Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 11. 2017 19:29

Diky za upozorneni. Jinak u-setrete nevyuzivam, ale tohle je dobra akce ;)
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 11. 2017 23:44

bude to na osobu, resp. na účet v u-šetřete
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 29. 11. 2017 17:57

retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 1. 12. 2017 10:46

Po 30 dnech přišla odpověď na reklamaci špatně započítaných kurzů:

V souvislosti s Vaším podnětem uvádíme, že k datu 9. 10. 2017 došlo ke změně Produktových obchodních podmínek pro vydávání a používání platebních karet, na jejichž základě došlo i ke změně způsobu účtování karetních transakcí. Bohužel v této souvislosti se vyskytla technická chyba, v důsledku které dochází k použití nesprávného kurzu při převodu karetních transakcí z cizí měny na měnu účtovacího účtu.

Přijměte, prosím, v této souvislosti naši upřímnou omluvu za vzniklé komplikace a nepříjemnosti.

Dovolujeme si Vás informovat, že tým technické podpory aktuálně pracuje na odstranění zjištěného nesouladu při přepočtu karetních transakcí. Jakmile bude chyba odstraněna, UCB přistoupí k plošné opravě již zaúčtovaných obratů, a to takovým způsobem, abyste jako klient nebyl žádným způsobem poškozen. Po odstranění chyby a provedení účetní opravy budete ze strany UCB vyrozuměn.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 1. 12. 2017 12:15

Mě dokonce volali hned druhý den po podané stížnosti s tím,že o tom vědí a že to bude napraveno.Kdy k tomu dojde ale nevědí...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr_xxx 1. 12. 2017 13:46

Včera jsem se po delší době přihlásil do IB a dnes mi naúčtovali poplatek 1,5 Kč za SMS kód, kterým jsem se přihlašoval. Je tohle normální? Mám Multikonto, které bylo převedeno, když končila AXA Bank. Do včerejška jsem nic neplatil...
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 1. 12. 2017 13:53

mě taky a také mám Multikonto, dokonce to naúčtovali na Technický účet. Stalo se to již podruhé a podal jsem to v rámci reklamace, ikdyž to minulý měsíc nakonec stornovali. Nyní vyčkám, zda to znova odečtou, ale trochu nepříjemné je, že se tím účet dostal do mínusu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 12. 2017 14:35

Stejný problém, za SMS téměř pajcku. Chatoval jsem s bankou, ví o tom a budou neoprávněně naúčtované poplatky vracet, ale netušila na chatu kdy.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 12. 2017 14:39

Nedaří se mi přihlásit do IB. Jsem sám? Po odeslání loginu to jen obnoví stránku.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 12. 2017 14:58

Potvrdili mně na chatu, že mají dlouhé reakční doby nebo nemožnost se přihlásit do IB, máme zkusit za pár hodin. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 2. 12. 2017 09:38

Zkoušel se někdo nově registrovat do ušetřeno?Já to zkoušel podruhé,ani jednou mi nepřišly potvrzovací údaje.Poprvé jsem čekal týden,pak zavolal na info,kde mi bylo řečeno,že jim to nefungovalo,ať se zaregistruji znovu.Tak jsem to udělal znovu,ale po týdnu opět nic...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 2. 12. 2017 15:29

Já se registroval 27. 11., registrace proběhla bez problémů, ale stále tam v nastavení nevidím svoji KK VISA AXA CLUB, už jsem jim napsal.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2017 15:54

Mně registrace v IB taky neproběhla. Prošlo mě to hned na webu https://u-setrete.cz/ a tam pak je nutno zatrhnout 1% slevu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 2. 12. 2017 17:12

Asi jsme si nerozuměli.Mě taky registrace prošla,ale už mi nepřišel email s přístupovými údaji.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phuong 2. 12. 2017 17:46

Me to take myslim napoprve neslo uz nekdy pred pul rokem, musel jsem zadost z IB po nekolika dnech opakovat.
phuong
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků