Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasek06 2. 2. 2018 20:28

Pokud ma nekdo zajem prodat, tak odkoupim nejake poukázky na benzin. Cerpacku mam po ceste. Domluva v SZ.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 21:10

Mam 5 poukazek celkem za 2200 Kc, prodam za 2100 Kc.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 2. 2. 2018 22:18

Měl bych zájem, ale při té ceně ještě prodělám....
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 2. 2018 22:24

Kolem.jdouci píše:Hm, polský Žid zavětřil...

:-D a už na to i díky původnímu vláknu Cetelem přišel..škoda té změny podmínek u Cool karty a poplatku za kartu, ale i tak náklady na 2 karty pokryjí max. bonusy na kreditce..první měsíc za dvě platby po 25 tis. to hodí 200,- - 12,- za výběry z ATM..v pondělí se na to v ČSOB vrhnu
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 2. 2018 22:45

případně poukázky také vykoupím

moje představa je za 90% hodnoty poukázky (tj. ideálně třeba 2*500 za 900 kč)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 2. 2018 22:51

Mám 3 poukázky za 500 a jednu za 200, prodám za 2000.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 2. 2018 22:57

prodávat za víc než je nominální hodnota ... to už je umění :D
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 2. 2018 23:00

No, třeba se někdo chytne :-)
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 2. 2018 23:19

30.4. to od tebe policisto koupím za 100 Kč.
Třeba někdo nabídne na 29.4. o něco vyšší peníz za ty sms poukázky zdarma. A šéf to nechce do sluzebaku natankovat ? Soukromým asi nejezdis na nákupy, to vezmeš služebním jak to dělaj měšťáci ne ? Jinak bys na 4 km vzdálenou benzinku dojel a nabral 1-2 plný nádrže ne, z Velký Bystřice do Olomouce?
A to ještě dodávám SMS poukázka i kdyby platil člověk po tankování a ty mu tvrdil žes nic nevycerpal a pak ho honil po republice kvůli neoprávněnému obohacení, že ti nezaplatil za poukázky. Třeba se najde někdo kdo ti zaplatí 29.4. 110 Kč.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 2. 2018 23:25

Vaše platba byla zamítnuta vydavatelem karty... Vypadá to, že mám další škrabku na okna :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 5. 2. 2018 07:31

Už jste někdo poukázku použil? Já jo, a byl to porod. Tak by mě zajímalo, jestli jsem měl smůlu na benzinku, nebo je to standard.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 2. 2018 07:43

Tak při tom dlouhým čísle, co obsluha nejdřív napíše na papír a pak to přeťukává do terminálu... Ale alespoň jsou to jen číslice a ne ten šílený řetězec, co chodí jako SMS pro potvrzení platby.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 5. 2. 2018 07:48

Tak o ty čísla ani nešlo, spíš o ten postup, jak to vůbec "zprocesovat". Nejdřív hledání návodu, pak několik pokusů na terminálu a na závěr "přítel na telefonu". Cca 20 minut, než jsem mohl odjet.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 5. 2. 2018 09:16

Asi smula na obsluhu, u me pokazde vedeli, ale je to na dyl.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 5. 2. 2018 09:49

No jednou se mi stalo, ze se kod musel prepsat do jejich papiroveho formulare a ten podepsat, v dalsich trech pripadech stacilo kod nadiktovat, vzdy to ale byla otazka minuty max dvou minut. To byly ale vzdy tisicikorunove kody, ted jsou jen 500 nebo 200, takze kdyz pouziju na jedno tankovani tri kody, tak ocekavam, ze to bude trikrat delsi.
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků