E.ON kreditní karta - EON

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 1. 2018 16:14

Když už.. tak bonus na E.On kartě byl 2 - 4 % :-) (dle uživ. nastavení) + bonusy další. Je otázka co připraví dál samotný E.On, nezkoušel tam někdo volat?
"Vážení zákazníci, v současné chvíli připravujeme nové nastavení výhod E.ON Karty. V případě zájmu o bližší informace nám zavolejte v pracovní dny od 9 – 18 hodin na linku 800 900 322. Děkujeme za pochopení"
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 27. 1. 2018 18:37

Myslím, že k tomu už by se normální soudný člověk neměl ani vyjadřovat, ale nedá mi to ...
Proboha hoďte na něho už někdo síť ....
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 1. 2018 00:09

neosobně píše:EON KK dávala 2%, ted koukám mají na webu, že dávají už jen 1% z plateb u obchodníků a na netu...

Presne tak, ale ridi se to vse ala Cetelem - Hello Bank. Pokud teda nekdo porad nevi, staci se podivat na podminky a co vraci Hello kk, Alza karta, Mall karta, pripadne Euronics. Vsechny to maj stejne, vsude se me nastavilo to stejne at uz to web nejaky jinde zminuje ci nikoliv. Plati to tak i pro EON, jelikoz ji mam tez - 1%.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod neosobně 29. 1. 2018 22:59

Takže aktuálně nabízí největší vratku pořád a stále ČEZ karta, 2% ze VŠECH bezhotovostních plateb...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 30. 1. 2018 08:46

Otazka je, jak dlouho jim to jeste vydrzi?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 30. 1. 2018 08:59

Já musím ČEZ pochválit, mám jejich kartu půl roku, teď mi přišlo roční vyúčtování a bez jakékoli reklamace mi byl bonus do faktury zaúčtován.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 1. 2018 11:33

neosobně píše:Takže aktuálně nabízí největší vratku pořád a stále ČEZ karta, 2% ze VŠECH bezhotovostních plateb...


Ano, stále platí toto: viewtopic.php?f=316&t=1257673&st=0&sk=t&sd=a&start=90,
viz Přehled platebních katet s bonusy!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wingsd 31. 1. 2018 13:18

ab84 píše:Já musím ČEZ pochválit, mám jejich kartu půl roku, teď mi přišlo roční vyúčtování a bez jakékoli reklamace mi byl bonus do faktury zaúčtován.


jaký transakce, v jakých objemech a nějaká "specialita" byla?
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 31. 1. 2018 13:33

já žádné speciality neprovozuji, takže jen standardní transakce v obchodech v rámci rodinné útraty. ČEZ je teď moje hlavní KK, nahradil jsem tím dříve používanou RB kartu.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 31. 1. 2018 14:45

Skoda ze je dost omezena funkcnost, nejde zaplatit na samoobsluzne cerpaci stanici. ESSOX mi odpovedel, ze tento typ transakci neumoznuji. A nejde s ni ani standardne platit pres Curve.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 31. 1. 2018 14:52

Nechcete si o ČEZ kartě jít diskutovat do příslušného vlákna?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 31. 1. 2018 16:20

Ja tu s tim nezacal. :nenapadne :pozor
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 8. 2. 2018 09:39

koukám na výpis z EON za leden, vratku mám už spočítanou jako 1% z internetových plateb, ale k tomu vidím ještě položku "odměna za nákupy".. víc jak stovka k dobru.
Přitom jsem platil jen běžné věci, nákupy v obchodech přes curve, párkrát dobití revolutu, nějaké jízdenky (čd, eurolines, arriva) a kredit vodafone.
Za co je odměna za nákupy? Máte to taky?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 2. 2018 09:49

Někdo tu psal, že něco takového dostal pravděpodobně za nákupy v závěru prosince.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jisy 8. 2. 2018 20:48

Já mám pouze položku "Odměna 1% za vaše nákupy" a to je ten 1% bonus za utracenou částku ze zaúčtovaných položek.
jisy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků