Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 3. 6. 2018 18:45

Diky bohu za jabko. Tam to funguje jak z praku
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 3. 6. 2018 19:04

Kolik výrobců dělá mobily s jabkem a kolik s androidem?O tom to bude...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 3. 6. 2018 19:41

Spíš díky za jiné banky… v ČR taky čas od času někomu nějaká drobnost nefunguje, ale tak rozbitou, jak tu píšete, aplikaci pro Android snad nemá nikdo; a složitost těch podmínek (zdarma, ale do; o víkendu příplateček; žádný kompletní ceník – kolik přesně stojí SWIFTová platba?) je taky v ČR neslýchaná.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod qsubt 4. 6. 2018 07:03

@tramin a co mas za mobil a jakou verzi androidu? Ciste pro zajimavost, jestli to teda neni tajne.

@fc70 a k cemu cenik kdyz se za to neplati? Revolut urcite neni v aktualni podobe NAHRADA BU, uz jenom proto, ze ma omezeny top-up..., coz ho diskvalifikuje. Je to alternativa na specificke ucely. Mimochodem, aktivne pouzivam vic nez rok, nepamatuju si ze by me ta apka spadla nebo zamrzla nebo se neco neprovedlo. Ale je fakt, nepouzivam zadne emulatory, ani historicke mobily.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 4. 6. 2018 07:18

https://www.revolut.com/cz/help/getting-started/topping-up/by-bank-transfer/will-i-be-charged-for-topping-up-by-transfer píše:Depending on which fee option (SHA, BEN, OUR, REM) you choose while doing a SWIFT transfer to Revolut, intermediary, originating bank and beneficiary bank (namely Lloyds) can apply a handling fee for that transfer.
Já tohle chápu tak, že za příchozí platby do Revolutu se můžou účtovat poplatky, a jejich výše není známá.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tramin 4. 6. 2018 09:27

@qsubt:Honor 7,Android 6.0.A fakt by mě zajímalo,proč mi nereaguje tlačítko activate u Euro účtu v nejnovější apk.Nemůže to někdo vyzkoušet,dík.
@fc70:to je asi myšleno jako poplatek tvé bance při převodu peněz bank.účtem.Klasická platba do zahraničí.Já při dobití kartou neplatím nic.
Naposledy upravil tramin dne 4. 6. 2018 12:03, celkově upraveno 1
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 6. 2018 09:47

Imho to je podle volby BEN, SHA, OUR i SWIFTové platby odesílatele.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 6. 2018 18:13

Přidal jsem si na druhém Revolut účtu EUR účet (schovali přidávání pod Profile, Account details). Okamžitě bez jakéhokoliv dalšího ověřování byl účet aktivní (pro ověření jsem zkušebně na něj převedl 1 EUR). Na účtu na rozdíl od prvního Revolut účtu nesvítí u EUR účtu žádné červené "klikátko" Activate - tramine asi jej ignoruj, pokud máš účet EUR funkční (aktivní).

Dotaz - u výběrů z bankomatu je v App uvedeno 4500 Kč/měsíčně bez poplatků. Někde jsem ale četl, že je limit výběru z bankomatu do 200 EUR/měsíčně u standard účtu. Mám tomu rozumět tak, že když si vyměním z CZK účtu na účet EUR 200 EUR a vyberu je v eurozóně v daném měsíci, bude výběr bez poplatku a nebo bude bez poplatku výběr jen do ekvivalentu 4500 Kč v EUR, tedy cca 175 EUR?

PS: verzi 5.0.0 na rozdíl od verze 4.22.0 je v emulátoru BlueStack nutno spustit 2x. Po prvním spuštění se zasekne ihned na úvodních 4 "deskách".
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 4. 6. 2018 18:58

@MirekM. Jenže já u EU účtu nemám žádný údaj u IBAN ani BIC,na rozdíl od CZ a Zlotých.Takže to není funkční.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 6. 2018 20:02

Takže u Revolut prvního účtu, kde svítí červené nefunkční Activate v EUR účtu dole a nad účtem nápis Active, v podsekci Local nejsou přiřazené údaje u Account a BIC. V podsekci SWIFT je vyplněný IBAN i BIC.

Nešel by ten nedodělaný účet v EUR zrušit a pak obratem založit nový?

PS: u dnes založeného EUR účtu je v podsekcích Local i SWIT vyplněný IBAN i BIC ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 4. 6. 2018 21:50

Dnbes jsem zkoušel nabít Revolut € účet debit kartou od RB (multiměna czk, eur, dolary). Revolut se mi snažil furt dobít přes czk, asi proto, že karta je vydána, jako czk a je to primární měna? Je možnost, jak donutit Revolut dobít multiměnovou kartou přímo v € ? Nabíjet kartou v CZK díky kurzu nechci, jediný cíl je přes Revolut € z karty dostat na Mintos (většinou jsem řešil dobíjení přes CZK a převod na € a to je v pohodě).

Kontaktoval jsem i support, ale pár hodin nereaguje, tak uvidím, zda i z nich něco vypadne.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 02:47

Musis mit na Revolutu otevren Euro ucet, abys mohl dobijet Eury. Pak na nej najedes a zvolis Top up ... nic jineho nez Eura ti to pak nenabidne.

Accounts > Euro ucet > + > Top up > ...
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 5. 6. 2018 07:05

@MirekM:No jo,ale jak ho mám zrušit?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 6. 2018 08:45

@tramin: netuším,v App jsem nenašel. Přes chat?

Na chatu jsem neměl dnes ráno ještě reakci na dotaz z předvčerejška podvečera. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 5. 6. 2018 09:17

jidis píše:Musis mit na Revolutu otevren Euro ucet, abys mohl dobijet Eury. Pak na nej najedes a zvolis Top up ... nic jineho nez Eura ti to pak nenabidne.

Accounts > Euro ucet > + > Top up > ...

Euro účet založen a aktivní mám. Ještě v době, kdy nešlo dobíjet v CZK jsem dobíjel EUR Fio kartou a v pohodě.

Teď koukám, že i na EUR Fio kartu mi to píše stejnou hlášku, jako u multiměnové RB karty.
"To avoid bank fees you should always top up in the card´s currency. Your card seems to be in CZK. Do you still want to top up in EUR? Yes, continue, nebo No, top up in CZK"

Na zkoušku jsem si dal nabít 10 € přes RB kartu a s volbou Yes, continue nad Eur Revolut účtem a zaúčtovalo se mi to z CZK RB účtu místo Eur složky >:-(
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků