Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 25. 7. 2017 07:56

Tak já přecházím ke Skautům (tedy mometálně "bojuju s neochotou 3E mne pustit ;-)) - jasně je riziko, změny ceny - ale snad nebudou tak hloupí jak v 3E (kterým asi nedocvaklo, že když si pořídí kmen lidí citlivých na cenu a ochotných ke změně, tak si s nima nemohou vytřít prd.l) - no a když nepochopí, přejdu jinde
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 7. 2017 08:44

Oni to nejspíš i pochopili a vsadili na to, že takových lidí bude snesitelné množství.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 25. 7. 2017 09:21

No to si prave nejsem jist, kdyz uz nekdo dokazal jednou zmenit, tak pro neho neni problem zmenit i podruhe.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 25. 7. 2017 11:24

Jejich boj. To mi může být jedno, co zkoušejí a jak se jim to vyplatí nebo ne... Ale když už jste to nakousli, já myslím, že vsadili na to, že sice zdražili, ale na cenu, se kterou letos vyhráli aukci dTestu, takže to asi většina lidí moc zkoumat nebude. dTest asi přivedl hlavně jiné lidi, než jen ty, kteří sami přecházejí a každoročně zkoumají ceny na kalkulátoru (i když ty taky, ale o ty třeba ani EEE nestojí). Určitě tam nalákali větší množství těch méně aktivních a těm asi stačí, že mají opět "výhodnou" cenu dTestu.

Má někdo nějakou zkušenost nebo poznatky o té Blesk Energii? Na elektriku mi vychází dost dobře a navíc se zárukou ceny na 2 roky. Není tam nějaký háček?
Navíc nevím, jestli čekat spíš růst cen energií a dát si proto raději úvazek se zárukou ceny, nebo preferovat dobu neurčitou bez cenových záruk (to jsem dělal dosud, ale zdá se, že ceny začaly růst...)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 25. 7. 2017 13:19

Prosím někoho o pomoc s tím doporučením ke skautům (jako SZ), odměním.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod jumpmans 25. 7. 2017 13:35

take se hlasim s prosbou o doporuceni. dekuji!
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1107 25. 7. 2017 16:21

Do skautske energie maji pristup i pionyri, tak muzete hledat i mezi nimi http://pionyr.cz/clenove/spolecnaenergie
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 7. 2017 16:34

Byl mi od "skautů" zaslán mail s touto nabídkou - http://promo2017.e-prihlaska.cz/
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 7. 2017 06:05

ale tahle nabidka je spis klasicka aukce ne?...ceny jsou nekde jinde nez od skautu.
Mame pulku prazdnin, brzo by mohla byt znama cena na rok 2018...

-- 26. 7. 2017 07:12 --

Markil: u Blesku to funguje tak, ze pokud mas v OM historii (nejedna se o nove misto nebo prepis odberatele v OM), tak platis dal to co jsi platil soucasnemu dodavateli a Blesk ti po zahajeni dodavek vyplati na ucet rozdil mezi jeho a tvoji soucasnou cenou za 1MWh vynasobeny spotrebou z posledni fakturace a krat 2 roky.

Vyhoda je ze ty penize dostanes najednou za 2 roky a ne postupne, jako u jinych dodavatelu. Nevyhoda je ze tam musis zustat cele obdobi (2 roky), jinak bonus vracis. I kdyz smlouva je na dobu neurcitou.
Po skonceni 2 let se to vse znovu opakuje (vypocet bonusu).

Jinak Blesk je prevleceny EPET, takze vse funguje tak jak u EPET (podpora, info, atd...).
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod voko bere 26. 7. 2017 07:05

octaviampi píše:Byl mi od "skautů" zaslán mail s touto nabídkou - http://promo2017.e-prihlaska.cz/

To je docela drahé. Tarif D25d, ceny VT 980 Kč, NT 753 Kč, paušál 0 Kč.

Já mám dodavatele Carbounion přes aukci eCENTRE, tarif D25d, ceny VT 790 Kč/MWh, NT 615 Kč/MWh, paušál 15 Kč/měsíc.
http://ecentre.cz/nasi-klienti/domacnosti
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 7. 2017 07:36

nj, ale to jsou ceny ze zacatku lonskeho roku....ted je elektrina nekde jinde...bohuzel
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod voko bere 26. 7. 2017 09:23

To me tedy vubec netesi, ze mi na konci brezna 2018 konci dvouleta smlouva.
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirka.2 26. 7. 2017 10:00

Já z 3E nemohu dostat akceptaci výpovědi, prostě dělaji mrtvého brouka.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod voko bere 26. 7. 2017 10:53

3E jsem tehdy posilal vypoved datovou zpravou, komunikace byla OK.
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 26. 7. 2017 11:17

Jirka.2 - nejsi sám - už jsi abslolvoval jejich nabídku výhodného neveřejného tarifu? Bez toho odmítnutí to asi nepůjde - jo a říkejí, že na to mají 60 dnů, ale výpovědka běží.
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků