Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 17:56

Ona to nejspíš bude stejně jen nějaká sleva 500 Kč při nákupu nad 5000 Kč v předraženém Alza eshopu. :-)
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 4. 7. 2018 18:01

Když umíš nakupovat, tak není předražený :-) A vratka 5 % při platbě Alza kartou udělá taky svoje...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 18:11

SMS poukázky na PHM už jim asi došly. :-)
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 4. 7. 2018 20:13

Tomáš Marný píše:Tak odměna za převod peněz je místo na účet vyplácena v naturáliích :-D :
Když z něj od 1. do 25. 7. 2018 vyberete hotovost z bankomatu nebo si necháte převést peníze na účet - celkem alespoň 5 000 Kč, na konci prázdnin to roztočíte s 500 Kč poukázkou v Alze!

Je někde více info k této akci/link? Jde to i na EONku?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 20:16

Je to beztak zase jen pro oslovene klienty.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 4. 7. 2018 20:18

Link asi není, rozesílají to mailem. Tipnul bych, že to je pro Alza karty, ale kdo ví. Nicméně už jsou tu zkušenosti, že neosloveným žádnou odměnu nedávají, takže pokud mail nedorazí, je IMHO zbytečné něco podnikat.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 7. 2018 20:54

Vám co chodí různé bonusové nabídky (500 Kč Alza, 500 Kč na účet apod.) nezaplatili jste jim někdy něco na úrocích ? Protože mě ani přítelkyni nic nedošlo. Pravdou je, že kromě pár poplatků 29 Kč (když jsem nevyrovnal konto do konce měsíce) jsme jim nic v posledních cca 5 letech nezaplatili..Kdysi dávno jsem měl akorát u Cetelemu osobní půjčku a něco na splátky..A je tu někdo, kdo dostal už více jak 1 bonusovou nabídku ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 20:58

Mozna spis zavisi na nejakych tech souhlasech s poskytnutim osobnich udaju k marketingovym ucelum?
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 7. 2018 21:19

Vylučovací metodou. Je tu někdo, kdo dostal nabídku na některý ze dvou posledních bonusů a má u HB jen KK (tedy nemá u HB BÚ nebo SÚ)?

PS: srrac=srrato=osobne ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 21:22

Ktery 2 bonusy myslis? Kazdy mohl dostat jine dva posledni bonusy.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 7. 2018 21:28

Psal jsem některý ze dvou posledních bonusů, tedy 500 Kč při převodu peněz z KK na účet nebo nyní 500 Kč v Alze.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 4. 7. 2018 21:30

Mám i BÚ, založený tuším taky v akci :-) Jinak jen Alza karta a nezaplatil jsem jim ani korunu :-) Ani úrok, ani poplatek. Dokonce jsem si bral něco z Alzy na splátky v akci bez navýšení :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 4. 7. 2018 21:30

hannys85 píše:Vám co chodí různé bonusové nabídky (500 Kč Alza, 500 Kč na účet apod.) nezaplatili jste jim někdy něco na úrocích ? Protože mě ani přítelkyni nic nedošlo. Pravdou je, že kromě pár poplatků 29 Kč (když jsem nevyrovnal konto do konce měsíce) jsme jim nic v posledních cca 5 letech nezaplatili..Kdysi dávno jsem měl akorát u Cetelemu osobní půjčku a něco na splátky..A je tu někdo, kdo dostal už více jak 1 bonusovou nabídku ?

Já dostal jen jednu nabídku a to byl poukaz za 300 na benzín u EuroOil. Na úrocích jsem nezaplatil ani korunu, řekl bych jako většina lidí z tohoto fóra - lidi tady jsou akorát dojiči bonusů, vratek a jiných výhod co KK nabízí a jen při pomyšlění na platbu úroku se nám zvedá kufr :-D
Naposledy upravil stepano dne 4. 7. 2018 21:34, celkově upraveno 2
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srrac 4. 7. 2018 21:31

Ja a mi dva pribuzni nemame ucet a dostali jsme vsichni tri nabidku na 500 Kc Alza. Mame totiz vsichni Alza kreditky.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 7. 2018 23:04

stepano píše:Je někde více info k této akci/link? Jde to i na EONku?

Přišlo mně to mailem, mám Alza kreditku. Úroky jsem taky nikdy neplatil, jen asi 4x poplatek za vedení, když jsem měl na konci měsíce sice splaceno, ale buď jsem si v opilecké pýše spletl kreditky a zaplatil jsem omylem touhle místo jinou, nebo jsem platil předposlední den v měsíci a oni to stačili ještě zaúčtovat...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků