drzet vetsinu na sporicich účtech?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 2. 7. 2017 08:14

Zlatý účet už opravdu nelze založit:
http://www.stavebky.cz/rsts-prestava-na ... laty-ucet/
Equa má na účtu HIT 0,8% to je rozdíl dvou desetin procenta za podmínky max. vkladu 200T.

Zachovali se stejně jako mBank s mSpořením nebo jak se to jmenovalo, po půl roce snížili úrok na úroveň, kdy se to pro většinu ještě vyplatí a čekám, že koncem roku to půjde do háje.

Ne zbývá než čekat na další novou banku, která bude mít cca půl roku výhodné úroky :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XLADI 2. 7. 2017 10:39

Toho 0,5% prý garantují do konce roku 2021 ale že se to třeba oseká na 500000 nebo i méně to je možné.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 2. 7. 2017 13:30

No nic. Creditas se tímhle zařadila mezi další banky, které se staly nepoužitelnými dříve, než to pořádně rozjely. Co jsem ještě uvažoval kurzy, tak ty nakonec taky nic moc, takže po tomhle v pondělí převést peníze zpátky tam, kde ležely doposud, a nechat ten účet chcípnout.

Jejich představa, že přes banku měnící každých pár měsíců podmínky a sazby řádově o 50 % budu dlouhodobě investovat, je taky poněkud naivní (i když třeba EP je v tomhle podobné). Když jsem viděl už tu jejich tlustou reklamní brožuru o ničem, tak jsem si říkal, že to půjde na hubu dost rychle.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod andynna 2. 7. 2017 18:20

xls:
Uz jsem to nevydrzla a musim reagovat. Doufam, ze si ten vas prispevek precte nejaky manazer z te byvale kampelicky, ktereho jsme dosud zivili tim, ze jsme u nich meli prostredky a oni s nimi nakladali a vytvareli jejich zisk, ze ktereho nam dali mizerne uroky a ty ted jeste rapidne snizili!

Jenze kam zpatky prevest? Wustenrot je K. O., ING je K. O.
andynna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2017 20:07

Jak to lze rychle zrušit, aniž bych musel na pobočku ?
anonymni

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 7. 2017 03:29

andynna píše:Jenze kam zpatky prevest? Wustenrot je K. O., ING je K. O.


Odpovedel sis sam.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod XLADI 3. 7. 2017 08:43

konstruktiwa píše:Jak to lze rychle zrušit, aniž bych musel na pobočku ?


Možná zkusit poslat zprávu přes IB jako žádost o zrušení, ale není třeba rušit účet je zdarma.
XLADI
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků