Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 28. 11. 2017 10:32

Curve appka mne pri spusteni zase vita a pta se na jmeno a heslo, poresil jsem to pres magic link. Mam pocit, ze se mi to stava vzdy po aktualizaci iOS. Bohuzel iOS ma v posledni dobe aktualizace skoro porad.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 29. 11. 2017 21:33

čulibrk píše:Přesně tak, na stvrzence je uvedena část čísla karty, kterou jsi platil. Když budeš chtít uplatnit záruku, musíš danou stvrzenku předložit.


Ke zboží mám fakturu, na které číslo karty nefiguruje. ČSOB uvádí doklady, které musí být pojištěným pojistiteli při pojistné události vždy předloženy:

– doklad prokazující, že předmět pojištění byl zcela uhrazen kreditní kartou s pojištěním (např. výpis z účtu),
– doklad prokazující zakoupení věci, pořizovací cenu a datum pořízení (např.: doklad o zaplacení, faktura), a pokud je to třeba, tak datum dodání (dodací list)

Dle mého by tím pádem prodloužená záruka měla platit i při zprostředkované platbě Curve kartou 8-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 11. 2017 22:45

No, uvidíš jak se budou tvářit, až na výpise bude CRV London. Nikdo to to zatím asi nezkoušel. Musíš si rozmyslet co chceš víc, jesli slevu 1 % nebo prodloužení záruky, nebo to risknout, že to bude obojí.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 11. 2017 05:47

... nevěřící Miloš. Podle mně je situace dost jasná. (Samozřejmě, nikdy nelze nic vyloučit na 100%.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod alebac 14. 12. 2017 20:59

Tak karta už se dá opravdu objednat i na českou adresu a i např. pro zaměstnance tj. už ne business only...

Kdyby někdo chtěl referral kód: 7BE1K. Jinak jich je tu samozřejmě spousta výše :-)
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ency 15. 12. 2017 10:03

Milos píše:
čulibrk píše:Přesně tak, na stvrzence je uvedena část čísla karty, kterou jsi platil. Když budeš chtít uplatnit záruku, musíš danou stvrzenku předložit.


Ke zboží mám fakturu, na které číslo karty nefiguruje. ČSOB uvádí doklady, které musí být pojištěným pojistiteli při pojistné události vždy předloženy:

– doklad prokazující, že předmět pojištění byl zcela uhrazen kreditní kartou s pojištěním (např. výpis z účtu),
– doklad prokazující zakoupení věci, pořizovací cenu a datum pořízení (např.: doklad o zaplacení, faktura), a pokud je to třeba, tak datum dodání (dodací list)

Dle mého by tím pádem prodloužená záruka měla platit i při zprostředkované platbě Curve kartou 8-)


Taky si myslim, je to jako zaplatit za neco pres PP a pouzit pri tom CSOB kartu. To, ze tam byl nejaky prostrednik nemusi nikoho zajimat.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 15. 12. 2017 14:42

Pokud by to nekoho zajimalo, kupoval jsem letenku u Brussels Airlines (SN) a platil curvou, protoze na platby kreditkama je 1.68% fee. Musel jsem navolit, ze Curve je Maestro, protoze Mastercard Debit to odmitalo vzit.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarKom 16. 12. 2017 19:25

Hmm, to mě naopak koupení letenek nedovolili, šlo o nějakých 6000 Kč! Prej risk engine říkala Lavínie, doporučuje malé částky na vybudování historie. Děkuju pěkně, ale na tohle já nemám čas, navíc už jsem curvou těch transakcí dost udělal. Bohužel jsem kvůli tomu musel nechat lichvářům z ČS skoro 2 kila navíc, cení si 1 EUR na 26,332 Kč. >:-(

Hlavně že jim nevadili platby za hotely a podobný věci ve východní Africe, šašci.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HNF-01 18. 12. 2017 23:57

Přidával jsem si CRV do Uberu. Zemi ČR to nechtělo vzít, musel jsem zadat DE, které jsem uvedl při registraci.
Ještě že jsem neměl adresu v UK, musel bych pak zadat i postcode.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 19. 12. 2017 01:25

Pozadal jsem o zvyseni limitu (doted od srpna jsem mel stale ty základní). Obratem zvedli na denne £500 ATM, 5000 platba.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 19. 12. 2017 06:04

A kdyz ti zvedli ty limity, znamena to, ze muzes vybirat z ATM s napojenou KK 500 gbp nebo porad 200 gbp?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tuann 19. 12. 2017 11:26

500 GBP, ale bezplatne nejspis pouze 200 GBP. :hm
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 19. 12. 2017 12:00

Nemam jako primarni cil dojit tim kreditky, to nikoho nenapadlo?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 19. 12. 2017 12:00

Nemam jako primarni cil dojit tim kreditky, to nikoho nenapadlo?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 12. 2017 13:17

taylor729 píše:Pozadal jsem o zvyseni limitu (doted od srpna jsem mel stale ty základní). Obratem zvedli na denne £500 ATM, 5000 platba.


Co jsi jim napsal jako důvod, proč žádáš zvýšení limitů?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků