Bohemia Energy a podomní prodej - šmejdi

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 19. 5. 2018 14:49

Zarovky ale musis vratit do 14 dnu, ne? Tak kdyz je nekdo blbej a uzavre dobrovolne automaticky prolongovatelnou smlouvu na 3 roky tak dobre mu tak...

Ale pozadat o neprolongaci a podat vypoved k datu vyroci by melo byt mozne pisemne kdykoliv :-)

Nasledne vam prijde od distributora upozorneni na cerny odber, pozemni postou na vasi adresu. A mate 30 dnu na novou smlouvu, bez problemu a jeste usetrite pausal za az 2 mesice. Do 30. dnu bez smlouvy se musi prihlasit novy dodavatel a kdyz to nacasujete spravne tak dodavka zacne treba az 59 den no problem :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 5. 2018 17:04

Jasne, jenze kdyz tedka pozada o neprolongaci, respektive vypoved k datu vyroci, tak ma pred sebou cekani dalsi dva roky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 5. 2018 15:15

Dle kalkulátoru na tzb-info.cz , ale BE vychází pořád nejlevnější spolu s pozvánkovou Skautskou, nebo ne ? Nebo BE šmejdsky "panenskému" zákazníkovi úvodem smluvního vztahu nabídne první rok nejlevnější cenu, aby ji pak zvyšovala?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2018 15:22

To je ted novy produkt na nalakani hejlu. Stavajici maji uplne jinej produkt, ktery je jiz ve srovnavaci "hloubeji".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 5. 2018 18:43

Takže pohlídat a předem přečíst smlouvu před podpisem, aby byla možnost vypovědět s 3měs. výp. lhůtou nebo je lepší smlouva na rok ještě. Samozřejmě pokud je BE šmejdská firma, tak takové smlouvy na rok nebo s možnou výpovědí 3 měsíce nenabízí a hlavně ani nedá smlouvu dopředu před podpisem na několik dnů domu k podrobnému prostudování, že...?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 28. 5. 2018 07:36

Ale vzdyt BE neposila domovni prodejce viz viewtopic.php?style=2&p=11643085#p11643085 :) smlouvu si muzes cist i po podpisu, mas na to 14 dnu pokud jsi uzavrel mimo provozovnu nebo na dalku, pripadne mas moznost do 15 dnu od zahajeni dodavky...

Nejde predem rici na jakou dobu je smlouva lepsi, vloni byla lepsi varianta urcite uzavrit na 3 roky, pokud byla za dobrou cenu :) zkratka kdyz je sance ze cena poroste, je lepsi fixovat, kdyz mas autoprolongaci a nejsi negramotny, ktery si neumi do kalendare v iphonu zadat udalost 3 roky do budoucna, tak v tom NENI ZADNY PROBLEM. Pokud v budoucnu uz nic resit nechces, tak jdi ke skautum, asi to nebude uplne maximalne nejvyhodnejsi (plyn nyni od nich je), ale bude to velmi zajimave a budou si to sami hlidat za tebe

Ja v prosinci uzavrel jeste snad za cenu 6xx a 8xx za MWh :) dnes stoji 1000-1200... tusim centropol, xenergie, vse pres zprostredkovatele a davali jen 2 roky :-(
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 28. 5. 2018 11:54

vpe píše:...nejsi negramotny, ktery si neumi do kalendare v iphonu zadat udalost 3 roky do budoucna...

Jde to i v androidu ;-)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 28. 5. 2018 20:47

O tom nepochybuji, otazka je, nakolik je spolehlivy reminder pres google kalendar skrze ruzna zarizeni :)

Apple ma tu vyhodu ze ztratis stary telefon a zadas heslo do noveho a vse se natahne ze zalohy samo, to android asi neumi...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 29. 5. 2018 04:42

Umi.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 29. 5. 2018 22:49

ze by google kazdemu rakosovi vyrobcovi daval zadarmo 5 gb uloziste na ulozeni backupu telefonu vcetne aplikaci nastaveni tapet fotek vseho?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 5. 2018 02:06

menil jsem x telefonu za posledních 8 let, někdy od roku +- 2010 byly první androidy. z roku 2013 mám údaj v kalendáři a mám ho tam dodnes každý rok se mi to obnovuje.
mezitím jsem měl tak 4 telefony a to ještě k tomu rok pauzu bez smartfounu, potom co mi nejnovější a nejlíp vybavená plečka LG G3 vydržela přesně 3 hodiny od nabití.
a kupodivu někde v minulosti v Aplikaci Fotky jsem měl zálohovaný nějaký snímky x let zpátky. ted když otevřu Fotky tak tam mám první snímky z roku 2010 focený prvním androidem
co se týče aplikací tak se načte po přihlášení k gmail účtu seznam všech aplikací kdy instalovanej, takže pak u nového telefonu není problém si vybrat a znovu instalovat aplikace který se mi líbí.
google disk má 15 GB
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 5. 2018 13:16

Ano, Dropbox ma taky gigabajty zdarma, nicmene druhou veci je nativni podpora systemu pro tyto brikule s moznosti jeho odzalohovani.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2018 10:59

“vybrat a znovu instalovat aplikace”

Jenze na ios nic nevybiras a neinstalujes, ani aplikace, jen pri inicializaci zarizeni si vyberes:
[ ] jako novy
[ ] obnovit ze zalohy iCloud

A to je vse. Pres noc se vse stahne samo. Jestli je to stejne jak popisujes tak bude asi jen jeden rozdil - k apple zaloze se nedostanes, k te zaloze na google disku se asi normalne dostanes s emailem a heslem? Coz muze byt ponekud riziko.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 6. 2018 17:46

vpe: samozrejme, ze tak "luxusne" jako iOS to Android nema. Tam staci to, ze ztratis telefon, koupis si jineho vyrobce a se spoustou veci se muzes nadobro rozloucit. U iOS ztratis telefon, koupis klidne uplne jinej model a obnovis telefon 1:1 do stavu nejpozdeji pred samotnou ztratou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 1. 6. 2018 19:08

U iOS ztratis telefon, koupis si jineho vyrobce a jsi v *****. :D
jidis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků