MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 7. 2018 07:04

Máte někdo v Monetě jen KK bez jakýchkoliv dalších produktů?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 7. 2018 08:03

Měl jsem.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 30. 7. 2018 09:45

MONETA Business Card.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 7. 2018 10:19

Ta je bohuzel jen pro podnikatele ne?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 30. 7. 2018 10:30

Ano.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 30. 7. 2018 11:50

MirekM. píše:Máte někdo v Monetě jen KK bez jakýchkoliv dalších produktů?



Já. Proč?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 7. 2018 17:11

Mám mimo KK ještě nepoužívaný BÚ Grátis, u kterého mně pro nepoužívání neobnovili ani debetní kartu. Přemýšlím, když bude výběr hotovosti na pobočce za 80 Kč, jej výhledově zrušit. Držím Gratis pro výběr hotovosti na pobočce zadara, kdyby bylo někdy potřeba. Nerad bych ale zrušením Gratisu přišel o KK ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 30. 7. 2018 17:31

Tak to by asi neměl být problém, mám to tak určitě dýl jak rok a účet mi nikdo nenutil ani při žádosti, ani později.
Mám tam tedy ještě dětský účet, ale to je snad už úplně jedno.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 7. 2018 19:15

KK u MMB lze získat samostatně, bez nutnosti vedení BÚ, jak je v kamenných bankách zpravidla obvyklé, účet lze tak v podstatě považovat i za zbytečný, nicméně s ohledem na nulové náklady bez jakékoliv údržby bych spíše právě v kombinaci s KK (pro bezplatné vedení MoneyCard Smart je třeba tak jako tak na kartě nutno realizovat obrat) zvážil jeho založení, resp. ponechání, protože minimálně splátka té kreditky je velmi jednoduchá (třeba přes smart banku na jedno "tapnutí") - bohužel MMB má pro kreditky společný sběrný účet, takže v případě splácení z jiné banky je vhodné mít uložené třeba předdefinované šablony či jiné pomůcky s VS, což s účtem částečně odpadá...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 7. 2018 21:49

Me take debetku k Genius Gratis neobnovili, protoze jsem nemel nastavenu automatickou obnovu, ale to si myslim, ze neni problem o ni znovu zazadat a nastavit automatickou obnovu, kdyz ji nekdo bude chtit. Ja jsem ji nepotreboval.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 7. 2018 06:27

Automatickou obnovu jsem měl, ale delší dobu jsem DK nepoužíval. Došel mně tuším e-mail, v duchu "pokud neudělám na DK do 5 týdnů před expirací nějakou transakci, nebude mně obnovena".
Tato informace ale došla až cca 3 týdny před expirací karty. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 31. 7. 2018 07:16

Tak muzes ale zazadat o novou ne?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 31. 7. 2018 14:29

MirekM. píše:Mám mimo KK ještě nepoužívaný BÚ Grátis, u kterého mně pro nepoužívání neobnovili ani debetní kartu. Přemýšlím, když bude výběr hotovosti na pobočce za 80 Kč, jej výhledově zrušit. Držím Gratis pro výběr hotovosti na pobočce zadara, kdyby bylo někdy potřeba. Nerad bych ale zrušením Gratisu přišel o KK ...



Mě přijde že se prostě snaží protěžovat TOMa, právě už ta výhoda, že má Gratis výběr na pobočce zdarma, která padne. Lidi přejdou z Gratisu na TOM , taky je budou třeba na pobočkách přesvědčovat a podobně.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 7. 2018 16:24

1.5TSI píše:Tak muzes ale zazadat o novou ne?

Mohu, ale nežádám, bo ji nepotřebuji. Po cestě do práce jsem měl pobočku GE s bankomatem. Zmizela pobočka i bankomat ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 31. 7. 2018 19:16

Me zrusili nejblizsi pobocku i s bankomatem, ale o par desitek metru dali vkladomat, coz je pro me vyhodnejsi, vklad hotovosti je rychlejsi, nebot nemusim cekat frontu na pokladne za dementy, co chodi platit bezhotovostni prikazy na pobocku.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků