Vložení drobných

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Proti srsti 16. 9. 2017 08:35

PatrikChrz píše:
filip893 píše:Využiji tohoto tématu. Ze svých cest po eurozóně mi zbylo mnoho drobných mincí o nominální hodnotě 1, 2 a 5 centů, které jsou v normálním platebním styku téměř nepoužitelné. Máte někdo nějaký typ, jak se těchto drobásků elegantně zbavit a vyměnit na něco použitelnějšího?

A za kolik toho máš? Přítelkyně jede busem do Itálie, tak by naštvala hajzlbáby a zaplatila s tím za použití WC :)


Proč má tvoje přítelkyně potřebu naštvávat hajzlbáby?
Proti srsti
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 18. 9. 2017 23:11

drkarel píše:V Globusu berou i eurocenty?

to pardon, reagoval jsem na puvodni tema a nekontroloval datum, to ze nekde po "ceste" byl update na eurocenty jsem nepostrehl :-)
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 9. 2017 13:27

Proti srsti píše:
PatrikChrz píše:
filip893 píše:Využiji tohoto tématu. Ze svých cest po eurozóně mi zbylo mnoho drobných mincí o nominální hodnotě 1, 2 a 5 centů, které jsou v normálním platebním styku téměř nepoužitelné. Máte někdo nějaký typ, jak se těchto drobásků elegantně zbavit a vyměnit na něco použitelnějšího?

A za kolik toho máš? Přítelkyně jede busem do Itálie, tak by naštvala hajzlbáby a zaplatila s tím za použití WC :)


Proč má tvoje přítelkyně potřebu naštvávat hajzlbáby?

Nemá potřebu naštvávat hajzlbáby, ale nějak zaplatit musí, a papírovými bankovkami je naštve úplně stejně. Ale už je to stejně pasé, už odjela.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 20. 9. 2017 16:57

Místo hajzlbáb je leckde turniket s automatem na drobáky.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků