Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jerry666 9. 7. 2018 20:59

Tomason87 píše:nenabízelo ho to, asi nějakej vychcanej bankomat

Jakou jsi měl měnu na podkladové kartě? Pokud CZK, tak nezapomeň na 2 libry za výběr.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 9. 7. 2018 23:02

srrac píše:Jen aby nenasledovala vypoved smlouvy? Daji si te na blacklist a budes mit utrum.


No tak to bych už tuplem udělal vítr u FA. minimálně u těch již zablokovaných transakcí.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod sorra 11. 7. 2018 07:20

Milos píše:
judis píše:
drkarel píše:... Blbý je, že mi poměrně brzy končí platnost Mallky a už jí pak do Curve nezaregistruji.

Jsi si tim jist? CEZ karta take zaregistrovat jde i kdyz s ni nezaplatis jinak nez GBiT.


Měl jsem "nefunkční" MALL kartu pod modrou Curve Prepaid kartou, po přechodu na novou černou Curve Debit kartu mi MALL karta začla fungovat :-D Zkusil jsem ji tedy odebrat ze svého Curve účtu a přidat ji do Curve účtu manželky, která má taky černou Curve Debit kartu. Verifikace přes Security 3D platbu neprošla, nicméně verifikace přes Microcharge platbu prošla. ...

Dnes jsem zkusil zaregistrovat RB Life do Curve Prepaid a nejde to uz ani pres mikroplatbu.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 11. 7. 2018 07:32

To se dalo očekávat, jelikož RB totálně zablokovala všechny platby přes Curve :-|
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod sorra 11. 7. 2018 07:56

Ale nejdriv to vypadalo, ze to blokuji jen u vybranych karet. Ted asi u vsech. Zkousel nekdo i debetku RB? Ja zadnou nemam.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 11. 7. 2018 08:22

Zkoušel, je bloklý komplet všechno.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 11. 7. 2018 08:29

Psalo se o tom už na straně 98, že od 4.7.2018 blokuje RB všechny jejich karty (kreditní i debetní).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 7. 2018 08:45

Je už nějaká odpověď od Curve ohledně té stížnosti, že RB blokuje platby?

Má někdo nějak sepsanou stížnost na RB?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 7. 2018 08:48

Podle mne zadna stiznost nepomuze, kazda banka ma nejakou klauzuly, na kterou se muze vymluvit pri okamzitem ukonceni nejake sluzby. A dale nejakou klauzuly, podle ktere nemusi nic konkretne vysvetlovat
a jenom odkazat na prislusny paragraf ve smluvnych podminkach.

Jenom zbytecne na sebe poukazujete a spusobite si hloubkovou analyzu s vysledkem vypovezeni a zruseni svych KK.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 11. 7. 2018 09:27

Jenom zbytecne na sebe poukazujete a spusobite si hloubkovou analyzu s vysledkem vypovezeni a zruseni svych KK.

 To nám aspoň ušetří práci s posílánm výpovědi, když se nám už jejich KK nevyplatí.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 7. 2018 09:27

proč bych si měl způsobit hloubkovou analýzu? wtf? když ty karty vypoví, tím líp... je potřeba, aby se v raijfce chytli za rypák a pocítili pokles zákazníků, když chtějí zvýšit výnosy a takto se snaží vyje*at s vlastníma podmínkama .. budeme vracet 2% za e-platby, ale jen někde, kde uznáme za vhodné... to mi v pořádku nepříjde .. buď u všech obchodníků nebo nikde
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 7. 2018 09:43

Oni nechteji zakazniky jako vy, kterych je minimum. Oni chcteji zakazniky splacejici jejich KK s 20% urokem. Samozrejme toleruji ''vysavace'' bonusu, ale asi do urciteho procenta celkoveho zakaznickeho portfolia. A rozsirenim Curve se prekrocila ta pomyslna linie, kde se jim snizuji zisky. Tak to odstrihli a kdyz odstrihnou vysavace, oni ziskaji a chytat se za nos urcite nebudou(protoze se jim zvysi poddil platicich klientu)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 11. 7. 2018 10:21

kolik jejich klientů může používat kombinaci Curve + KK Mall?? řádově max stovky a to jim to jako kvůli tomu stálo?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 7. 2018 10:26

Těžko říct kolik jich ve skutečnosti je. Kdo ví jak mají nastavené různé algoritmy. Prostě vyhodnotili, že stráta Mall +curve uživatelů bude jejich zisk.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 7. 2018 10:46

No maminka v rakousku fakt neřeší zákazníky s curve a mizivou vratkou s nedávno sníženým stropem.. v tomto případě je počet klientů pro lokální (cz) dcerušku dlouhodobě podstatně důležitější, ale holt nejsou lidi, tak to tam řídí dneska tímto způsobem, aniž by tušili, jaké důsledky to pro ně bude mít :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků