Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 17. 7. 2018 11:46

řešil jsem to samé, zrušil jsem Life, nechal jsem si DeLuxe, ale mám ji za 0, aspoň zatím
autoasistenci jsem již využil na odtah
až všichni zrušej vratky a kurzy asociace bude nakonec KK od RB dobrá
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 17. 7. 2018 11:50

Já po x letech kreditky u RB ruším, převedli mě ze Citi, celou dobu jsem jako jediné používal jejich kreditky včetně dodatkových karet pro platby v rámci širší rodiny. Ale abych za to platil měsíční poplatek, když jinde můžu mít totéž zdarma, tak jsem to zrušil. A to jsem na ně opakovaně naléhal, že mi stačí, když nebudou účtovat poplatek za vedení. Nepomohlo, takže Life již definitivně zrušena, Mall je ve výpovědi. I tak je pěkné vidět na výpisu celkovou vyplacenou částku v bonusech 55 tisíc, ale to je spíš díky Citi, protože RB se pak už jen vezla...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 17. 7. 2018 12:17

Jsem na tom podobně. RB Life zrušena už před rokem a RB Mall ji bude následovat příští měsíc po dosažení 500 Kč vratky...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 17. 7. 2018 15:53

ROlda78 píše:Co ta autoasistence (na DE LUXE), ta se nehodí?

Já koukal na podmínky a zdá se mi, že tam není snad nic navíc, co bych nenašel v asistenci od povinného ručení (mám Allianz a tam je to samé - limit práce 3000 Kč, nedokážu posoudit, zda je to ekvivalent Deluxe a práce 60 min zdarma).

Suma sumárum, zdá se mi, že podmínky ostatních auto asistencí u základních pov ručení jsou shodné, nebo podobné, ale zkoumal jsem to povrchně. Tudíž kvůli auto asistenci nemá smysl Deluxe kartu držet...

U platební karty KB Platinum už auto asisstance má smysl (vyšší limit, hrazení součástí, které nabízí asistenční vůz a další).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 7. 2018 09:18

Je to tak, mám Generali Assistance - rozšířená plus je tam toho snad i více, než u DE LUXE.
Ale dohledal jsem, že u Generali máme max limit pojistného plnění 3, resp. 4 tis ( tuzemsko/zahraničí) což je žalostně málo.
U DELUXE žádný horní limit není.
Takže zruším LIFE resp nechám ji převydat na STYLE ( zdarma v ceně ekonta komplet) a DELUXE pak vyjde na 59 Kč/měs neb 250 Kč je měsíční vratka.
Tak to se snad dá.
Naposledy upravil PULPANM dne 18. 7. 2018 10:40, celkově upraveno 4
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 18. 7. 2018 10:13

Mám kartu Mall a Life. Minulý měsíc u Life skončilo roční bezpoplatkové vedení.
Mailem jsem poslal výpověď příslušným formulářem. Druhý den přišlo potvrzení přijetí výpovědi s tím, že ji mám poslat poštou nebo zajít na pobočku.
Dnes jsem se stavil na pobočku - karta bude zrušena za 14 dní od podání výpovědi.
Žádná nabídka retence, odpuštění poplatku, otevření účtu....
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 7. 2018 11:41

žádná novinka
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 18. 7. 2018 12:52

Mít bonus 5400 Kč za zaplacení 600 Kč poplatku za vedení ročně mi nepřijde zase tak špatné. Výpovědí děláte RB radost. (Retence v posledních měsících nejsou na pořadu dne...)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 7. 2018 12:55

Tak on ten bonus máš jen tehdy, když jsi schopen patřičnou částku utratit, že? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 7. 2018 13:27

eR99 píše:Mít bonus 5400 Kč za zaplacení 600 Kč poplatku za vedení ročně mi nepřijde zase tak špatné. Výpovědí děláte RB radost. (Retence v posledních měsících nejsou na pořadu dne...)

Na tom něco bude.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 7. 2018 19:20

drkarel píše:Tak on ten bonus máš jen tehdy, když jsi schopen patřičnou částku utratit, že? :-)

Tak 30 tis kartou utratíš pak je bonus 300/měs a popatek 99+50=149, takže i tak vyděláš 151
Možná pak stačí jen jedna karta třeba právě levnější life s vyšší vratkou.
Ale deluxe si asi nechám právě z důvodu autoasistence, takže asi mi v peněžence zůstanou přeci jen obě.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 7. 2018 05:15

Tak ano, ale to není úplně standardní utrácení. V Tebou uváděném případě už by mi ten opruz nestál asi za to. Navíc proč 30t, když jde 50t? Nebo snad už Lifka nejde přebít?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 7. 2018 05:32

Nn chtěl jsem jen říct že při útratě 10000/měsíc je DELUXE už zdarma a při útratě 15000/měs jsou zdarma karty obě.
Jakákoliv vyšší útrata generuje nějský zisk
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 7. 2018 10:07

máte někdo ještě kk billa? Ikdyž u ostatních RB kreditek to asi bude podobné

koukám teď na výpis z 20.7. a vidím osekané bonusy, ale nedokážu rozpoznat co konkrétně RB nově zařízla a dost pravděpodobně v průběhu období, takže za část plateb bonus ještě byl a později už ne
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sorra 22. 7. 2018 10:18

Ja mam tedy bonusy na RB Mall pripsane vsechny, i za platby pres Curve, dokud to jeste slo. Zalezi tedy co jsi mel kde za transakce. Napr. nabiti Revolutu bylo i drive bez bonusu.
sorra
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků