Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 1. 2018 20:42

retron píše:ČEZ pouze zpětně via "Back in time", ale to je problém na straně vydavatele, řešil jsme to s infolinkou

ahoj, podarilo se ti to s nima nejak vyresit?
mam stejny problem. back in time funguje ale bezna platba neprojde.

kdyz jsem CEZ kartu aktivoval, tak mi rikali ze v zahranici nejde pouzit pro predautorizaci napr. v hotelech, ale pro zaplaceni finalniho uctu pak uz funguje....
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 18. 1. 2018 20:51

nepodařilo, řešil jsem to z obou stran a Essox přiznal, že to tak prostě mají bezpečnostně nastavené. A řekl bych, že má ČEZ karta poslední dobou i nějaký problém s Masterpassem
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 1. 2018 22:09

Ten masterpassje divnej - platba pres branu UCB do ceske pojistovny opakovane prosla (mastercard mobile - bez 3d secure), platba poplatku rozhlasu pres branu csob (masterpass) ne. Musel jsem tam tu kartu natukat rucne a pak to slo vcetne 3d secure
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 18. 1. 2018 23:52

no on je tam totiž nějaký problém s "nepředáváním" CVC kódu ze strany ESSOXu/KB a pak to neprojde s hláškou unverified transaction
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pnovk 19. 1. 2018 01:38

Včera jsem registroval ČEZ kartu do Curve a poslala mi tyto 4 SMS. Je to tak OK?

Obrázek
pnovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 19. 1. 2018 09:19

jistě
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moure 19. 1. 2018 10:00

Podle me je to nestandardni, ze to provedlo testovaci transakci 1GBP dvakrat.
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod moure 19. 1. 2018 10:00

Podle me je to nestandardni, ze to provedlo testovaci transakci 1GBP dvakrat.
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 19. 1. 2018 10:03

presne to se mi stalo taky. a ani v jednnom pripade se nepovedlo pres 3d secure kartu overit, musel jsem dodatecne provest mikroplatbu.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 1. 2018 10:10

Tak nestandardní, v popisu to píše, čeho se to týká (ověření 3DS a karty), finančně je to taky v pořádku, takže nevidím žádný problém (možná měli nějaký problém, tak to zkusili ověřit jinak (bez 3DS) ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod moure 19. 1. 2018 10:17

Aha, uz to chapu, jedna testovaci transakce s 3DS a druha bez 3DS. Tak to by melo byt OK. Vypada to ale podle tech casu, ze nejdriv probehla testovaci transakce bez 3DS a teprve potom s 3DS, a ze obe byly uspesne.
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pnovk 19. 1. 2018 10:31

Ano, ČEZ karta se poté tvaří jako registrovaná, ale funguje jen přes BiT jako všem tady asi, takže to bude OK, dík.
pnovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 1. 2018 20:31

Už asi 3 týdny mi aplikace tvrdí, že probíhá proces schvalování mé první karty, přitom ověřovací platba úspěšně proběhla už na začátku ledna. Dneska mi přišel omluvný mail, že jde o "temporary error", a že dostanu 3 libry odškodnění.
As a small token of appreciation for your patience, we're adding £3.00 to your Rewards card, so your first coffee with Curve will be on us!
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zeim 20. 1. 2018 12:54

Tak jsem se nejak posunul ve fronte, nevim zda to bylo referalem nebo uz to zacali zpracovavat.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 1. 2018 13:58

Kód nemá na pořadí vliv! 8-) Kolik je teď lidí před tebou? Díky..
P.S.: Nevím, jestli už posílají do ČR automaticky, dříve bylo třeba psát na support.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků