Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 6. 2018 21:23

Nejde.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 1. 7. 2018 05:42

Davaji kreditky RB bonus i za vklad do online sazkoveho uctu? Napr. ifortuna.cz?
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 1. 7. 2018 08:15

Ne.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 1. 7. 2018 08:19

Dik.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 7. 2018 07:37

Kreditní karty Easy a Style budou mít úplně nový vzhled, podobný současné podobě De Luxe.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 7. 2018 08:13

Přišla Vám také tato zpráva?
velmi si vážíme toho, že využíváte kreditní kartu DE LUXE, která Vám přináší množství atraktivních výhod.

U Vaší karty jsme doposud zcela mimořádně neuplatňovali poplatek za její vedení, který je standardně zakotven v Ceníku. Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti se sjednocováním podmínek pro klienty budeme poplatek 99 Kč měsíčně od července 2018 účtovat.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 08:15

99 Kc je jeste k tomu se slevou za eKonto Komplet ne? :D
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 7. 2018 08:29

Ano, to je pravda
Ale i tak pokud je to pravda, skočím do style, která je k ekonto komplet zdarma(zatím)
PS. před x lety jsem si domluvil ekonto grátis doživotně a teď k tomu kontu zpoplatnili kartu deluxe.
Tak na to jim kašlu
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 08:52

Ta byla vzdy zpoplatnena.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 4. 7. 2018 10:04

Dříve bylo, že KK De Luxe k eKontu Komplet je zdarma při obratu nad 10 tis. To zatím platilo pro klienty, kteří sjednali kreditku před změnou ceníku. Při nižším obratu byl poplatek asi 59 Kč, ale jeho výší si nejsem jistý, byl prostě nižší než 99 Kč.
Naposledy upravil Delitzsch dne 4. 7. 2018 10:05, celkově upraveno 1
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 7. 2018 10:05

Jaká, KK de luxe byla vždy zpoplatněna?
Já jí měl vždy zdarma.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 4. 7. 2018 11:35

ano, KK De Luxe byl zpoplatněna vždy, jak píše Delitzsch výše dle obratu na kartě, ale v rámci retence šla v tomto období získat vedení zdarma.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 7. 2018 13:32

aha díky, tak to jsem dostal asi v renteci, ale teď mi jí stejně chtějí zpoplatnit, tak skočím do style a nebo si nechám jen bývalou citi za těch 50/měs
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 15:58

Budes muset vypovedet a zazadat o novou, nemusi ti dat stejny uverovy ramec ani stejne zuctovaci obdobi, pokud vubec zadost schvali.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 5. 7. 2018 18:43

judis píše:Davaji kreditky RB bonus i za vklad do online sazkoveho uctu? Napr. ifortuna.cz?


ANO, dávají. Dotoval jsem se svojí RB Mall kartou konto u Sazky i Fortuny a 2% bonus mi byl řádně připsán.
ab84
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků