Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 21:05

Nechate si QK nebo ji po vycerpani rocniho bonusu zrusite?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 2. 2018 23:35

Zrusime.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 2. 2018 04:20

Ještě si nejsem jist. Kvůli kurzům si ji možná nechám.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 2. 2018 11:18

Já si ji nechám, mám ji primárně kvůli kurzům.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 3. 2. 2018 14:11

Není důvod ji rušit. Jedná se o jednu z nejlepších KK na trhu (vratka, kurzy...)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 2. 2018 15:53

Vratka ale zas za rok (mezi tim se muze zmenit spousta veci), do te doby 300kc za vedeni...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 2. 2018 15:55

Bez pohybů by poplatek účtován neměl být.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 2. 2018 15:58

Pak mozna..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 2. 2018 11:02

podařilo se někomu vyreklamovat ten poplatek 25kč za leden? Právě jsem jim volal, stejný bláboly jako v prosinci, tedy že chyba a že musím zaplatit a oni pak zase vrátí. Mám platit jen těch 25kč, jinak jsme kartu vyrovnal.

Moc se mi to nechce, protože mi tam vznikne přeplatek 25kč a když ho budu chtít použít, naúčtujou mi standardní poplatek 25kč za použití karty v daném měsíci...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 12. 2. 2018 11:25

Lepsi ho tam nechat.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 3. 2018 09:38

Ze zvědavosti jsem se díval, jak moc jsou nadále kurzy "pod středem" při platbě TK. U THB mi to vychází na cca -1,2%, u AED podobně, u USD pouze -0,02%.
Nicméně bonus letos vyčerpán, 200 za převydání už na kurzech nezískám, takže jsem požádal o zrušení. Kdyby měla IB a možnosti nějaké správy a blokací, tak si ji nechám, takhle ale pro mě představuje riziko a snížení bonity.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 3. 2018 11:31

Poplatek jsem vyreklamoval, díky nízkému rámci jsem musel čerpat i v únoru. Ovšem nějak jsem nepochopil prémie připsané v lednu (nakonec je připsali tak, jak jsem si propočítal (začínal jsem 23.12.), ovšem z lednového výpisu se to tak nejevilo) a tak mám nyní na kartě přeplatek cca 200,- a nedočerpáno na bonusech cca 10,-. Mám už Quattro, takže do 11/19, a tak mám času na rušení dost - 25,- za měsíc čerpání se mi na kurzech nejspíš vrátí (pokud budou kurzy jako v předchozích letech). Navíc rok a půl je dlouhá doba, třeba bude pak něco jinak.

S úvahou wit.cz souhlas.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 3. 2018 13:18

Poplatek 25 za leden vrátili bez reklamace. Jinak jsem v únoru nepoužil, takže bez poplatku.
Tedy jen výpis +25 Kč.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 8. 4. 2018 05:35

Také mi teď v březnovém výpisu neoprávněně naúčtovali poplatek 25 Kč a chtějí po mě uhradit splátku 25 Kč. Mám mít Quatro kartu bez poplatku až do konce května 2018.
Takže poplatek reklamovat ani nemusím, když ho vrací v následujícím měsíci automaticky, ale splátku raději uhradit co? A raději nechávat úvěrový rámec přebitý o 25 Kč.

Quatro karta mi přišla na konci března, co je divné, tak už v tom březnovém výpisu píší, že je to výpis z Quatro karty, i když by to měl být ještě výpis z Tankovací karty jako v únoru, měl jsem expiraci Tankovací karty 03/2018 a v březnu jsem s ní provedl ještě jednu transakci (jen vyčerpal přebití úvěrového rámce).
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 4. 2018 10:50

Mám Tankovací kartu s platností do 06/2018. K tomu několik dotazů:
1/ nabídnou mi po skončení platnosti novou kartu (předpokládám Quatro) bez nutnosti ověřování příjmů atd. ?
2/ má Quatro karta stejné kurzy zahraniční měny jako Takovací karta ?
3/ poplatek 25,- Kč/měs za kartu Quatro se platí vždy, i když karta není využívána a účet je "přebitý" ?
4/ jaké jsou výhody/nevýhody Quatro karty ?

Díky za odpovědi
barnyss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků