Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mar.us 17. 9. 2017 15:49

Tam maji vse cca 5x drazsi nez na aliexpressu.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soundman73 19. 9. 2017 08:17

Nevím jestli to už padlo, ale bonus za platby eshopka připsala.
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 9. 2017 09:29

Nepadlo, potvrzuji.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 19. 9. 2017 09:39

Já nepotvrzuji. :-( Já měl datum generování výpisu 4.9.2017. Před tím jsem za 08/2017 utratil víc než 25000,- Kč přes Curve kartu a nyní nemám na mSpoření nic. Podle mě jsem splnil
Z každé zaúčtované bezhotovostní platby provedené prostřednictvím internetu kreditní kartou mKreditka e-Shop v daném kalendářním měsíci, připíše Banka v následujícím kalendářním měsíci odměnu ve výši 2 % z částky platby na mSpoření vedené na jméno majitele úvěrového účtu ke kreditní kartě.

Tak počkám do konce měsíce a podám reklamaci. :hm
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 9. 2017 09:53

Já také potvrzuji, bonusy připsány na mKreditku (e-shop).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 9. 2017 10:38

07Petr píše:Tak počkám do konce měsíce a podám reklamaci. :hm


Zachovej paniku, bonusy nejsou zpracovany u vsech. Probiha ve vic dnech.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 19. 9. 2017 17:27

16.9.2017 jsem platil pár minut po sobě dvě stejné platby ve výši 55 USD za dvě objednávky zboží na aliexpress.com, první platba proběhla přímo kreditkou Cetelem a druhá platba Curve kartou, kde byla navázána ta samá kreditka Cetelem. Obě platby se zaúčtovaly ve stejný den 18.9.2017, ale v rozdílné výši, rozdíl je 12,37 Kč v neprospěch platby přes Curve kartu. Jak je to možné? Bere si Curve nějaké procento z platby navíc?
Obrázek
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jerry666 19. 9. 2017 17:56

1%, je to v podmínkách...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 9. 2017 18:17

Ty ale kriminalista nebude číst. Von se radši 6x zeptá a pak se stejně diví.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mar.us 19. 9. 2017 18:40

jerry: Dik.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 20. 9. 2017 08:06

S Curve kartou jsem maximálně nadšený, extrémně se hodila při asijském tripu. Díky ní jsem vybíral v Hong Kongu i Japonsku naprosto bez poplatků a ještě dostal vratku :)
Snažil jsem se tam s ní i všude platit, aby jim nevadili ty výběry. A naprosto bez problémů, ani jednou se nestalo, že by nešlo zaplatit (udělal jsem cca 50 plateb včetně 2 internetových).
Nakonec jsem skončil v obou případech na ratio 1:1 (objem výběry a platby) a bez problémů. Na počet jsem měl asi 50 plateb a 5 výběrů.
Co je ale zvláštní je, že mi nenabídli zvýšení limitů. Asi proto, že jsem celkem zaplatil&vybral jen cca 500GBP. Přemýšlím, že zkusím o zvýšení aktivně požádat.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 20. 9. 2017 09:16

Me treba na jedne Curve karte limity sami od sebe snizili z 5000 GBP na 2000 GBP denne pote, co overovali, jestli jsem podnikatel, a ja jim dolozil, ze podnikam jako pronajimatel domu, ale nevadi, i tak jsou pro me dostatecne.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 9. 2017 09:21

Takže jestli tomu správně rozumím, v Curve sis nastavil u zdrojové karty (kreditku předpokládám, když mluvíš o vratce) konkrétní místní měnu v dané zemi (HKD nebo JPY - což jsou měny podporované i Curve) a tím pádem byl přepočet realizovaný prostřednictvím vydavatele a nebyl účtovaný při výběru z bankomatu v zahraničí ani poplatek 2 GBP? To je pak dost dobrý...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod nectrust 20. 9. 2017 10:14

Taky jsem s kartou maximálně spokojený. Využíval jsem ji teď v USA a v Kanadě. Provedl jsem desítky plateb od 1 dolaru v Mcdonaldu až 250 dolarů v obchodě, platby magnetickým pruhem, čipem i bezkontaktně a vždy vše bez problému a kurzy lepší než mám u debetky Creditas a Unicredit. Překvapilo mě, že u bezkontaktních plateb to nikdy nepožadovalo pin, ani když se jednalo o platbu za víc jak 100 dolarů(v USA to asi moc neřeší). Výběry z bankomatu zdarma taky super, těsně před výběrem jsem si přepnul měnu karty na USD a výběr byl bez poplatku. Limity se mi už taky automaticky zvýšili. Celkově tedy maximální spokojenost.
nectrust
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 20. 9. 2017 10:19

pro zachování kurzu asociace ve spojení s Curve stačí u navázané karty nastavit měnu, kterou budete platit, funguje to i ve spojení s "back in time"

nectrust: zkoušel jsi platbu na stojanu u pumpy?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků