Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 9. 2017 10:20

astrapa píše:Je zajímavé, kolik Čechů s nadšením hrbí záda a kolik Heydrichových přisluhovačů mezi námi stále je. A ještě se smějete těm, kteří odmítají kolaborovat. Máte vůbec svědomí? Nijak jsme se z 20. století nepoučili a historie druhé republiky a normalizace se vrací.

Já zas nechápu, že starý komunistický struktury jako astrapa nedokázaly pochopit, že v demokratické spolčenosti je nepřehlížení porušování zákona správné a žádoucí.

-- 27. 9. 2017 11:22 --

Pokud jde o loterii samotnou, ta registrace je otravná, účtenky jsou centrálně registrované přes ty kódy, tak proč se každá automaticky nestává losem. Po losování bych pak jen zkontroloval jestli sem vyhrál nebo ne.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 9. 2017 10:46

Protože by spousta výher propadala, protože spoustu lidí, kterým je z Bureše a jeho voličů na blití, by ani nenapadlo to kontrolovat (pokud by si vůbec účtenku na usmolené preso vzali)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 9. 2017 11:01

Tak já bych zase čekal, že pokud by každá účtenka automaticky byla los, tak by si bralo víc lidí.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 9. 2017 12:33

Postupem času to odpadne.protoze budete ztrácet čas skenováním kódu, důchodci ti odpadnou jako první, nebudou mít čas to kde opsat a poslat přes PC.kazdyho to přestane bavit protože nic nevyhral. Vemte si to třeba na hře Penny marketu ta je taky zadarmo- jednou denně vyskladat zboží do košíku a nic nevyhrajete. Schválně si tu saskarnu zdarma vyzkousejte na mobilech a tabletech jestli něco vyhrajete a jak hrajete každej den 10 vteřin.
To se ani není čemu divit pokud se na SVK objevujou stejný výherní xichty. Je to dáno tím že pokud předtím vyhráli tak to zkousej znovu. A ti co nevyhráli už to nehrajou.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 27. 9. 2017 13:00

Ale ta pravděpodobnost, že vyhraješ je poměrně vysoká. Každý měsíc 21.025 výherců. A radost budeš mít i kdybys vyhrál jen jednou za rok stovku.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vojtechpiner 27. 9. 2017 14:26

Abych pravdu řekl, tak jsem ani nestudoval nějak přesně jak to funguje, kdy se losuje atd... Asi se na to podívám, ze zajímavosti.

Předpokládám ale, že účtenková loterie, je jen dalším nastrojem pro zvýšení používání EET a že tím finančák dostane nějaká další data a bude mít ještě větší kontrolu nad vším.

-- 27. 9. 2017 15:28 --

eL Ká píše:No v to já doufám, že bude větší šance, než ve Sportce :)


Tak to nevím tyjo, sportku už sázím nějaký ten pátek a ještě se mi nepoštěstilo vyhrát, asi to dělám špatně :-)) ale tak že bych vyzkoušel účtenkovku, když ta sportka mi nechce dopřát... no uvidíme
vojtechpiner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikko 27. 9. 2017 15:04

vojtechpiner píše:...Předpokládám ale, že účtenková loterie, je jen dalším nastrojem pro zvýšení používání EET a že tím finančák dostane nějaká další data a bude mít ještě větší kontrolu nad vším...

V účtenkové loterii se zjišťuje jenom, jestli je soutěžní stvrzenka platná (tj. je zaevidovaná v systému EET). Jinak se finančnímu úřadu nic neposílá. Podrobnější osobní údaje soutěžícího je třeba nahlásit jen v případě, že dotyčný vyhrál cenu a je třeba doložit svou totožnost.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Torns 27. 9. 2017 18:39

Tak Finační správa má torzo účtenky, kde je kdy, kde a za kolik někdo nakoupil. A skrz účtenkovku dostanou kdo nakoupil a prostřednictvím aplikace, pokud je ocr až na serveru, i co nakoupil.

Mluví se také o možnosti registrace účtenky obchodníkem, takže i ten si bude moct trochu zašmírovat.

K registraci účtenky má stačit email, registraci více účtenek z jednoho obchodu denně by s přiměřenou snahou nemělo nic bránit.

V termopapíru prý bývá bisfenol A, takže brát si účtenky může být zdraví nebezpečné.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maru.s 28. 9. 2017 15:50

audiobullys píše: Vemte si to třeba na hře Penny marketu ta je taky zadarmo- jednou denně vyskladat zboží do košíku a nic nevyhrajete. Schválně si tu saskarnu zdarma vyzkousejte na mobilech a tabletech jestli něco vyhrajete a jak hrajete každej den 10 vteřin.

Tam je ale docela velka sance na vyhru pul milionu pro toho, kdo ji hraje kazdy den po celou dobu souteze ne? Skoda, ze jsem to nezjistil hned prvni soutezni den.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vojtechpiner 29. 9. 2017 11:14

Našel jsem celkem obsáhlé informace o tom, jak to funguje, kdy se losuje, co jsou za výhry atd... už mám konečně ve všem jasno.

Věděli jste například, že se dá vyhrát celkem 20.025 cen, a to konkrétně: 1 milion Kč, 300 tisíc, 200 tisíc, 100 tisíc, 20 x 20 tisíc, 1000 x 1 tisíc Kč, 20 tisíckrát 100 Kč. Jedinou věcnou výhrou bude automobil v hodnotě cca 400 tisíc Kč. Celkem hustý, řekl bych.

+ jsem si přečetl zajímavou informaci, že to logo, které se pro účtenkovku dělalo, stálo skoro 100 tisíc? :D :D Je jasné že v tom asi nebylo jen to logo, ale i tak je to vtipný. Obsáhleji rozepsané je to zde - https://vyhraj.com/uctenkova-loterie-st ... to-nedeli/ a ještě tu jsou kompletní informace o té účtenkovce.
vojtechpiner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 9. 2017 11:33

maru.s píše:Tam je ale docela velka sance na vyhru pul milionu pro toho, kdo ji hraje kazdy den po celou dobu souteze ne? Skoda, ze jsem to nezjistil hned prvni soutezni den.

To jo, mohl jsi příjemně a užitečně trávit službu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 29. 9. 2017 17:51

vojtechpiner píše:Našel jsem celkem obsáhlé informace...


Je tam neco zajimaveho, cos nam chtel sdelit Vojtechu? Teda krome toho linku na zbytecny web?
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 9. 2017 19:14

Tomáš Marný píše:Hanba by mne fackovala, kdybych se té estébácké kašpárkoviny zúčastnil.


Bohuzel tech kasparku bude more. A zlodej Zdenda v prvni rade.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2017 08:04

Zadava se pocet banů, které zloděj Zdenda dostal na Finexpertu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 10. 2017 08:14

On už je i zloděj? Pěkný nezDvořák. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků