Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 7. 2017 18:24

Mám pocit, že musíš čekat na zaúčtování platby a až den poté měnit. Každopádně nesmíš určitě měnit dnes, začala by Ti platit výhoda výběry z bankomatu. Rozhodně nebude oboje celý měsíc. Já se takhle spálil, změna platí pro den změny celý (tj. zpětně).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 7. 2017 10:08

Ženě jsem dal bezk. platební nálepku. Sbírá něco do MC® Priceless Specials, když tankuje na Molu? Nebo do MC® Priceless Specials je napojena jen hlavní karta? Pokud sbírá i nálepka, je naspořených 100,- Kč (které aut. vrací na účet kreditky) počítáno za nálepku zvlášť, nebo se sbírá (sčítá) dohromady s hlavní kartou?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 26. 7. 2017 18:14

Zkoušel jste někdo na alza kreditku nakupovat na firmu? Nemá s tím alza problém?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2017 19:03

Postup při vyřizování žádosti o EO.N kartu je stále stejný? Tedy po úvodním tel. hovoru návštěva pobočky s OP nebo zaslání podepsané smlouvy s papírovými kopiemi dvou dokladů totožnosti papírovou poštou?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod voko bere 26. 7. 2017 19:33

Myslis jako pobocku E.ON?
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 7. 2017 19:34

MirekM. píše:Postup při vyřizování žádosti o EO.N kartu je stále stejný?

Popsaný postup se zasláním (tehdy chtěli do Ostravy) jsem absolvoval v dubnu. Nepředpokládám, že se to změnilo, ale novější info nemám. Resp. když jsem rušil/zřizoval (v červnu) pojištění, tak už jsem posílal do Prahy.

voko bere píše:Myslis jako pobocku E.ON?

To spíš Cetelem (Anděl tipuju)!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voko bere 26. 7. 2017 19:37

Me v dubnu E.ONku neschvalili, dnes mi schvalili predbezne Alzu.
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 7. 2017 20:06

Ano, postup je stále stejný. Dnes jsem vyřizoval EON kartu na přítelkyni. Pokud Ti kartu po telefonickém hovoru předběžně schválí, tak poté si můžeš vybrat jakou formou vyplníš dokumentaci. Buď se dostavíš na pobočku Cetelemu (asi jen ten v Ostravě - to nevím jistě, kde Ti veškeré dokumenty vytisknou, ty je vyplníš, podepíšeš a oni je zašlou na svou druhou pobočku v Ostravě, která není přístupná veřejnosti - úvěrové oddělení v Ostravě). Anebo Ti je zašlou emailem (popřípadě poštou), ty si je vytiskneš, vyplníš a zaneseš osobně do Ostravy na pobočku anebo je zašleš poštou přímo na pobočku úvěrového oddělení v Ostravě. Já jsem z Ostravy, tak jsem je nesl osobně na pobočku na Poštovní ulici (úvěrové oddělení mají na Špálově ulici - není přístupné veřejnosti). Poté se dozvíš finální rozhodnutí, zda Ti ji opravdu schválili či ne.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2017 21:13

voko bere píše:Myslis jako pobocku E.ON?


Ne, Cetelemu. Na začátku roku jsem kartu vyřizoval v Cetelemu v Praze. Nechtěl jsem posílat kopie dokladů papírovou poštou a musel jsem služebně do Prahy.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod voko bere 27. 7. 2017 08:51

Na to je lepsi Alza karta, tam to lze podepsat na jakekoliv prodejne Alza.
voko bere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 7. 2017 09:44

Nevyhrál náhodou někdo už ten poukaz na benzín za 1 000 Kč. Píšou, že výherce kontaktují do 14 dní od skončení daného kola (mají tedy ještě čas), ale já jen, že šance je docela solidní a já to hral na 2 lidi (včetně sebe).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 7. 2017 09:52

voko bere píše:Na to je lepsi Alza karta..

Ale bez poplatku (s využitím celého bezúročného období 55 dní) je jen E.ON! Jinak je samozřejmě ideální mít je všechny. :potichu

-- 27. 7. 2017 10:54 --

hannys85 píše:Nevyhrál náhodou někdo už ten poukaz na benzín za 1 000 Kč. Já to hral na 2 lidi (včetně sebe).


A hrál jsi to tak, že ti účtovali úrok? Nebo jsi měl přebito?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2017 10:08

Úrok se účtuje až po skončení zúčtovacího období (kalendářního měsíce) a ten ještě nenastal. Jinak pokud je zůstatek na kartovém účtu k tomu konci měsíce nulový nebo kladný, tak k účtování úroku ani nedojde (ani když proběhlo hotovostní čerpání - ať už výběrem z bankomatu, nebo převodem)... Já se taky zapojil (převedením právě 5000 Kč - po čerpání jsem za nekolik dní celou dlužnou částku na kreditce stejně splatil), ale o případné výhře taky zatím nic nevím. Ale určitě to zkusím ještě i příští měsíc...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jumpmans 27. 7. 2017 10:36

taky hraju a taky zatím nic...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod voko bere 27. 7. 2017 11:30

Ja mel prebito a nic jsem nevyhral.
voko bere
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků