Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 7. 9. 2017 17:10

sakra, no tak s cetelemkou na vylet .. diky za info.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 7. 9. 2017 17:45

jisy píše:Mě se to stalo u jiných karet, u TK zatím ne. Podle mne to má na svědomí nastavení terminálu, ne karta. Prodavačka v HM už věděla co s tím, a hned mi kartu strčila do čtečky.

Me se to stalo nedavno u kreditky Moneta. Zamitnuto u dvou obchodniku.
Prakticka ukazka toho proc se nespolehat jen na jednu kartu.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2017 18:31

Nejsem si jist, že jsi zcela pochopil, o co jde. Šlo o to, že při použití bezkontaktně byla karta odmítnuta s nějakou blbou hláškou a přitom stačilo použít tu samou kartu kontaktně. Nicméně jinak ta poučka platí. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 9. 9. 2017 17:15

tak nevim, jestli si tu nekteri jen neplacali jatra, ale zkusmo jsem v patek v rezimu D+0 na TK penize prevedl a dnes rano tam byli ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2017 10:46

Tak jsem měl dnes telefonát, že tankovací kartu neobnoví a nabídli mi převydání KK ?Quattro?, ovšem mluvila o 1% z plateb + 5% v Hornbachu, a dalších a to nějak na webu zatím nemůžu najít.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 9. 2017 10:48

Včera mně volali z klientského centra... Tankovací karta končí, už nepokračují ve spolupráci s Českou pojišťovnou. Místo toho nabízejí ... (jméno jsem okamžitě zapomněl :-D), vratka 1% ve všech obchodech, v ASKO, Hornbachu a Electroworldu 5%, měsíční poplatek 25,- Kč, úrok tuším 19,8%. Tak nevím, asi to zatím vezmu a uvidím, co udělá Hello Bank s Cetelemkou... Ale jedna z nich pak nejspíš půjde z domu.

-- 21. 9. 2017 11:49 --

drkarel píše:Tak jsem měl dnes telefonát, že tankovací kartu neobnoví a nabídli mi převydání KK ?Quattro?, ovšem mluvila o 1% z plateb + 5% v Hornbachu, a dalších a to nějak na webu zatím nemůžu najít.

Koukám, že mně někdo píše do psaní :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2017 11:05

Myslím, že poplatek byl 35,-. :) Počítám, že bude mít stejné kurzy, takže ji nejspíš vezmu, ale nejdřív bych si rád někde přečetl podmínky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 9. 2017 11:10

Mně říkala 25,- Kč, nechal jsem si podmínky zopakovat. Všechno ostatní, tj. délka bezúročného období, zasílání výpisů zůstává stejné.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 9. 2017 11:28

... Mě tvrdila vratku 1 % všude bez omezení ale na webu nic takového není.
https://www.cfh.cz/kreditni-karty/kreditni-karta-quatro
kurzy snad zůstanou, když to vydává VUB.
nový ceník
https://www.cfh.sk/develop/download/cen ... odpisu.pdf
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 21. 9. 2017 11:41

Psal jsem tam dotaz jaké mají KK s vratkou a jedná se o
https://www.cfh.cz/kreditni-karty/nakup ... ns-cellbes

1. Na používaní Karty se vztahuje bonusový program, v rámci kterého Klient získává
• 30 bodů za každých celých 300 Kč zaplacených Kartou v obchodech nebo
• 90 bodů za každých celých 300 Kč zaplacených za zboží nakoupené v Cellbes
Za 3.000 nasbíraných bodů Klient získává poukázku na nákup v Cellbes v hodnotě 300 Kč, hodnota která bude připsána na kartový účet Klienta při dalším nákupu v Cellbes.

2. Bonusový program je určen pouze pro osobní potřebu Klienta, nikoliv na úhradu podnikatelských nákladů. Banka je oprávněna omezit věrnostní program Klienta v případě podezření z porušení pravidla jeho využívání.

3. Klient bere na vědomí a souhlasí, že na věrnostní program nemá právní nárok. Kdykoliv během platnosti Smlouvy může být tento věrnostní program bez náhrady zrušen nebo změněn. O změnách ve věrnostním programu bude Banka nebo Správce Klienta informovat vhodným způsobem, zejména na http://www.cfh.cz.

4. Maximální hodnota bonusu, která může být Držiteli Karty připsána na Kartový účet, je 5.500 Kč za kalendářní rok.

5. Držitel karty nezíská bonus za zvláštní transakce, jakými jsou například platby za hazardní hry, loterie, sázení.


Pro mě nepoužitelný, na platby v zahraničí mám KK Cetelem.
Naposledy upravil 07Petr dne 21. 9. 2017 11:47, celkově upraveno 2
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2017 11:44

Jo, tak s tím poplatkem jsem se nejspíš přeslechl. (je nutno také počítat s případným poplatkem za vydání po skončení platnosti - v budoucnu, ne nyní) Teď zbývá vydyndat podmínky vratek, zjistit, zda jedeme opět od nuly, nebo máme pro letošek s vratkami utrum ...

-- 21. 9. 2017 12:45 --

07Petr - To určitě nejedná ... tedy alespoň podle toho, co říkala a jmenovala jí jako Quattro.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 9. 2017 12:00

V podmínkách Quatro karty na webu o vratkách není ani slovo (jak partnerské krámy tak slibované 1% ze všech vratek). Zadarmo bych si ji nechal ale za 25 Kč měsíčně se na ní asi vykašlu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 12:01

A nevypada to, ze by uz vydane tankovaci karty rusili. Na webu ji stale maji. https://www.cfh.cz/kreditni-karty
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2017 12:06

Kriminalisto ... já ti fakt nevím ... nějak se nedovedu vžít do tvého způsobu (ne)myšlení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 9. 2017 12:13

no nerusi...ale konci jim postupne platnost....nebo ma nekdo kartu platnou i pro rok 2018?
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků