Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 8. 2017 05:03

V průvodním dopisu ke kartě je jiné číslo bankovního účtu (KB) pro splácení než v klientské zóně (RB). Zaznamenal někdo rozdíl v rychlosti připisování plateb na úvěrový účet?
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 8. 2017 06:19

Rychlost je stejná (pomalá)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod zeim 10. 8. 2017 09:22

Je to tak, trvá to úplně stejně.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 10. 8. 2017 10:26

taky jsem to měl úplně stejný, teď to posílám z čsob a bejvá to tam za 2 dny;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fiasky 11. 8. 2017 10:21

Ahoj, chci se zeptat, je u Alza karty také 2% vratka (max. 400 Kč), popř. 3% pro platby na internetu (max. 600 Kč)? Na stránkách Cetelemu píšou jen o 5% slevě na Alze, na stránkách Alzy také nic (https://www.alza.cz/alza-karta-plna-vyhod-art14788.htm). Díky moc.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 8. 2017 10:26

Ano, je to v podstatě úplně normální KK Cetelem, jen navíc s výhodou 5% na Alze. (a možná trochu jiným poplatkem za vedení ...)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fiasky 11. 8. 2017 13:09

Díky moc za odpověď. Nevýhoda oproti E.ON kartě je poplateček 29 Kč za měsíc.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 8. 2017 14:07

Pokud Ti nejde vyloženě o to, že bys čerpal úvěr, jde to u všech Cetelek (zatím) bez poplatku. Jen musíš mít na konci období (měsíce) splaceno.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod for.ce 11. 8. 2017 16:01

Tomáš Marný píše:
curwe píše:Jsem zvedav, jak na me bude obsluha benzinky eurooil koukat a jestli s tim je vubec seznamena?

Nesmíš hned předpokládat, že každý je hloupej jak příslušník městapa... Já tu poukázku dostal od Cetelemu při nějaké příležitosti někdy před rokem a koukali na mne úplně normálně, dokonce zvládli tak složitou situaci, že jsem čerpal za víc jak 1000,- Kč a rozdíl jsem doplácel kartou.

Natankoval jsem 35 litru N95, obsluze jsem rekl, ze jsem dostal SMS poukazku, jestli s tim mohu zaplatit, obsluha rekla, ze ano, vytahla nejaky papir s predtistenymi kolonkami, nadiktoval jsem ji cisla z SMS, napsala je do kolonek, ten papir jsem pak musel podepsat. Pak prepsala cisla z papiru do pokladny, napoprve udelala nejakou chybu, ze to neproslo, pak to opravila, vyjel pokladni listek na 1000 Kc, zbylych 4,50 Kc jsem platil kartou, na to vyjel novy pokladni listek. Maji docela drahe PHM, normalne bych tam netankoval, jsem zvykly na ceny Tank Ono. Ale 35 litru N95 za 4,50 Kc se mi libilo. Doufam, ze jeste neco vyhraji.
:D
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 8. 2017 16:24

MirekM. píše:...
Po dalším našem společném telefonátu nakonec poslali e-mailem novou žádost o KK vyplněnou jen na manželku s nesníženým úvěrovým rámcem určeným původně pro nás oba. Dnes došla podepsaná žádost bankou o KK.


Již dorazila i karta ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 13. 8. 2017 16:42

Jen se ujistím. Chci změnit na nové kartě EON odměnu, ale nechci přijít ani o odměnu za nákupy (2%), která byla na kartě přednastavena. Musím nejspíše počkat až budou všechny platby zaúčtovány a fyzicky je uvidím v cetelem klientské zóně (což trvá klidně 4 pracovní dny) a potom když změním odměnu na 3%, tak bych neměl přijít o odměnu 2%, je to tak ? Díky
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod for.ce 13. 8. 2017 16:52

Joo.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 8. 2017 17:05

Přesněji řečeno je třeba změnu provést až následující den po zaúčtování těch transakcí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod for.ce 13. 8. 2017 17:10

Jenze zauctovane transakce se v historii transakci stejne zobrazi az ten nasledujici den po zauctovani. Nebo nee?
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 8. 2017 20:18

Asi jo, to nemám přesně odsledované.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků