mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LGA 5. 5. 2018 09:01

dalsi moznost je whitelist. dovola se jen ten, koho mam v seznamu
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 5. 2018 12:40

čulibrk píše:Přišlo mi:
Internetové bankovnictví od 20.5. stejné funkce, nový vzhled.
... jojo chtělo by to víc barev. :-)

Barvy budou... https://www.mesec.cz/aktuality/internet ... ni-vzhled/
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 5. 2018 12:51

hlavně by to chtělo vylepšit to vaše internet bankovnictví a sytém jako takový.
při žádosti o otevření business konta, k tomu debetku a spořící účty mi zaslali debetku k osobnímu účtu, dále mi zřídily další 2 spořící účty k osobnímu účtu a business konto nikde.
a po mejlu to vyřešit nejde, na infolince taky ne.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 16. 5. 2018 07:42

Mně baví jedna věc - spousta lidí dříve hrdě opustila některého z našich bankovních molochů, protože se jim něco nelíbilo. A teď mnozí statečně setrvávají u jedné z lowcostových bank, přestože se jim na této bance něco nelíbí.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 5. 2018 07:48

Počítám, že u molochů to byly především poplatky. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod zivan 16. 5. 2018 07:49

Tak vetsina lidi opustila molochy kvuli tomu, ze platili 100-150Kc/mesic. Ted se jim sice neco nelibi, ale porad plati 0Kc/mesic.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 16. 5. 2018 08:20

To chápu. Ale nula za měsíc se platí i jinde. Možná tam "jinde" mají pro někoho zase nějaké jiné nepřijatelné vychytávky. Když to vezmu u nás doma, tak máme takové bankovní portfolio, aby to každému a celé rodině dohromady vyhovovalo. Od částečně molochoidních až k těm "jinde". Nikde nikdo neplatí žádné poplatky ale taky jsme nikdy neměli problém se s některým účtem, byť po delší rozvaze, rozloučit a najít si nějakou náhradu. Pravda, my jsme momentálně spíše takoví běžní nenároční uživatelé a po ústavech toho moc nepotřebujeme. A vidím různý přístup i ze strany rodičů, kde se nám jedny rodiče podařilo úspěšně překlopit na rozumnou, přesto bezpoplatkovou variantu a u druhých, kteří klopí poplatky za nic jen tak ze zvyku a není s nimi kloudná řeč.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 5. 2018 12:16

Rozumně myslící lidí z mBank už dávno utekli ke konkurenci po tom co v posledních létech se tato banka začala zhoršovat tak až se stala nejhorší bankou v Česku a tím pro mnohé nepoužitelnou. MBank se v Česku drží asi pouze kvůli ne příliš rozumně myslícím lidem kteří se nechávají oblbnout a nalákat na jejích různé akce jako např. vracecí kreditky, úplatek za založení účtu atp. a možná i těm kteří sice na tuto banku "nadávají", ale jsou líní s tím něco udělat a přejít ke konkurenci kde by dostali stejné nebo podobné služby za lepších podmínek.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod .357 17. 5. 2018 14:58

"Moje máma říkala, pro hlupáka každý hloupý!" Forrest Gump
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 5. 2018 15:12

.357:
Takže nám tu oznamuješ, že se k tomu hlupákovi hrdě hlásíš. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kajer 17. 5. 2018 16:04

A opet se nam tu rozbiha debata o houne...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 5. 2018 16:32

kajer:
No a ty jsi musel do toho samozřejmě šlápnout aby jsi se tak přidal k tomu co se nám tu snaží rozpoutat .357.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 5. 2018 17:59

losalamos píše:Mně baví jedna věc - spousta lidí dříve hrdě opustila některého z našich bankovních molochů, protože se jim něco nelíbilo. A teď mnozí statečně setrvávají u jedné z lowcostových bank, přestože se jim na této bance něco nelíbí.

Ono je rozdíl mít produkt, kde se mi něco nelíbí zadarmo a mít stejný produkt za peníze :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 5. 2018 19:01

Je ale také rozdíl mít jen tak produkt kde se mi něco nelíbí a mít stejný produkt tam kde se mi líbí více a je to navíc za lepších podmínek.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod LGA 18. 5. 2018 08:16

vlazy píše:Rozumně myslící lidí z mBank už dávno utekli ke konkurenci po tom co v posledních létech se tato banka začala zhoršovat tak až se stala nejhorší bankou v Česku a tím pro mnohé nepoužitelnou. MBank se v Česku drží asi pouze kvůli ne příliš rozumně myslícím lidem kteří se nechávají oblbnout a nalákat na jejích různé akce jako např. vracecí kreditky, úplatek za založení účtu atp. a možná i těm kteří sice na tuto banku "nadávají", ale jsou líní s tím něco udělat a přejít ke konkurenci kde by dostali stejné nebo podobné služby za lepších podmínek.
Na vracecí kreditky, bonusy za založení neláká jenom mBank, ale i mnohé jiné banky. A myslím, že i mezi uživateli Finexpert jsou tyto služby s oblibou využívány.

Takže který jediný účet u konkurence si vybrat, aby plně nahradil mBank?
Což jsou např převody v rámci banky o půlnoci či ve svátek a okamžitě (ne jako u EQUA), vlastní limit na kartě (mám dojem, že má snad pouze mBank), výběry všude zdarma (klidně by stačil jeden měsíčně mimo bankomat vlastní banky), platba na přednastavené účty bez potvrzení SMS, neomezená historii na účtu.

Předpokládám, že mnoho lidí co má mBank má účet i u jiné banky.
I z tohoto důvodu: https://www.mbank.cz/blog/post,827,plan ... -2018.html

zivan píše:Tak vetsina lidi opustila molochy kvuli tomu, ze platili 100-150Kc/mesic. Ted se jim sice neco nelibi, ale porad plati 0Kc/mesic.

Taktéž spousta lidí molochy neopustila, protože jsou líní na změnu, nechtějí změnu protože tomu nevěří, "potřebují kamennou pobočku"
Těch pár korun je nezabije (poplatky pod 100 Kč/měsíc) a to s internetem pracovat umí.
Naposledy upravil LGA dne 18. 5. 2018 08:35, celkově upraveno 1
LGA
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků