Energie ČS, a.s.

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 25. 7. 2018 20:54

Ceníky od 1.9.2018 elektřina jsou na
https://www.energie-cs.cz/domacnosti/in ... #elektrina

Už poslali email, dokonce 2x:
"Cenu silové elektřiny měníme s účinností od 1. 9. 2018. Pro lepší orientaci na druhé straně tohoto dopisu najdete konkrétní změnu týkající se Vašeho odběrného místa."
ale druhá strana chybí...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eL Ká 25. 7. 2018 21:51

Obrázek
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 25. 7. 2018 22:37

Koukam ze sjednotili cenu pro on-line (pro vsechny) a Erste Premier.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 7. 2018 22:47

asi to posílajáí postupn+ protože mě to nepřišlo anoi jednom.
NO osobně začínám uvažřovat o odejít ale kam má tarif online a dis sazbu d45 spotreba 0,2mwh VT 3,9 mwh NT. neci n+jákého miniuaturbního dodavatele se kterým budou jenom starosti
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elinor 26. 7. 2018 06:24

Tak už jsem dostala e-mail, ceny jako eL Ká, jen mám ceník "VIP", u spořky mám jen běžný účet, resp. zdravé finance.
Uvažuji o změně na skauty.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 7. 2018 06:58

Já už včera poslal výpovědi na mé 4 odběrná místa. Lze to oskenované emailem. Hned mi volali a zkoušeli mě přesvědčit, ať to stáhnu. 10 Kč za odběrné místo je cena bez DPH, takže ve skutečnosti 12,10 Kč .... tím si to u mě totálně *****...... moje 2 odběrná místa mám skoro bez spotřeby. (Na to jsem alergický jako za poplatek za vedení účtu u jakékoli banky.)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 29. 7. 2018 12:25

Už mi ten email o zdražení také přišel , jen jsem moc nepochopil zda pri podání žádost ukoncení tinak. Neochpil jsem to nevíte jak to je??am pobeží třa klasická lhuta 3 měsíců nebo to jde je
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 29. 7. 2018 12:35

při změně podmínek je mozne odstoupit od smlouvy ihned
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 7. 2018 14:27

Co si myslíte, že udělají skauti po přechodu většího počtu klientů od Energie ČS a podobných? Budou muset nakoupit další balík energie za současné vyšší ceny a pak jim nezbude nic jiného než ...

Energie ČS přece patří pod banku a banky jak víme pracují systémem nalákat na nižší ceny a pak zdražit. Nezoufejte, také jsem naletěl ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 29. 7. 2018 14:43

To je klasická ČS, potažmo EP: Relativně výhodné podmínky změní na nevýhodné prakticky ještě před získáním rozumného počtu klientů, aby klienty hned pumpli. Prostě jedna z bank, se kterou můžete klidně počítat na půl roku, rok pro jednorázový produtk, ale rozhodně ne s nějakým horizontem 10-15 let, které jsou nutné třeba pro investice.

A co udělají skauti? V podstatě je to byznys výhodný jak pro skauty, tak pro zprostředkovatele, dodavatele energií a zákazníky: je to velký stabilní zákaznický kmen s nulovým náklady na reklamu, minimálními náklady na správu a obsluhu. Sice se nikdo z nich rychle nenapakuje, ale když vydrží a budou se chovat slušně, tak na tom mohou vydělávat stabilně bez časového omezení a to stále více. Kdyby to z druhé strany nějak zmrvili, tak se jim to za pár týdnů rozpadne a utřou všichni.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 29. 7. 2018 15:33

Neverim (ale rad bych), ze skautska nedopadne lepe nez jini, jen kvuli tomu, ze jsou to skauti.. Pravda, ze plyn pro r. 2018 je bezkonkurencni (tam jsem moc centropol nepochopil), ale ta elektrina uz neni takove terno jako loni, predloni (byt stale pekne ceny)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 8. 2018 13:19

Tak Energie ČS on-line je u D02 od 1.9. 2018 při spotřebě 2000 kW/rok u místa do 3x25A je o 220 Kč opět levnější než Fonergy Premium. To je ale překvapení, že Fonergy tak zdražilo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 1. 2019 12:27

..a zdražujeme od 1.3.2019. Po 2 měsících měnit ceník...chytře to udělali. Všichni porovnávají ceníky k 1.1. ...
https://www.energie-cs.cz/ceniky
u mě z 1100 na 1310 Kč/MWh bez DPH

Přidám ještě graf:
https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elek ... 20MWh&lg=1
Naposledy upravil Bond2 dne 21. 1. 2019 13:28, celkově upraveno 1
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 21. 1. 2019 12:35

No, tak asi bude načase jít zase o dům dál. :-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 21. 1. 2019 15:55

Prémiová ČS = prémiová cena.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků