Kam/Co s 650 000 Kč

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod miroňňň 22. 8. 2017 18:45

Dělá přes 10 let do kurzovýho sázení, prý se to nedá naučit. +- 100 měsíčně má
miroňňň
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 8. 2017 18:54

To je asi ten samej, co si našetřil za 8 let 1 milion, ne? viewtopic.php?f=325&t=1169090&p=11654823#p11654823 :hm :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod miroňňň 22. 8. 2017 19:02

ne-e :D myslel jsem že dává bokem +- 100 tis..Tamto je řadový zaměstnanec ;-)
miroňňň
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Venn 22. 8. 2017 19:43

miroňňň: Pokud by vydělávával tolik peněz za měsíc, tak by ho sázkovky dávno blokly... měl jsem známého, co vydělal jednorázově 500 tisíc a už si u té sázkové kanceláře ani neškrtl
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miroňňň 22. 8. 2017 19:52

Já se o sázení takhle nezajímám, ale viděl jsem to. Má více účtu u několika společností. Jak říkám, umí v tom chodit a má se bláhově
miroňňň
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LaNov 22. 8. 2017 19:54

K původnímu příspěvku: překlopit peníze z konzervativního stavebního spoření do agresivních zahraničních akciových fondů dokáže opravdu jen finanční poradce, to by normálního člověka nikdy nenapadlo :-\ Touto úvahou bych začal ...
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 26. 8. 2017 16:35

Venn píše:miroňňň: Pokud by vydělávával tolik peněz za měsíc, tak by ho sázkovky dávno blokly... měl jsem známého, co vydělal jednorázově 500 tisíc a už si u té sázkové kanceláře ani neškrtl

Kamarád sázel tak dlouho až se prosázel na pozici bookmakera :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod czhunter 26. 8. 2017 23:33

miroňňň píše:Kámoš zhodnocuje prachy 10% měsíčně, ovšem co umí on, umí jen 5% lidské populace :D

[OT] Když něco umí 350 000 000 lidí, tak to asi zas není taková superschopnost.

To je jen asi tak 100x víc osob, než kolik jich umí uvařit svíčkovou. [/OT]
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod indie123 2. 9. 2017 10:22

Koupit Bitcoin nebo jinou kryptoměnu.

Kdybyste koupil třeba Litecoin letos v lednu, tak dnes už máte několikanásobek.

U těch největších měn přitom nejde o spekulaci. Největší měny mají tržní kapitalizaci v desítkách miliard dolarů a jsou za nimi projekty s hlubokou hodnotou/významem. Proto tomu lidé tolik věří. Jde o velmi dobrý způsob dlouhodobého uložení peněz.

Navíc se dají nakoupit už i poměrně snadno
indie123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 2. 9. 2017 15:52

Největší měny mají tržní kapitalizaci v desítkách miliard dolarů
To je na měnu strašně málo, spíš argument proti.
a jsou za nimi projekty s hlubokou hodnotou/významem
Hezká reklama. A co to má reálně znamenat?


Místo toho jsem se podíval třeba na https://www.coindesk.com/price/ , kde za poslední jeden den cena klesla o 7,64%. To je „měna“ přinejlepším na úrovni banánové republiky. A růst za poslední 1 rok ze zhruba $600 na $4950 je spekulativní bublina jak vyšitá.

Benjamin Graham píše:An investment operation is one which, upon thorough analysis, promises safety of principal and a satisfactory return. Operations not meeting these requirements are speculative.
fc70
Přeborník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků