Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 1jorgos 21. 5. 2018 10:37

byly to ATM beznych bank: Privredna banka Zagreb, Splitska banka a Zagrebacka banka v Jelse na Hvaru. Taky jsem chtel vybrat 1000HRK=cca135Eur. Na Revolutu jsem mel dobitych 140Eur. Za mesic to zkusim znovu uvidime. Ten vyber se zauctuje HRK>EUR nebo HRK>GBP?
Pak jsem to zkusil Curvou (s navazanou Quatro - tankovaci nastavena podkladova mena HRK) a tam slo DCC odmitnout a 1000HRK jsem v pohode vybral v peknym kurzu HRK>CZK VUB a bez poplatku.
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 5. 2018 12:25

Chce to "obalit" Revolut do Curve :) Dle mých zkušeností je Curve akceptovaná mnohem lépe (neměl sem nikde problém - EU, USA, Asie. S Revolut ano).
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 5. 2018 14:14

To "obalení" Revolutu do Curve je dobrý nápad. Nemůže ten rozdíl být v tom, že Revolut je prepaid, Curve je debit?

-- 21. 5. 2018 15:16 --

čulibrk píše:BTW Revolut má MCC 6012. :-(


Ano, ověřeno i prakticky.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 5. 2018 14:21

Ono teda i Curve má být více verzí.. (debit, prepaid, standard vs business ..)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod czaki 21. 5. 2018 15:40

V rámci oslav vstupu na trh vydávají kartu zdarma při dobití alespoň 300 Kč. Otestováno dobitím 350 Kč. Karta je na cestě...
czaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 21. 5. 2018 16:15

Zde jsou k tomu podrobnejsi informace:
https://www.cnews.cz/revolut-cesko-koruny
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 21. 5. 2018 16:59

Pořád když zkusím dobít czk převodem nabízí britský lloydy.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 21. 5. 2018 17:26

Lafayette16 píše:To "obalení" Revolutu do Curve je dobrý nápad. Nemůže ten rozdíl být v tom, že Revolut je prepaid, Curve je debit?


Dobry napad, ale ne vzdy se to muze hodit - kdyz budu chtit platit ve mene, ktera neni v Curve podporovana, tak dojde na prepocet pres GBP, namisto pouziti kurzu primo Revolut..
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 5. 2018 17:29

Zase o víkendu, kdy má Revolut přiřážku 0,5 - 1,5 % (v reálu dle zkušeností ostatních i víc) je Curve lepší. Pomalu je to na nějaké schémátko :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 5. 2018 18:11

Dobijel jsem Revolut podstatne vice a zadna karta mi nabidnuta nebyla, ale je fakt, ze je to vice nez pul roku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 21. 5. 2018 18:20

jaka karta by ti mela byt nabidnuta? Ta karta zadarmo je v ramci promo akce pro NOVE klienty, ty nejsi vzhledem k dnesku novy klient.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 21. 5. 2018 18:46

No nanestesti tu fyzickou k nicemu nepotrebuji a virtualni se pripadne da nacpat do Curve, ale i tak nevim, proc bych to delal.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 5. 2018 19:01

wit.cz píše:Zase o víkendu, kdy má Revolut přiřážku 0,5 - 1,5 % (v reálu dle zkušeností ostatních i víc) je Curve lepší. Pomalu je to na nějaké schémátko :-)

Tak zase u měn, které jsou podporované jak Curve, tak Revolutem není zrovna nutno uvažovat, která je lepší, ale prostě si po víkendu platbu přeúčtovat přes GBiT na Revolut (a pro zjednodušení teda v podstatě pořád použít na platbu Curve, ač třeba s jinou podkladovou kartou), ale takových scénářů taky není zase moc (možná využiju zase letos v Maďarsku, až tam budu o víkendu a budu si potřebovat koupit jízdenky).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 5. 2018 19:12

Má to ještě lepší kurzy než Hellobank kreditka? Na výběry v zahraničí mi bez poplatku zbyla ČSOB a ta už tak super kurzy nemá, vyplatí se ten revolut?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků