Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wingsd 22. 12. 2017 17:55

Říkám, jde to i jinak ale někomu to prostě vyhovovalo....kaertu jsem koupil v bance za 5 minut, ověřil taky a použil hned ten den...bez problémů, papírování....až te´dka se to tak mění..jako chápu to, budu bez toho, ale řešit a heldat alternativu se mi nechce...nerozumim tomu, proč bych z BU v ČSOB nemohl na několikraát nabít coolkartu a pak vybrat vše najednou a udělal to třeba i u víc kreditek, abych byl v napětí, zda se nedostanu do heldáčku a budu někde popotahován.... jako asi bych se domluvil, ale nebaví mě byť jeno tom veďet
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 4. 1. 2018 12:33

Jak dlouho trvá plná identifikace CK? Nemělo by to být online? Byl jsem poprvé v životě v Poštovní spořitelně a musím říct, že dobrý retro, včetně osazenstva. Mají krásná velká razítka, taková rakouskouherská a výpověď účtu píšou na něco jako poštovní poukázku.
Po poradě s paní řídící jsme zvládli i tu plnou identifikaci CK, ale v rozhraní karty jsou staré staré limity.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 4. 1. 2018 12:37

Mají na to 3 pracovní dny, ale dělají to obvykle do druhého dne.
Posílají totiž tu žádost někam na centrálu :)
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 1. 2018 16:32

Korzaik: Po provedení dostaneš SMS.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 1. 2018 20:42

Je to tragedie, hold muzou zdejsi jeste uzit postu pokud to fakt nechtej vedet a maj spatnej pocit z vetsiho mnozstvi Cool karet :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jujec 9. 1. 2018 16:50

Mám 11 Coolkaret a na dotaz, jaké mi budou fungovat po 1. únoru, mi ČSOB sdělila že ty s nejnovějším datem aktivace. A pokud to chci jinak, musím je v lednu kontaktovat telefonicky. A peníze za zablokované karty nevracejí, pokud jsem někdy v minulosti kartu použil.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod netlik 9. 1. 2018 16:58

No a co když na každé nadlimitní (6. a výše) CK bude po 1.2. kladný zůstatek? Předpokládám, že se v takovém případě bude muset žádat o vratku.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rippe 9. 1. 2018 19:06

Ja radeji nadbytecne sam zablokuji a zrusim jeste ted v lednu.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 1. 2018 23:21

Nevraceji penize?
takze budes mit na dalsich kartach treba na jedne 30 000kc a proste ti ze 6ti karet seberou penize? Neslo by to vymahat? :)
Vsude kdyz neco rusi, tak vim ze vypovedi a vraceji navic penize na ucet!
To me jako stopnou kartu miho ditete a treba 5000kc na karte jim propadne a nechaj si to? :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 04:13

Kdyz je o to nepozadas, tak neprevedou. ;-)
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 10. 1. 2018 06:11

Ne ZE zrusene karty ale ZA zrusene karty. Tj pokud jsi kartu jednou pouzil nevrati ti tech 99 porizovaci cenu.
Lidi naucte se cist proboha nez zacnete sirit paniku
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 1. 2018 21:30

Pokouším se "natankovat" CK a opakovaně dostávám chyba při zpracování transakce, evidentně se transakce nedokončí (protože limit se na kartě, kterou dobíjím neodečte), ale portál CK zahlásí chyba při zpracování, kontaktujte klientkou linku.

Chová se Vám to někomu stejně?

Díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 1. 2018 21:33

Teď nedobíjím, ale občas to něco takového dělá.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 1. 2018 22:04

Dopoledne to fungovalo normálně...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 11. 1. 2018 22:05

Dneska cca v 16 hod jsem "natankoval" CK bez problémů
barnyss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků