Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod m_p_ 23. 7. 2018 20:32

Hodlám zrušit kreditku exCiti Life (už se mi moc nevyplatí, když účtují poplatek), ale bylo hezké získat na bonusech 25 tis. za dobu, co jsem ji měl. V pátek mi skončilo účetní období, dnes jsme načerpal pětistovku bonusů, je zaúčtováno. Můžu už teď podat výpověď, aniž by mi sebrali načerpaný bonus nebo musím počkat do příštího období? Dík.
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 7. 2018 20:48

Co je už na účtě připsané jako příchozí platba, to ti zůstane. Nevyčerpaná část propadá.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sekvoja 2. 8. 2018 20:29

Nevíte, kde se ukazuje jaká je (případná) odměna u jednotlivých položek? Vím, že dříve jsem to v IB našel.
Sekvoja
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 8. 2018 20:30

Imho se to nepozná.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 6. 8. 2018 05:50

mareka píše:Mám kartu Mall a Life. Minulý měsíc u Life skončilo roční bezpoplatkové vedení.
Mailem jsem poslal výpověď příslušným formulářem. Druhý den přišlo potvrzení přijetí výpovědi s tím, že ji mám poslat poštou nebo zajít na pobočku.
Dnes jsem se stavil na pobočku - karta bude zrušena za 14 dní od podání výpovědi.
Žádná nabídka retence, odpuštění poplatku, otevření účtu....


Tak příběh má pokračování: dle instrukcí Raiffeisenbank jsem na pobočce sepsal dohodu o ukončení karty k 1.8. (když prý ta výpověď mailem, podaná týden předtím, nestačí).
No a protože karta byla 5.8. stále platná, poslal jsem dotaz, proč tomu tak je.
Odpověď potvrzuje "standardy" RB: Kartu jste vypověděl mailem a její platnost bude ukončena měsíc od přijetí této výpovědi......
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 6. 8. 2018 23:28

Tak RB zřejmě nakoupí další banku s balíkem klientů. Neutečou ji pak časem?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 7. 8. 2018 04:21

Kterou?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 8. 2018 06:39

O koupi monety se spekuluje už déle, něco konkrétního?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 13:02

Monetu uz lze koupit leda pres akcie na burze ne?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 8. 2018 17:16

update ohledně Curve: ČNB mi na mé podání ohledně možného porušení zákona o platebním styku a diskriminace odepsala, že tyto případy stále prošetřují, zatím ve věci nebylo zahájeno řízení
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 8. 8. 2018 17:51

Díky za info, dej prosím vědět až se to zase pohne, jsem zvědavý :)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 8. 2018 19:41

Pár info co jsem našel v novinách ohledně počtu klientů RB (poslední info 600 tis./2016):
eBank 250 tis. (od PPF dokončeno 2008)
Citi 13tis. (dokončeno 2010) spotř.úvěry
Citi ?? tis. /řádově vyšší 10-ky tis. klientů/ (dokončeno 2015) retail bankovnictví, přešlo jich více než 90%
Zuno 266 tis. spíše účtů než klientů tj. asi 100 tis.klientů (dokončeno 2017) => zůstalo 10 tis.
nyní krouží kolem
MMB 1000 tis. https://byznys.lidovky.cz/raiffeisenban ... y-trhy_pkk

Vysvětlení proč založili ZUNO
http://www.klubinvestoru.com/cs/article ... iti-a-zuno

Raiffeisenbank ale účet s nulovými poplatky v základu nenabízí. Chystáte ho?
Úplně bezpoplatkový účet ne.

Kolik klientů nyní máte a kolik byste jich chtěli mít za pět let?
Teď máme zhruba 600 tisíc klientů a v roce 2020 jich chceme mít 650 tisíc. To je cíl...

Cílíte na majetnější klienty. Je v tomto segmentu ještě prostor?
Věříme, že ano...

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/pobocky-bank ... nomika_rts

Dále něco o počtu klientů https://finance.idnes.cz/analyza-nove-b ... poreni_sov
RB mi přijde jako největší palič klientů, na to co jich získali...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 8. 2018 20:48

cz01 píše:Díky za info, dej prosím vědět až se to zase pohne, jsem zvědavý :)

Budu informovat :) Nejvíc mě ale zatím štve přístup curve, kde jsem je požádal o zaslání kompletní smluvní dokumentace + případné doložení zamítnutých transakcí, kterou si vyžádal FA mezi mnou a Curve... za 17 dnů nebyli schopni z Curve ani přes urgenci odpovědět
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 10. 8. 2018 10:30

No parada, tak po zablokovani Curve udelam na benefitech kolem 100 Kc mesicne po odecteni poplatku za vedeni.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 10. 8. 2018 12:59

Dnes jsem byl na pobočce nechat si udělat dodatkovou kartu ke KK Deluxe pro manželku a co jsem nevěděl, tak prý jich je neomezené množství v ceně (zdarma), tak info pro ostatní, kdo by měl zájem si nějaké udělat a nevěděl to :)
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků