mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 6. 2018 20:40

Me CS i když napíše že tam jsou divný bankovky tak propisku všechno.
Zakládal jsem si podnikatelský účet, k němu kartu a spořicí účty a výsledkem žádosti bylo žádnej business účet, karta vydána k běžnému účtu a sporáky taky na běžným zřízeny.
Nemít tu jejich kartu tak v životě nemám důvod vkládat přes ty jejich pochybný vkladomat. Zaplatím kartou prahu 5 a ruším debetku. Nebudu podporovat tudle parodii na banku.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 6. 2018 22:16

Tak hlavně pozor, podle nového ceníku se platba na Praze 5 započítá jen v lichém týdnu 8-D ... v sudém musíš na Prahu 4 nebo 6 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 6. 2018 01:05

A co Pičín, Kozomín, Řitka?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JPT666 3. 6. 2018 16:32

Zedna1 píše:@Lenka_2
V tom silenem nestandardnim IB mBanky (kvuli nemuz a kvuli poplatkum jsem z mBank utekl) se da v historii vyhledavat i dle cisla uctu, ale musi se vzdy zadat v uplnem formatu, tedy v cele delce, vcetne predcisli (i s temi nulami, napr: 000000-0000123456/2010). Toto je nedokumentovana funkce, kterou jsem tehdy objevil pri testovani noveho IB, kdyz ho zavadeli. Tenkrat jsem jim psal, ze by to meli zmenit/opravit tak, aby se dalo vyhledavat i dle cisla uctu bez levostrannych null (pripadne uplne bez predcisli), ale stejne jako vsechny ostatni pripominky toto nikdy nebylo/nebude vyreseno.


U Fio jsem zjistil, že taky nedokáže vyhledat podle účtu 123456 pokud jsem ji provedl nebo se zapsala jako 0000123456 (předčíslí dávat nemusím). Psal jsem jim to a už nevím co odepsali a po updatu to neopravili. Pak už jsem to nesledoval, tak nevím jak to je teď.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 6. 2018 18:54

Nemáš úplně pravdu. Ve Fio se hledá jednoduše a výborně:
klikneš na účet
pak dole Zobrazit více (vpravo nahoře skontroluješ/upravíš zobrazené/vyhledávané období např. 8 let)
pak CTL+F a do okénka napíše i jen část čísla např. 123 (nebo text!)
a pak stačí Enter a poskakuješ po jednotlivých platbách. Krása a hlavně jednoduše!!
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 6. 2018 20:51

Takže lze FIO chválit jen za to, že umožní (neověřoval jsem) takhle dlouhý nestránkovaný "výpis" transakcí. Není určitě vždy resp. všude zvykem. Za integrované hledání potřeba pokárat. A za "radu" ze stand. Ctrl+F poděkovat (teda ti co neznají, nebo je to nenapadlo). Ještěže rada nezní exportuj do csv a pak (v notepadu či excelu) použij Ctrl+F. :roll: Tedy ne, že by to nefungovalo všude!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JPT666 3. 6. 2018 23:02

DrumSession: Jo, ale to pak vyhledáváš ty. Když použiješ funkci hledání, aby to našlo Fio, tak to pořád nejde - teď jsem to zkoušel, jestli už to neopravili.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 5. 6. 2018 05:10

jakym zpusobem funguje pripisovani bonusu do mSporeni za platby mBankovskou KK?..
Pochopil jsem, ze to neni asi? prubezne, nevim jestli je to po kalendarnich mesicich nebo to nejak kopiruje to zuctovaci obdobi?

ukoncil jsem svuj prvni mesic, ted naskocilo od 5.6. i nove zuctovaci obdobi a nic pripsane v mSporeni porad nemam, zkraje (par prvnich plateb) se karta chovala na muj vkus trochu "bugnute" kdy pripsala do msporeni okamzite i to co asi nemela (hned po platbach)..., ale to jsem z logickych duvodu neresil. Pak prestala... "odmlcela se", ... no ale ted je 5.6. a nic dalsiho se uz nepricetlo.

Tak se ptam, ze jestli je nekde problem, chtel bych si zareklamovat co nejdriv.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 5. 6. 2018 05:34

No funguje to tak nějak po mBankovsku :D :-P ... To co máš předvoleno, t. j. pct, nebo 10 či kolik Kč za každou zaúčtovanou transakci nad 100 Kč jde tak nějak bez problému, no a bonus je připisován zpětně, v období od cca 17 do 30 dne v měsíci za předchozí zúčtovací období. Žádný řád v tom není, každý měsíc je připisováno jinak a již se i stalo, že připsáno nebylo vůbec. Pak to doúčtovali dodatečně, jednou bonus připsali i dvakrát ... prostě mBank :D :D :D
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 5. 6. 2018 06:21

Navic to neni podle zuctovaciho obdobi, ale podle kalendarniho mesice.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 5. 6. 2018 07:01

No a teď podle hlášky v IB maj problém se zadáním příkazu k převodu ... ale řeší to prý ... nu vot mBank :D 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 6. 2018 17:40

Mě připisují vždy 1. v měsíci, ale nějak strašně málo. Stalo se to potom, co jsem si jako normální člověk svoje finance převedl i po 2. v měsíci. První převod je sice grááátis, ale na ten druhý mi krosnuli poplatek -29 Kč, a to je dost při jejich extrémním úročení 0,3% (ale bylo i jen 0,01% !! mJOKE) a při mém nevelikém zůstatku. Takže to beru, že od banky u mě došlo "k odběru" úroků asi na 10 let dopředu. Tvrdili, že jsou první bezpoplatková banka. No tak teď jsem zaseknutej v pitu, než to bude opravdu pravda. (sliby a principy moc okecat nejdou)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 8. 6. 2018 11:16

Zablokoval jsem debetku mBank a o další už žádat nebudu. Myslíte že to stačí pro "zrušení"?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 6. 2018 11:18

To je fakt prasarna, mBank jak zmenila vzhled zas v IB... tak bilo, zelenej podklad a cervene pismenka se zustatkem na uctu... fakt krasne videt :D
Skoda ze jsem nikde nenasel nastaveni vzhledu v IB :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 6. 2018 12:44

blackwork píše:Zablokoval jsem debetku mBank a o další už žádat nebudu. Myslíte že to stačí pro "zrušení"?


U debetky staci jen zablokovani.
U kreditky se ale musi podat vypoved smlouvy, aby se neuctovaly poplatky za neaktivni kartu (bez obratu).

EDIT:
@ripper6
Souhlas, jak uz jsem zde psal koncem kvetna, to nove IB musel delat uplny retard.
Aneb: Vitejte ve skvele mBank se spoustou mezinarodnich oceneni za nejlepsi IB :D
Ja jsem uz nastesti jinde ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků