Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 1. 10. 2017 15:04

Čtvrtletní úrok taky nemám, poslední v červnu byl připsán týž den co normální měsíční úrok - tj. poslední den v měsíci :hm .. No dám jim ještě 2 pracovní dny a pak se ozvu.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 1. 10. 2017 17:31

Čtvrtletní úrok taky nemám.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dargen 1. 10. 2017 20:39

Uz pripsali.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 10. 2017 21:22

Me zatim ne. Jak jste na tom ostatni?

edit: už taky
Naposledy upravil msimcard dne 1. 10. 2017 22:08, celkově upraveno 1
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hanssh007 1. 10. 2017 21:32

Už připsali.
hanssh007
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 10. 2017 08:38

I mne ale ta sazba :((
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 2. 10. 2017 08:39

Mně už taky, ale zdá se mi nějak málo.. kolik že dělá ten speciální bonusový úrok pro ty, kteří zakládali hned na začátku?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dargen 2. 10. 2017 08:55

0,1%
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 10. 2017 11:40

A co jste očekávali, vždyť o peníze jde až na prvním místě (Klaus st.), jinými slovy akcionáři banku nezakládají pro blaho klientů, ale k vůli svým co největším ziskům.
Pěkné řeči a nadstandardní podmínky na začátku činnosti jsou jen pro co nejrychlejší získání co největšího počtu klientů a peněz, poté "proklientský" přístup dříve či později zmizí, stačí se podívat na jiné nové banky.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2017 15:13

Jen takové upozornění - minulý týden jsem byl v Creditas měnit kuny a přestože věděla, že jsem klient, chtěla mi je slečna prodat za valutový kurz. Tak si to ohlídejte (klienti mohou nakupovat a prodávat valuty za devizové kurzy)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 2. 10. 2017 15:41

Však už mi tam zůstala desetina toho, co při založení. Jejich naivní představa táhnout mě na pobočku, abych s nima investoval mě taky pobavila. Jsem jí říkal, že těžko budu invest přes firmu, která je schopná nastavit úrok, nalákat klienty a za pár měsíců to dát skokem na polovinu. Tím se v podstatě že solidních firem vyloučili.
Naposledy upravil xls dne 2. 10. 2017 16:25, celkově upraveno 1
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 2. 10. 2017 16:25

Taky chyba, krátkodobě se to vyplatilo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 2. 10. 2017 17:55

To jo, u těch vekláků nezůstalo po osekávání podmínek taky nic. Navíc ani nedodrželi své jasné sliby.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 10. 2017 20:47

U Creditas jsem si nejprve založil spořák, pak před koncem března druhý, a pak ještě b.ú., aby se s financemi dalo nějak rozumně nakládat mezi účty. U AB jsme měl předtím postup podobný, takže mi tam zůstalo i trochu lepší úročení.
Ale s.ú. jsou zoufalé na uchování financí všude.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 10. 2017 21:23

netušíte náhodou, proč mi banka po platbě v US$ přes PayPal (přepočet ponechán na bance) poslala informaci, že proběhla transakce ve vysi X,YZ EUR ? I v transakcích na PayPalu jsem si ověřil, že to bylo v US$. Jedná se zatím pravděpodobně jen o blokaci, ale stejně netuším proč tam motají EUR. Díky.

Edit:
Tak jo, našel jsem toto - OBCHODNÍ PODMÍNKY BANKY CREDITAS a.s. PRO PLATEBNÍ KARTY:
2.7.5
Při zúčtování karetní transakce provedené v jiné měně, než je CZK, případně v měně CZK, která je však součástí mezinárodního zúčtování (mezinárodní transakce), karetní asociace zasílá Bance částku přepočtenou kurzem karetní asociace na měnu EUR, přičemž při přepočtu měny EUR na měnu Účtu (CZK) použije Banka svůj devizový kurz platný v okamžiku zaúčtování Platební transakce na Účet Majitele účtu. Historie kurzovního lístku Banky je k dispozici na Internetových stránkách Banky.

Myslím že stejně to má i mBank, už jsem z toho trošku vypad a zpráva o platbě v EUR mě trochu zmátla. Takže vlastně nemá smysl se dívat na jiný kurz banky než EUR/Kč a k tomu ještě dohledat přepočet MasterCard JináMěna/EUR. Otázka, jestli je tam někde ještě nějaké FEE, které si připočítávají.
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků