Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bubocz 5. 8. 2017 15:01

Moje dosavadní zkušenosti:

- aktivace karty bez nutnosti něco posílat díky tomu, že jsem dal mezi karty i Revolut, který Curve podporuje a kde jsem proces identifikace už absolvoval
- ze 4 pokusů o nákup neprošel jeden včera v Lidlu, kdy sám jsem měl pocit, že to dlouho trvalo a pak to skončilo tak, že mi pokladní řekla něco jako nekrytá karta. Jako debetku jsme použil Airbank, tak jsem viděl tu transakci s příznakem nezaúčtováno a asi do 30 minut se objevil reversal, takže tak byly obě transakce. Dnes v seznamu transakcím není ani jedna, ale je uvedena v seznamu transakcí pro nárok na úročení :-) . Psal jsem na Helpdesk Curve a potvrdili mi, že to byl asi timeout, nikdo to jinak nezamítnul

Zatím jsme zkoušel karty Airbank a kreditku UCB, postupně zkusím i další. Pokud i RB Life dá odměny (že by jiný MCC kód? Někde jsem našel, že Curve používá 8999 a RB má v podmínkách, že nedává na 6012), tak musím říci, že většinu karet bych asi mohl vyndat z peněženky a budu spokojen.

Škoda, že nepodporují Apple Pay, ale to už je drobnost...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 5. 8. 2017 16:18

Mám dotaz ohledně možnosti propojit Curve s kreditkou Cetelem (eon/alza..) a nastavit si odměnu 3% za online platby. Zkoušel už někdo? Funguje?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 5. 8. 2017 16:29

Propojit jde, v transakcich se zobrazuji platby curve kartou jako internetove platby takze by to fungovat melo...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 8. 2017 17:07

To jsou zkušenosti po generaci výpisu (RB) nebo jen na základě náhledu ? Nepodceňoval bych nepřítele, který to vyselektuje hoc i ručně :D
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 5. 8. 2017 18:43

Je nejaky maximalni limit na jednu transakci? Treba 35k na poste a platba KK Mall?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 8. 2017 19:08

Psalo mi to, tuším, 2000 GBP/den, 5000 GBP/měsíc.

LuiS_666 - Podmínky hovoří jasně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod curwe 6. 8. 2017 07:21

U RB Mall a RB Life je to nahled na bonusy z IB Karty online, u Cetelemu to jde zjistit jedine az po ukonceni zuctovaciho obdobi. Ale ja ani s Cetelem kreditkou zadnou platbu nezkousel, snad otestuje nekdo jiny a pochlubi se tu s vysledky. Take by to mohl nekdo otestovat s mKreditkou eshop.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bubocz 6. 8. 2017 12:50

Díval jsem se na výši bonusů přes smartbanking RB a okamžitá změna tam nebyla, druhý den nějaká ano - ale nejsem schopen to rozklíčovat, protože jsme uskutečnili více transakci a změna mi neseděla :-(
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod curwe 6. 8. 2017 15:35

Bonus je az za zauctovanou platbu. Tedy klidne az za tyden.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 6. 8. 2017 16:28

Jde s curve kartou zaplatit na poště?
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curwe 6. 8. 2017 17:20

Dobra otazka.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bubocz 6. 8. 2017 18:13

Ano, na poště zaplatit jde, vyzkoušeno :-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod curwe 7. 8. 2017 14:33

Zkoušeli jste někdo CashBack? Mělo by to být zdarma.
https://www.imaginecurve.com/specs/
Připíše to bonus na provázané kreditce?
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 8. 2017 17:05

Nezkoušel, ale vidím to celkem jasně, bezproblémově. Zatím jsem jen měnil PIN a vybíral z ATM UCB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 8. 2017 19:12

Dnes bezkontaktne s nabidkou prepoctu vcetne uvedeni (mizerneho) kurzu.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků