Eurosojuz chystá tzv. Kyperský scénář vyrabování vkladů

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 8. 7. 2018 10:59

Proč Němci přijali víc uprchlíků než ostatní? S tímhle a ještě s několika dalšími dotazy na rtech projel izraelsko-americký novinář Tuvia Tenenbom skoro celé Německo. Ptal se skoro všude. Uprchlíků, ctihodných občanů, zelených, rudých, ale i aktivistů z Pegidy či z AfD. Z toho vznikla poutavá kniha „Čau uprchlíci!“, která mikroskopicky zkoumá „otevřenou náruč“ Němců v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou.

kapitola: Máma a její děti

Máma. Tak nazývá Tenenbom německou kancléřku Angelu Merkelovou s jejím zvoláním „To zvládneme“ v roce 2015. Následně procestoval Německo a ptal se na uprchlíky. Když se například podíval do uprchlického tábora, který vznikl v berlínském Tempelhofu na území bývalého letiště, musel konstatovat: „Prý je tu sedm hangárů a každý z nich má spoustu ‚boxů‘, což je něco jako pokoj. Žádný box nemá dveře. Žijí tu tisíce lidí a hladina hluku během dne ani noci prakticky nepolevuje. Když spolu lidé mluví, musí na sebe křičet, aby se kvůli všudypřítomnému hluku vůbec slyšeli.“ Nikomu se tam moc nelíbí, což ho doprovází při návštěvách i v dalších uprchlických ubytovnách či táborech.
Po zhlédnutí tábora v Lipsku, někde v prostoru, kde se dříve konaly Lipské veletrhy, už vybuchne: „Mám toho právě dost, dál to nesnesu. Vře to ve mně, připadám si jako papiňák. Jak může německá vláda dopustit, aby se tohle dělo? Copak lidé v téhle zemi nemají kousek studu? Prezentují se před celým světem jako ti nejsprávnější lidé pod sluncem, úžasní a starostliví, ale jsou takoví doopravdy? Nechali by takhle žít psa? Kde to jsme, proboha? V Islámském státě?“
Po návštěvě uprchlického tábora v Norimberku a setkání s osmadvacetiletou muslimkou ze Sýrie Samah si začal zoufat: „Německo si vydobilo fantastické jméno, když otevřelo své hranice tolika uprchlíkům, ale tím, že neplánovalo, co s nimi udělá, až tu budou, zpečetilo jejich osud. To, čím si uprchlíci procházejí v táborech – ať už je to nekonečná nuda, hrůzostrašné bitky na nože, rozbité záchody, nechutné jídlo, přidělování včerejších nepřátel na jeden pokoj nebo jakákoli absence hygieny, to všechno tyhle lidi ovlivní na celý život. Samah a stovky tisíc jejich krajanů a krajanek jsou předurčeni k duševní i duchovní smrti. Ano, Německo možná zachránilo jejich těla, ale zabíjí jejich duše.“kapitola : Humánní rasisté

Izraelsko-americký novinář Tuvia Tenenbom – jemuž česky v nakladatelství Zeď vyšla už kniha „Všechny jejich lži“ o politickém smýšlení Američanů a o tom, proč se z USA stal „Trumpland“ – samozřejmě někdy hodí na stůl i židovskou kartu. A zjišťuje asi tu nejsmutnější věc, což po rozmluvách v Hannoveru komentuje takto: „Snaží se se mnou diskutovat, ale je to marné, ať řeknu cokoli, stejně trvají na tom, že Židé jsou nácci. Hotovo, šlus. Jak jen může být nejhumánnější národ tak antisemitský? Zas a znovu jsem šokován, opět se setkávám s tím samým jevem, že evropští milovníci uprchlíků jsou zároveň ryzí rasisti.“
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 8. 7. 2018 14:09

Obojí, co uvádíte (nedobré podmínky v ubytovacích zařízeních, německý antisemitizmus), má skutečně reálný základ a německá média se tomu v různé míře průběžně věnují.
Pokud jde o ubytování uprchlíků, situace se postupně zlepšuje, např. zmiňované budovy letiště Tempelhof už nejsou využívány, ale hlavně v počátku byly podmínky opravdu nepředstavitelně špatné. S velkými skupinami uprchlíků bylo a je mnoho problémů, německá média popisují kriminalitu, selhávající integraci atd. Pozitivní postoj k přijímání na počátku je otázkou hlubší diskuse, která by potřebovala jinou platformu než toto diskusní fórum.
Antisemitizmus v Německu je stále aktuální problém, ale zejména starších občanů (!), nedávno např. hlavní německá veřejnoprávní televize ARD k tomu přinesla reportáž, kdy se na ulici ptal figurant kolemdoucích na cestu k synagoze, přičemž se nesetkal právě s pochopením.
Zřejmě se odkazem na izraelsko-amerického novináře snažíte odůvodnit Vaše přesvědčení, že Němci jsou jako národ závadní, závadnější než jiné národy. To je Váš názor, myslete si, co chcete. Jen podotýkám, že jakékoliv zobecňování vždy zkresluje realitu, která je mnohem pestřejší a komplikovanější. Vlivu Německa nezabráníme, přeshraniční spolupráce je rozvinutá, ekonomicky je ČR na Německu fakticky závislá. Nelze s tím nic dělat, pokud nechcete dramaticky snížit životní úroveň ve stylu hospodářské politiky Venezuely.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 8. 7. 2018 21:49

"Ono se to vyhnije samo", nikoliv vyřeší.
Pozoruhodné je, že němci na "odčinění" vyhlazování za 2.WW příjmají a vítají do krve antisemitské muslimy, to nebude náhoda, stejně jako není náhoda, že z celé západní Evropy masově utíkají ty hrstky tisíc židů do Izraele, před kým asi...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 7. 2018 14:13

Jádro současné globální moci v podobně nekontrolovatelných enkláv zpravodajských služeb, finančních agentů propojených s částí tradičních elit využívá permanentního vyvolávání a stupňování konfliktů:

- K překrývání příčin současných problémů.

- K vytváření prostředí vhodného pro tunelování zemí shora.

- K posilování prostředků kontroly obyvatelstva (jak formou technické vybavenosti, tak odbouráváním administrativních omezování kontroly soukromí).
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred- ... -moci.html
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 7. 2018 21:58

Organizovaná řízená genocida porodnosti čechů probíhá od roku 1992 s nástupem Tuneldědka Klaus na ministerského předsedu, čechy mají nahradit slimáci a místo křestanských kostelů budou mešity, tak jak tomu je už ve Francii, Německu: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... ili-543437
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 13. 7. 2018 10:57

Uff, tak jeste ze ta genocida probiha :), mam 3 deti, to bych mel 5?
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 7. 2018 07:16

neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 7. 2018 14:21

Četl jsem zajímavou knihu, tak jsem se dostal k Vašemu pravidelnému tendenčnímu výběru negativních zpráv až nyní. Oceňuji, že jste začal kromě dezinformačních webů čerpat i z Reflexu. K nízké porodnosti bych chtěl poznamenat, že historie nade vší pochybnost prokázala, že sociální inženýrství nefunguje. Lidé nejsou dobytek, jen přidat krmení nepomáhá. Nízká porodnost v západním světě souvisí se změnou způsobu života. Tunelování v Praze pro mě není důležité téma, komentovat je tedy nebudu. Pokud jde o paranoidní úvahu týkající se působení "nekontrolovatelných enkláv zpravodajských služeb, finančních agentů propojených s částí tradičních elit", obávám se, že se opět mýlíte. Svět bohužel nikdo neřídí. Řítí se samospádem k zániku, zcela ve znamení náhody a chaosu. Navrhuji využít víkend k něčemu příjemnému a užitečnému, například reprodukčnímu chování anebo studiu arabštiny. Hola hou, slimáci jdou...
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 15. 7. 2018 08:24

Ano, to je typická taktika tzv. "onálepkování" toho (a poté vyobcování ze "svobodné diskuse demokratů"), kdo nesdílí multikultur a prokapitalistické utopistické vize o "Evropském tavícím kotlíku ras" či "trvalém růstu ekonomiky až do nebes" a je tedy xenofob, rasista a jistě komunista či neonacista.

https://www.gatestoneinstitute.org/1269 ... on-muslims

https://cs.gatestoneinstitute.org/12611 ... omi-naroda

https://cs.gatestoneinstitute.org/12679 ... boda-tisku

https://cs.gatestoneinstitute.org/12658 ... nie-kveten

2. května. Jamie Janson, 42letý britský aristokrat, který odcestoval do Sýrie bojovat proti Islámskému státu, byl zatčen, když se vrátil zpět do Británie. Janson se angažoval jako dobrovolník v Kurdských lidových obranných jednotkách (YPG) a bojoval proti Islámskému státu v Sýrii. Příznivci Kurdů byli rozhněváni tímto zatčením, které přišlo poté, co byli z účasti v bojích po boku YPG obviněni dva další Britové. Mark Campbell z hnutí Solidarita s Kurdistánem obvinil britskou vládu z oslabování boje proti ISIS a jiným džihádistickým skupinám: "Theresa May by měla věnovat více času odsouzení agrese Turecka proti Kurdům - nejlepším bojovníkům proti ISIS - a méně se pokoušet o kriminalizaci britských dobrovolníků v YPG a tím podlézat tureckému režimu."

Multikultur slimácko-sluníčkářská Totalita obchází a znásilnuje již celou západní Evropu....
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 15. 7. 2018 09:04

"Sluníčkáři" nejsou label? Dožadujete se demokratické diskuse, stavíte se do role oběti nálepkování, přitom sám používáte expresivní a emotivní označení pro lidi, kteří mají jiné názory. Zesměšňujete, zevšeobecňujete, celé politické generace označujete za kriminálníky. Kromě černé a bílé nic pro Vás neexistuje.
Vaše argumentace stojí na emocích, které zakrýváte pochybnými zdroji. Je příznačné pro naši dobu, že mnozí potici a veřejně vystupující lidé komunikují v extrémních polohách, pak jsou překvapeni tím, že druhá strana také reaguje extrémním způsobem. Kdo seje vítr, sklízí bouři!
Opravdu existuje rozdíl v kvalitě zdrojů. Médium, které nepracuje z ověřenými zdroji, které selektivně vybírá negativní zprávy, které zveřejňuje nepravdivé zprávy, není seriózní médium.
Žít v sociální a názorové bublině je příjemné, ale vede to k odtržení od reality.
A nebojte. Sluníčkáři bohužel nevítězí a nezvítězí...
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 15. 7. 2018 11:59

Sluníčkáři apod. jsou dnes už pomalu oficiálním označením, mě šlo pouze o to je stručně názvoslovně identifikovat.
Konkrétně jmenujete článek z PL, který byl PROKAZATELNĚ dezinformační, lživý o konkrétní události, tím nemyslím články formy názorů různých lidí, které PL taky zveřejnují, typicky manipulativní Žantovský apod. Pokud vím, PL se vždy omluvily a dementovaly prokázaný lživý článek, kterého byly redaktoři PL autory.
Největšími naháněči Okamury, Bureše atd. jsou ti největší bojovníci proti nim, sami jsou totiž často značně zprofanované staré struktury typu Zločince Kalouska, fon knížePán "Trantenberk", famílie Klaus, chameleon Dlouhý (kariérní člen KSČ od 2. pol. 80. let,ministr hospodářství,sběratel vrcholných funkcí, nyní president HK). Já k volbám 26 let nechodím, ihned v roce 1993-94 mě bylo jasné, co je zač nový Zlodějský režim a jeho představitelé.
Svět je skrytě za oponou manipulován a řízen Loutkáři s většími i menšími úspěchy celá staletí, ne-li tisíciletí:https://globe24.cz/revue/48392-sokujici-konspiracni-teorie-temto-historkam-svet-neveril-byly-pritom-pravdive-a-desive

Samozřejmě ani Rusko není vyjímkou, avšak na rozdíl od USA, Anglie, EU a Západu jako celku si Rusko nikdy nehrálo na vrchol civilizace, demokracie a kultury tak jako to činí celý Západ už několik století, co masově vraždí, kolonizuje a válčí ve jménu "vyšší civilizace, kultury či rasy".
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 15. 7. 2018 13:53

Nejsem dorostenec, dobře si pamatuji režim před rokem 1989 i porevoluční léta. A mohu srovnávat. Stejně tak mohu srovnávat situaci v ČR se zeměmi západní Evropy, kde se pohybuji. Pozoruji ten údajný "úpadek" a "rozpad" na vlastní oči. Prostě ho nevidím. USA ani Asii neznám, k tomu nemohu říci.
Z mého hlediska opravdu nebylo dříve lépe. Ten tzv. "zlodějský režim" tvořili lidé této země, stejně tak současná podoba státních struktur odráží naši společnost. Nemyslím, že k současnému systému existuje reálná alternativa. V jednom ze svých příspěvků navrhujete jako řešení družstevní uspořádání společnosti, ale to přece nefunguje, lépe řečeno funguje, ale jenom omezeně. Je totiž v rozporu s lidskou přirozeností.
Teorie o tom, že je svět manipulován a řízen "loutkáři" slouží jen k tomu, aby se lidé zbavili úzkosti z neurčitosti a chaosu. Cítí se pak lépe i proto, že je taková představa zbavuje zodpovědnosti za vývoj společnosti. Nechodíte k volbám, znamená to, že ani jeden jediný politik není slušný a s dobrými úmysly?
Vaši představě o Rusku se divím. Občas se dívám na zprávy ruských televizí (Vremja na Prvním programu, Novosti na RTR), které jsou státní, občas listuji ruským tiskem (je pro mě důležité znát pohled originálních zdrojů), a věřte mi, že žádná skromnost tam není k nalezení. Naopak představa o tom, že jediná hodnotná kultura a jediná správná mezinárodní politika je ta ruská, že je třeba je ve světě šířit všemi možnými prostředky. O mrtvých ve válečných konfliktech bych raději vůbec nemluvil. Díky přátelům, vím, jak tam žijí obyčejné rodiny, které nejsou napojeny na mocenské struktury. Jak je těžké udržet přijatelný životní standard, jak náročné je cokoliv vyřídit na úřadech atd. Opravdu bych neměnil.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 15. 7. 2018 15:54

Samozřejmě že je nevolitelný jakýkoliv politik a to nejen u nás, drtivá většina jsou totiž psychopati, co jdou za Korytem jen kvůli vlastnímu prospěchu a narcismu či fanatismu.
Jediná šance by bylo losování z relevantní množiny občanů, nikoliv tzv. volby.
Samozřejmě situace v Rusku je výslednicí řady procesů z minulosti, kdy bylo Rusko za předchůdce kapitalismu, feudalismu v izolaci a samoděržaví otroctví. Ze Západu bylo Rusko neustále napadáno řadou lokálních výpadů přes "polsko" (to neexitovalo), ukrajinu, bělorusko od Napoleona až po vleklé války o území západního Ruska v 1.WW i po ní při gigantické Západní okupaci s vyvoláním občanské války 1918-1921. Z nástupem nejen 20. století si na bohatství Ruska dělala zálusk Západ a tu nasadil agenta německa Lenina, tu tajné služby Západu výrazně podpořily paranoiu Stalina zpravodajskými hrami atd.
Bolševismus do Ruska importovalo prokazatelně císařské německo v průběhu 1.WW, kdy muselo německo válčit na dvou frontách a potřebovalo, aby ve hladomorném Carském Rusku (blahobytem oplývající otrokářské ruské šlechtě) nastal konečně ještě větší chaos a revoluce, kdy Lenin přislíbil ukončení války ze strany Ruska vůči německu.
Marx by se divil, jak bylo jeho dílo zneužito v Rusku atd. a je nyní bičem v rukou mj. i bývalých komunistů (nyní největších kapitálistů) v celé Evropě proti sociální spravedlnosti. Bláhově si myslel, že se socialismus prosadí spíše na Západě, kde bylo silné socdem dělnické hnutí a relativně velká chudoba mezi pracujícími, ale společnost jistě rozvinutější než v krvavém otrokářském Carském Imperiálním Rusku, kde tento zaostalý režim drželo při životě jedině pravoslavné náboženství.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 7. 2018 14:29

Jen a jen další a další potvrzení toho že Kolonie česko, je skutečnou Kolonií se vším všudy:
http://piketty.blog.lemonde.fr/2018/01/ ... of-europe/
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 24. 7. 2018 14:53

Existuje jasnější důkaz toho v jaké Totalitě dříve rudých dnes modro-černých (ODS-KDU-TOP) Zločinců žijeme, než dříve prokurátor a dnes žalobce a "správce" H-systému Zločinec Josef Monsport, který fakticky existenčně ničí a zkracuje život ve značné psychické nepohodě někdejším klientům H-systému, kteří si své domy a byty už zaplatili 2 x !!! a nyní je NS odsoudil k bezdomovectví a okamžitému vyklizení jejich bytů a domů na základě žaloby "správce" Zločince Monosporta !!!

Tj. vše je přesně v linii 30-ti let VelkoZlodějen a Velko Tunelů tzv. vyvolených mj. z ODS, KDU, ODA, ČSSD, TOP atd., kteří zcela beztrestně rozkradli či nechali rozkrást hodnoty za v součtu tisíce miliard, ale nyní "už máme náš právní stát" a tak budeme soudit podle našeho práva ! (však my Klausové, Bakalové, Burešové, Horáčkové, Kelnerové, Kalouskové na nejlepší právníky přeci máme už nakradené, takže na nás si žádný náš právní stát nepřijde)

Josef Monsport- Zločinec, který ani "neví" že vlastní nakradené, nakorupčnělé atd. akcie za 100 milionů USD v danovém ráji !

https://www.novinky.cz/domaci/478651-ne ... hovat.html

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/klie ... autoplay=1
Naposledy upravil neosobně dne 24. 7. 2018 15:22, celkově upraveno 2
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků