MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 5. 2018 17:28

Tom účet jsem si založil, foto obličeje nešlo přeskočit.
Ale, po podpisu smlouvy SMS kodem, bylo nabídnuto nastavení PIN, ale musel jsem odejít, takže mě po pár sekundách aplikace odhlásila. Ted nevím PIN do net banky, kde se aktivuje Smart banka..nějaký nápad ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 30. 5. 2018 18:48

Smart banka se aktivuje v samotné aplikaci. Do net banky jsem se dostal až následně pomocí ID které je napsané ve smlouvě a hesla, které přišlo v sms na mobil.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 5. 2018 19:39

Jenže mě to v aktivaci Smart banky pustí jen na aktivaci pomocí net banky, do které se ale nepřihlásím, neznám PIN ani jméno....a v net bance se má naskenovat nebo opsat kod pro aktivaci Smart banky... A kde mám smlouvu ? Neuložila se, jen byla k nahlédnutí na mobilu před podpisem smlouvy, vím že v ní byl heslo nebo PIN.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod filas81 30. 5. 2018 20:16

já to tehdy taky nestihl do půlnoci aktivovat, tak tam manželka volala a poslali jí údaje znovu
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 31. 5. 2018 06:32

tak Moneta dnes opravdu dle podmínek připsala bonus 1500,-, takže to funguje /až na to, že zrovna ráno měli problém ve smart bance:/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 31. 5. 2018 10:01

to už si stihl i reálně převést účet nebo jen dal pokyn k převodu z jiné banky?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 31. 5. 2018 10:36

jen jsem dal pokyn minulý týden, reálně se to převede příští týden
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 31. 5. 2018 10:57

opravdu platí že stávající klient té akce využít nemůže pokud má aktivní produkt?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 6. 2018 12:37

budu otevirat tom ucet kuli 1500kc bonusu, kdo chce kilo poslite invitation code zde do vlakna
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 6. 2018 12:40

Posílám kod

Aplikaci si můžeš stáhnout zde: https://ky83d.app.goo.gl/FscGOby9CLd0Jntz2. Toto je tvůj promo kód pro účast v kampani: 9002157131
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 6. 2018 12:51

ok diky
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 6. 2018 19:53

Moneta Smart banka je nějaká zakletá. Dnes mi volal známý co jsme ho doporučili, že účet Tom sice založil přes Smart banku, podepsal SMS kodem smlouvu, nastavil PIN, ještě stihl odeslat kontrolní platbu a...dnes dostal automatickou SMS, že účet není možné přes mobil založit. Volal do Monety a v podstatě nebyli schopni určit příčinu, nakonec prý blekotali něco o tom, že se účet z kterého má přijít kontrolní platba se jim nenačetl, tedy jeho číslo...divné, divné. Opět že prý to celé stornují a má si pak požádat znovu. Stalo se to někomu ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 6. 2018 20:45

Jo stalo, vrátili platbu, na podruhý to už ovšem nešlo založit po nahrání xichtu a obcanek. Potřetí jsem to ještě nezkoušel.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 6. 2018 22:07

Zkoušel jsem to asi 4 a bez úspěchu. Jejich oddělení to muselo vždy stornována, na pobočce dozaložení neproběhlo a až kompletní založení na pobočce bez telefonu prošlo - strašná parodie...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 6. 2018 07:15

Napadá mě, zda to není promyšlený tah banky, jak omezit vyplácení tučných bonusů za založení účtu přes mobil...kdy zkrátka náhodným losem je část zájemců každý den poslána do zádele.
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků